Mainu Volvo PRET Saab

eMTEC
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 46
Joined: Fri Aug 17, 2012 10:06 am

Mainu Volvo PRET Saab

Post by eMTEC »

Sveiki

Mainu savu Volvo pret Saab. Vairāk info sludinājumā :arrow:http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... 0579226776" onclick="window.open(this.href);return false;

Stāsts kapēc mainu:

Pirms kāda laiciņa (apmēram pusgads) šajā forumā prasiju jūsu padomus par Saab iegādi, šajā gadijumā 2.2TiD dīzeli ar automātu ( var apskatīt postus un atrast ko esmu rakstijis ) . No jūsu viedokļa un lielas ņemšanās, sapratu ka šitais motors i s**s, un ka nebūs aršana ar to. Tapēc palielināju savu kapitālu līdz 5,5k ls un gribēju pirkt SAAB ar 1.9TiD un tomātu, bet kā pa nelaimi tieši tajā brīdī nebija man patīkamu modelīšu :( Gaidiju ilgi, līdz kamēr nolēmu ka jāpērk vecā mīlestība, Volvo, jo citu piedāvājumu nebija. Viss forši, patīk, ideāls autiņš, jauda, komforts u.t.t. Bet tagad kādu laiku ir uznākusi apziņa ka Volvo ir tikai mašīnīts, bet Saab ir kaut kas vairāk :) ( SAAB fani sapratīs ), un tapēc gribu šķirties no sava Volvo un piebiedroties SAAB "bandai" :)
User avatar
mk2marekz
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 283
Joined: Tue Oct 16, 2012 9:52 pm

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by mk2marekz »

Mēs visi esam ar pārliecību, ka tikai SAAB tāpēc neticu vai kāds īsts šīs markas mīļotājs vēlēsies pārkāpt uz Volvo :mrgreen:
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by elmo »

Būtu man 9-3 dīzelis, nedomājot samainītu pret D5 dīzeli.

[ Post made via Android ] Image
eMTEC
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 46
Joined: Fri Aug 17, 2012 10:06 am

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by eMTEC »

mk2marekz wrote:Mēs visi esam ar pārliecību, ka tikai SAAB tāpēc neticu vai kāds īsts šīs markas mīļotājs vēlēsies pārkāpt uz Volvo :mrgreen:
Jā, zinu, bet tāpat drošības pēc ieliku šeit, ja nu kāds grib, piemēram kā elmo, bet viņa nav tāda iespēja ;D

[ Post made via Android ] Image
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by andrejsb »

D5 laikam būs pārāks par jebkuru dīzeli ko liek uz SAAB...

No citas puses, automāts iekš Volvo arī ir bumba ar laika degli.
eMTEC
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 46
Joined: Fri Aug 17, 2012 10:06 am

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by eMTEC »

andrejsb wrote:D5 laikam būs pārāks par jebkuru dīzeli ko liek uz SAAB...

No citas puses, automāts iekš Volvo arī ir bumba ar laika degli.
Piekrītu pa motoru, bet ar tomātu nav tik traki. Vismaz to kas nāk pēc facelifta :)

P.S. Šodien pie savas mājas ieraudzīju nekad šeit neredzētu mašīnu. Tā laikam ir zīme or something :D
Attachments
CAM00045.jpg
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by andrejsb »

elmo wrote:Būtu man 9-3 dīzelis, nedomājot samainītu pret D5 dīzeli.

[ Post made via Android ] Image
Tu runā par pirmās paaudzes 9-3 ar 2.2tid? Varētu būt unikāli labs dīls :wink:
eMTEC
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 46
Joined: Fri Aug 17, 2012 10:06 am

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by eMTEC »

andrejsb wrote:
elmo wrote:Būtu man 9-3 dīzelis, nedomājot samainītu pret D5 dīzeli.

[ Post made via Android ] Image
Tu runā par pirmās paaudzes 9-3 ar 2.2tid? Varētu būt unikāli labs dīls :wink:
Jā, jā, viņš jau gribētu :D. Vispār esmu atradi labu variantu pret ko mainīt, bet gaidu, varbūt pats pārdevējs pieteiksies uz maiņu, ja nē, šo sestdien braukšu skatīt. Man liekās labākais kas pirms facelifta ir Latvijas tirgū, un kā pagadās tieši Cēsīs kur dzīvoju, sanāk kādi 6km līdz viņam + katru dienu sanāk braukt garām tam placim. :)http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... bfkie.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Un saistībā ar šo sludinājumu man ir jautājums. Kā var zināt ka tas tiešām ir Hirsch, nevis tikai uzlīmīte aizmugurē? :)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by elmo »

http://www.hirsch-performance.ch/Conten ... ontent.FAQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Is the new vehicle warranty still valid after a performance upgrade by Hirsch Performance?
Yes. If the upgrade was installed by an authorised Saab dealer and, in countries where required, the change has been entered in the vehicle documents, the Saab new vehicle warranty remains fully in force.

