Projekts KRĒMKRĀSAS

Šī sadaļa domāta tam, lai jūs varētu iepazīstināt ar saviem auto projektiem un to norises gaitu.
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by tranquillo »

Pa smuko! Kur krāsoji?
SAAB 9-3 Aero 2.0 HOT Nordic Performance Stage 3+ MY2001 Sunday driver
Subaru Outback 2.0d MY2012 daily driver
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by Vilcins »

Galdniecībā ;)
uldiinii
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 149
Joined: Sat Aug 10, 2013 12:34 pm

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by uldiinii »

Body kita donors veel Anglijā
Attachments
17440260_10155026465296132_1007766847_n.jpg
uldiinii
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 149
Joined: Sat Aug 10, 2013 12:34 pm

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by uldiinii »

Pieliakošana. :D Uz katras detaļas ir saab kods tātad orģināls.
Attachments
20170428_193913.jpg
20170428_175859.jpg
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by mrpinkeyes »

Redzot Tavu uzņēmību un pedantismu Uldi, gandrīz, gribētos atdot savu irīdija zilo pīļuku Tev atjaunošanai... :)

Bet nu Tu jau FF fans ;)
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
uldiinii
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 149
Joined: Sat Aug 10, 2013 12:34 pm

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by uldiinii »

Kas ir ff
uldiinii
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 149
Joined: Sat Aug 10, 2013 12:34 pm

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by uldiinii »

Es uzskatu ka šis ir ceļš kā atjaunot auto pa līdzekliem kas ir pieejami uz doto brīdi jo kopā visu saskaitot ieskaitot auto iegādi esmu kaut kur ap 650 izterejis uz auto atjaunosanu nosacītā līmenī un vēl tikpat daudz uz body kitu. :D Body kits iegrieza pamatīgi robu ģimenes budžetā bet tagad varēšu dzīt auto uz VS . Jo pagaid;am nevienam vēl neesmu redzējis te Latvijā flatfront Aero. :)
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by mrpinkeyes »

FF - Flat front!
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by lawyer »

Es gan diži neorientējos tajos VS kritērijos, bet, lai to dabūtu, auto ir jābūt oriģinālam, rūpnīcas vai licencētu tūninga kompāniju komplektācijā, ar pieļaujamām mazām nobīdēm (piemēram, diski citi, radio cits utml.) :think:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by Nauris_t16 »

lawyer wrote:Es gan diži neorientējos tajos VS kritērijos, bet, lai to dabūtu, auto ir jābūt oriģinālam, rūpnīcas vai licencētu tūninga kompāniju komplektācijā, ar pieļaujamām mazām nobīdēm (piemēram, diski citi, radio cits utml.) :think:

Nu, tātad, teorētiski, šeit viss tak atbilst, vai tad ne? Aero kits = oem. Citi diski ir pats strīdīgākais jautājums, ja tie nav oem, ir japierāda, ka tas ir bijis rūpnīcas atbalstīts papildaprīkojums.
uldiinii
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 149
Joined: Sat Aug 10, 2013 12:34 pm

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by uldiinii »

Tik sīki manu prāt neskatās. Diski ir atbilsotšā laika jeb vienkārši saab 900 flat fronta tātad org. Bet pa to body kitu esmu patiešām priecīgs pagaidām viss ir ok . nav perfekts krāsojums bet nekas kādu p';aris gadu laikā akrašu naudiņu un atdošu profesionāli pārkāsot. un spārnus pārmetināt no donora. :)
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by lawyer »

Nauris_t16 wrote:
lawyer wrote:Es gan diži neorientējos tajos VS kritērijos, bet, lai to dabūtu, auto ir jābūt oriģinālam, rūpnīcas vai licencētu tūninga kompāniju komplektācijā, ar pieļaujamām mazām nobīdēm (piemēram, diski citi, radio cits utml.) :think:

Nu, tātad, teorētiski, šeit viss tak atbilst, vai tad ne? Aero kits = oem. Citi diski ir pats strīdīgākais jautājums, ja tie nav oem, ir japierāda, ka tas ir bijis rūpnīcas atbalstīts papildaprīkojums.
Es te vairāk domāju, ka tāds auto no rūpnīcas nekad nav izbraucis - ar FF aero kitu, bet ar B karbuļa dzinēju iekšā :think:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by Arnijs »

lawyer wrote: Es te vairāk domāju, ka tāds auto no rūpnīcas nekad nav izbraucis - ar FF aero kitu, bet ar B karbuļa dzinēju iekšā :think:
Šādās niansēs, izsniedzot VS, neviens pie apskates tolkom neorientējas. Da kaut vai 2 karbuļi vai K-jetronic... Triumph, kad reģistrēju, biju viņam uzlicis dubultos Dellorto, SU vietā un neviens pat aci nepamirkšķināja. Cits stāsts būs, ka pēc 5gadiem, kad atrādīsi atkārtoti uz VS pagarināšanu, priekšā jau būs fotovēsture un tad gan var uzdot jautājumus - kas tas tāds un kāpēc, ja šo 5 gadu laikā būs veiktas kādas izmaiņas.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by defektivais »

Nav VS komisijai tādu resursu, lai orientētos visās niansēs par pārsimt auto, kas ražoti 100 gadu griezumā. Mans ex 96 ar dabūja VS ziemas vidū un ar weberu, nemaz nerunājot par nepareiziem bameriem, stereo un vēl kādām 10 atkāpēm.
P.s. sāk likties, ka mans 85 gada ff aero bija pēdējais LV, pēdējā laikā sāku nožēlot, ka vairs neesam kopā.
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
uldiinii
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 149
Joined: Sat Aug 10, 2013 12:34 pm

Re: Projekts KRĒMKRĀSAS

Post by uldiinii »

Kur tad aizgāja tavs ff Aero. :)
Post Reply