meklēju/pērku 9-5

User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by vidvuds »

elmo wrote:
vidvuds wrote:Pankūka, nu galīgi nemeklējas....

saku jau lūkoties 2008-... XC70 virzienā

Vācu labajam čomam nav laika maklēt auto zem 15k euro, ta vietā līdz šim piedāvajis Accordu un XC90 :roll: kurs no tiem ir kaut tuvu insigniai?

Jaunais Accord varētu būt vistuvāk Insignia! ;) Ir braukts un nav ne vainas, tikai tas 2,0 benzīnnieks likās nu tāds nekāds. It kā jau pietiek, bet ar turbo būtu cita aršana.
XC70 arī it kā liekas simpātisks un Latvijas ceļiem piemērots auto. Tīri subjektīvi es iekš XC70 jūtos komfortablāk kā iekš XC90
Iekš to XC90 es sajutos šauri, galva dūrās griestos. Nē nu varbūt jāregulē vairāk krēslu un stūri, bet vot nepameta sajūta, ka iekāpis ne savās kurpēs.
XC60 man vizuli gan patīk vislābāk.
Bet ja man būtu jāizvēlas starp Acord, XC70 un XC90 es balsotu par XC70.
Vidvud, varbūt netaktisks jautājums, bet ja sliecies par labu dīzelim, varbūt ir vērts apskatīt kaut ko no BMW!? :twisted:
Ar kādu 2008.gada 530D nejutīsies apdalīts!Ir komplektācijas arī ar ventilējamiem beņķiem un tām feinajām krēslu maliņām, kas aplokās apkārt sāniem! :whistle: Arī ziemā būs jautra braukšana!

ir ir arī tie ielikti sarakstā, bet nu neko nejēdzu no viņiem, sajūta arī, ka to tikai nobrauktu var dabūt ar iespēju uzreiz iestāties "rokdarbu" pulciņā
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by vidvuds »

vidvuds wrote:
elmo wrote:
vidvuds wrote:Pankūka, nu galīgi nemeklējas....

saku jau lūkoties 2008-... XC70 virzienā

Vācu labajam čomam nav laika maklēt auto zem 15k euro, ta vietā līdz šim piedāvajis Accordu un XC90 :roll: kurs no tiem ir kaut tuvu insigniai?

Jaunais Accord varētu būt vistuvāk Insignia! ;) Ir braukts un nav ne vainas, tikai tas 2,0 benzīnnieks likās nu tāds nekāds. It kā jau pietiek, bet ar turbo būtu cita aršana.
XC70 arī it kā liekas simpātisks un Latvijas ceļiem piemērots auto. Tīri subjektīvi es iekš XC70 jūtos komfortablāk kā iekš XC90
Iekš to XC90 es sajutos šauri, galva dūrās griestos. Nē nu varbūt jāregulē vairāk krēslu un stūri, bet vot nepameta sajūta, ka iekāpis ne savās kurpēs.
XC60 man vizuli gan patīk vislābāk.
Bet ja man būtu jāizvēlas starp Acord, XC70 un XC90 es balsotu par XC70.
Vidvud, varbūt netaktisks jautājums, bet ja sliecies par labu dīzelim, varbūt ir vērts apskatīt kaut ko no BMW!? :twisted:
Ar kādu 2008.gada 530D nejutīsies apdalīts!Ir komplektācijas arī ar ventilējamiem beņķiem un tām feinajām krēslu maliņām, kas aplokās apkārt sāniem! :whistle: Arī ziemā būs jautra braukšana!

ir ir arī tie ielikti sarakstā, bet nu neko nejēdzu no viņiem, sajūta arī, ka to tikai nobrauktu var dabūt ar iespēju uzreiz iestāties "rokdarbu" pulciņā

un boahhhh - accords - nu nē - kam man tās plastmasas jaukās klabināt?! un tas 2.0 benzīns tak nav motors... :)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by elmo »

Nu ja negribi klabināt plastmasu, tad uzreiz svītro no saraksta Japāņus. Uzticami viņi ir, bet skan kā alus bundža.

Un kā paliek ar Bembi, negribi!? Tur nekam nevajadzētu grabēt.
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by vidvuds »

elmo wrote:Nu ja negribi klabināt plastmasu, tad uzreiz svītro no saraksta Japāņus. Uzticami viņi ir, bet skan kā alus bundža.

Un kā paliek ar Bembi, negribi!? Tur nekam nevajadzētu grabēt.

ir ko piedāvat ? :)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by elmo »

vidvuds wrote:
elmo wrote:Nu ja negribi klabināt plastmasu, tad uzreiz svītro no saraksta Japāņus. Uzticami viņi ir, bet skan kā alus bundža.

Un kā paliek ar Bembi, negribi!? Tur nekam nevajadzētu grabēt.

ir ko piedāvat ? :)
Pilna mobile.de ar 530D zem 15k eiro. Lai tavs Vācu čoms sameklē tev kaut ko labu!
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by vidvuds »

elmo wrote:
vidvuds wrote:
elmo wrote:Nu ja negribi klabināt plastmasu, tad uzreiz svītro no saraksta Japāņus. Uzticami viņi ir, bet skan kā alus bundža.