No tā es spriežu, ka grāmatiņā būtu jābūt dīlera ierakstam par Hirša upgreidu. :wink:
eMTEC
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 46
Joined: Fri Aug 17, 2012 10:06 am

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by eMTEC »

elmo wrote:http://www.hirsch-performance.ch/Conten ... ontent.FAQ

Is the new vehicle warranty still valid after a performance upgrade by Hirsch Performance?
Yes. If the upgrade was installed by an authorised Saab dealer and, in countries where required, the change has been entered in the vehicle documents, the Saab new vehicle warranty remains fully in force.

No tā es spriežu, ka grāmatiņā būtu jābūt dīlera ierakstam par Hirša upgreidu. :wink:
Jā, kaut ko tādu lasiju internetā :) Nu skaidrs. Bet interesenati palasiju ka benzīnam ar hirsch degvielas patēriņs samazinās, bet dīzelim palielinās :D WTF? Vai arī mana angļu valoda ir fucked up (neticu) :D
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by lawyer »

Dīzelim palielinās nevis degvielas, bet gan turbīnu patēriņš :wink:

Diski interesanti, bet pārējais - kā parasts Vector :geek:

P.S. eMTEC, apnika remontēt Volvo priekšējo piekari? :roll:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever :wink:
eMTEC
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 46
Joined: Fri Aug 17, 2012 10:06 am

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by eMTEC »

lawyer wrote:Dīzelim palielinās nevis degvielas, bet gan turbīnu patēriņš :wink:

Diski interesanti, bet pārējais - kā parasts Vector :geek:

P.S. eMTEC, apnika remontēt Volvo priekšējo piekari? :roll:
Nu, tad man laikam jāsak mācīties angļu valoda no jauna :/

"Does a Hirsch Performance engine upgrade increase the fuel consumption?
The fuel consumption is highly dependent on the driving style. Average consumption in normal daily use for a performance upgraded gasoline engine is reduced by 0.5 to 1.0 litres per 100 km. Average consumption in normal daily use for a performance upgraded diesel engine is increased by 0.5 to 1.0 litres per 100 km."

Man jau ar nevajag neko special. :) Ja nepatīk, iesaki kaut ko labāku :D

Nope, ar piekari nav bijusi problēma :/ Man liekās tā problēma bija vecāka gada modeļiem, šajam visas problēmas ir novērstas :)
User avatar
mk2marekz
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 283
Joined: Tue Oct 16, 2012 9:52 pm

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by mk2marekz »

Var uzzināt iemeslu kāpēc 9-3 neviss 9-5?
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by elmo »

mk2marekz wrote:Var uzzināt iemeslu kāpēc 9-3 neviss 9-5?
Domāju, ka dizaina dēļ!
Tāda paša gada 9-5 dizains īpaši neatšķiras no 1997.gada 9-5. Tas pats auto jau vien ir tikai ar citiem lukturiem un sliktāku salona apdari.
Savukārt tā paša gada 9-3 izskatās daudz modernāks par 19998 gada 9-3 un pēc būtības ir cits auto.
Pašam personīgi patīk pēdējās paaudzes TuboX dizains.
User avatar
mk2marekz
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 283
Joined: Tue Oct 16, 2012 9:52 pm

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Post by mk2marekz »

elmo wrote:
mk2marekz wrote:Var uzzināt iemeslu kāpēc 9-3 neviss 9-5?
Domāju, ka dizaina dēļ!
Tāda paša gada 9-5 dizains īpaši neatšķiras no 1997.gada 9-5. Tas pats auto jau vien ir tikai ar citiem lukturiem un sliktāku salona apdari.
Savukārt tā paša gada 9-3 izskatās daudz modernāks par 19998 gada 9-3 un pēc būtības ir cits auto.
Pašam personīgi patīk pēdējās paaudzes TuboX dizains.
Dizaina dēļ labi, bet ja salīdzina 9-3 apdari un skaļumu salonā tad es nezinu ar ko to var salīdzināt :D Tas arī bija galvenais kāpēc pats nolēmu šķirties no sava 9-3, jo tā izolācija ir pilnīgs s**s. Tad kad ņēmu savu 9-5 biju padomā arī viens TurboX, bet tas izlikās vēl skaļāks.
Tāpēc arī es jautāju kāpēc no Volvo pārkāpt uz tik skaļu buņdžu :roll:
Post Reply