Un kā paliek ar Bembi, negribi!? Tur nekam nevajadzētu grabēt.

ir ko piedāvat ? :)
Pilna mobile.de ar 530D zem 15k eiro. Lai tavs Vācu čoms sameklē tev kaut ko labu!

nu kru tev garantija, ka tavā mobile.de nebūs nogāzts eksemplārs :) liels dīzelis pa bāni, jo vairak, jo BMW :) un 2008. gads pa 15k ir lētais gals, :) bet nu cena, protams, nav noteicošā, kā zinam arī dārgajā galā ir "kaku maisi"
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by chippy »

Un atceries, tas bavāriešu dīzelis tērēs tikpat litrus cik Tavs zviedru benzīns. :)
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by envoy »

vidvuds wrote:
vidvuds wrote:
elmo wrote:
Jaunais Accord varētu būt vistuvāk Insignia! ;) Ir braukts un nav ne vainas, tikai tas 2,0 benzīnnieks likās nu tāds nekāds. It kā jau pietiek, bet ar turbo būtu cita aršana.
XC70 arī it kā liekas simpātisks un Latvijas ceļiem piemērots auto. Tīri subjektīvi es iekš XC70 jūtos komfortablāk kā iekš XC90
Iekš to XC90 es sajutos šauri, galva dūrās griestos. Nē nu varbūt jāregulē vairāk krēslu un stūri, bet vot nepameta sajūta, ka iekāpis ne savās kurpēs.
XC60 man vizuli gan patīk vislābāk.
Bet ja man būtu jāizvēlas starp Acord, XC70 un XC90 es balsotu par XC70.
Vidvud, varbūt netaktisks jautājums, bet ja sliecies par labu dīzelim, varbūt ir vērts apskatīt kaut ko no BMW!? :twisted:
Ar kādu 2008.gada 530D nejutīsies apdalīts!Ir komplektācijas arī ar ventilējamiem beņķiem un tām feinajām krēslu maliņām, kas aplokās apkārt sāniem! :whistle: Arī ziemā būs jautra braukšana!

ir ir arī tie ielikti sarakstā, bet nu neko nejēdzu no viņiem, sajūta arī, ka to tikai nobrauktu var dabūt ar iespēju uzreiz iestāties "rokdarbu" pulciņā

un boahhhh - accords - nu nē - kam man tās plastmasas jaukās klabināt?! un tas 2.0 benzīns tak nav motors... :)
Tiešām tā klab tās plastmasas viņiem?! Kādreiz iznāca izbraukt pa Rīgas ielām (arī bruģi) ar vienu Accord eksemplāru, kam jau bija virs 100k nobraukums. Likās nenormāli kluss un ērts, nekas negrabēja. Gāja tīri ciešami. Tas gan laikam skaitījās modelis pirms 2008. gada. Pēc tam sanāca braukt arī jau ar jauno. Tas gan bija pilnīgi jauns, tā ka par grabēšanu nevar spriest, bet tajā bija, kā Elmo jau teica par Volvo, kā ne savās kurpēs iekāpis. No ārpuses auto izskatās milzīgs, bet iekšā kaut kā pašauri.
Vot Toyas gan grab drausmīgi. Skaņas izolācija nekāda. Vismaz ar tām, ar kurām esmu braucis bija tā, ka, ja blakus brauc smagais, tad ir sajūta, ka tas izbrauc caur salonu.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by lawyer »

Es arī varētu ieteikt vidvudam kā pagarināt krānu un iztērēt daudz naudas pēc iespējas neracionāli, bet kaut kā šobrīd nekādas glupības nenāk prātā :roll:

Šis nebūs gana labs? :mrgreen:

ss.lv/msg/lv/transport/cars/dacia/logan ... bjnme.html
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by vidvuds »

lawyer wrote:Es arī varētu ieteikt vidvudam kā pagarināt krānu un iztērēt daudz naudas pēc iespējas neracionāli, bet kaut kā šobrīd nekādas glupības nenāk prātā :roll:

Šis nebūs gana labs? :mrgreen:

ss.lv/msg/lv/transport/cars/dacia/logan ... bjnme.html

aha, protams, jāmēģina izšķirties starp šo Daciu un to Escalade otrajā topicā :D
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by elmo »

vidvuds wrote: nu kru tev garantija, ka tavā mobile.de nebūs nogāzts eksemplārs :) liels dīzelis pa bāni, jo vairak, jo BMW :) un 2008. gads pa 15k ir lētais gals, :) bet nu cena, protams, nav noteicošā, kā zinam arī dārgajā galā ir "kaku maisi"
Tāpēc jau tev tur vācijā ir kaut kāds kekss, kuram tu samaksā, lai viņš auto pārbauda, pirms sūta viņu tev uz Latvāniju.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by elmo »

Vidvud, a šitādi tev nepatīk!?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... nkfpk.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by vidvuds »

elmo wrote:
vidvuds wrote: nu kru tev garantija, ka tavā mobile.de nebūs nogāzts eksemplārs :) liels dīzelis pa bāni, jo vairak, jo BMW :) un 2008. gads pa 15k ir lētais gals, :) bet nu cena, protams, nav noteicošā, kā zinam arī dārgajā galā ir "kaku maisi"
Tāpēc jau tev tur vācijā ir kaut kāds kekss, kuram tu samaksā, lai viņš auto pārbauda, pirms sūta viņu tev uz Latvāniju.

viņš neķer mobile.de sludekļus, agrak jau aprakstīju kā tas notiek, ja interese var augstak pameklēt :)
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by chippy »

elmo wrote:Vidvud, a šitādi tev nepatīk!?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... nkfpk.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kur viņš viņu remontēs un apkops? :mrgreen:
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re: meklēju/pērku 9-5

Post by vidvuds »

chippy wrote:
elmo wrote:Vidvud, a šitādi tev nepatīk!?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... nkfpk.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kur viņš viņu remontēs un apkops? :mrgreen:

Tad jau ņemu gāzēto Kajenni :D
Post Reply