OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Šī sadaļa domāta tam, lai jūs varētu iepazīstināt ar saviem auto projektiem un to norises gaitu.
Post Reply
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by OSC »

Šovakar manā sejā parādijies smaids, jo:

1) Brīvdienas ilgi dikti pavadīju trenējot pacietību, cītīgi līmējot, piegriežot un krāsojot. Rezultāts ir apmierinošs, cik ilgi turēsies tas ir cits jautājums, bet jau zinu, ka Aero bumpers ir manā tuvākajā vēlmju listē

2) Tika aiztaisīts ciet EGR un arī izprogrammēts ārā, kas nozimē, ka par to var neraizēties vairāk

3) To smaidu dod SaaBs kuram šobrīd ir jau var teikt ir ap 200 zs un 420nm. Precīzus datus pateikt grūti, bet nu palicis jautrāk, vairāk boosta, tālāk iegriežas apgriezieni un vairāk degvielas. Sekundes pagaidām nezinu, bet brauc niknāk ( Druvi, pacieties, drīz samērīsimies) :D

Nākamais ko vēlos ir difuzors, dubultā izplūde un Aero bumpers priekšā...un protams vēl 101 sīkumi ar ko darīt sevi priecīgāku.
Attachments
IMG_20170117_203043.jpg
IMG_20170115_174206.jpg
IMG_20170115_213150.jpg
Last edited by OSC on Wed Jan 18, 2017 9:11 am, edited 3 times in total.
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by Vilcins »

Tu tak nesi normals :clap:
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by elmo »

DPF mož ar izgriezi?
User avatar
foxtrot_kilo
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 313
Joined: Mon Aug 29, 2016 9:31 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by foxtrot_kilo »

OSC wrote:Šovakar manā sejā parādijies smaids, jo:

1) Brīvdienas ilgi dikti pavadīju trenējot pacietību, cītīgi līmējot, piegriežot un krāsojot. Rezultāts ir apmierinošs, cik ilgi turēsies tas ir cits jautājums, bet jau zinu, ka Aero bumpers ir manā tuvākajā vēlmju listē

2) Tika aiztaisīts ciet EGR un arī izprogrammēts ārā, kas nozimē, ka par to var neraizēties vairāk

3) To smaidu dod SaaBs kuram šobrīd ir jau var teikt Stage2 un ap 200 zs un 420nm. Precīzus datus pateikt grūti, bet nu palicis jautrāk, vairāk boosta, tālāk iegriežas apgriezieni un vairāk degvielas. Sekundes pagaidām nezinu, bet brauc niknāk ( Druvi, pacieties, drīz samērīsimies) :D

Nākamais ko vēlos ir difuzors, dubultā izplūde un Aero bumpers priekšā...un protams vēl 101 sīkumi ar ko darīt sevi priecīgāku.
Labs ir! :dance:
User avatar
Henry
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 880
Joined: Wed Dec 17, 2014 11:16 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by Henry »

wow, riktīgi kruta izskatās! kādu krāsu ņēmi? kkādu hromētā tipa vai vnk pelēku?
SAAB 9-5 2.3t TD04 (~275 hp/400 Nm)
ex SAAB 9-3og 2.0 Aero
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by OSC »

Elmo - DPF pagaidām "mēģinās" savu funkciju pildīt, attiecīgi, šobrīd dūmu vēl nav un es vidi nepiesārņoju.
Ja tiks atrisināts jautājums par dubulto izplūdi, tad noteikti domāšu par DPF off un lielāku trubu. Ja Ja kāds var piedāvāt smuku ciparu par gala bunduļiem, droši PM.

Henry - paldies, krāsu izvēlējās mīļotā un toni arī viņa piemeklēja :mrgreen: Tikai šaubos vai tā bija domāta plastmasai :mrgreen:

Gāzes pedālis palicis ļooti jūtīgs un NM spēks ir ļoti līdzīgs vecajam 9-5, vēl neesmu pieradis.
Kur var dabūt no 1.9 tādu power nesaprotu :mrgreen:
Protams, tūlīt visi teiks, ka kāda detaļa neizturēs un priekš kam tūnēt dīzeli :lol:
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
foxtrot_kilo
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 313
Joined: Mon Aug 29, 2016 9:31 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by foxtrot_kilo »

Nu ja nu, priekš kam vecīt? :dance:
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by elmo »

foxtrot_kilo wrote:Nu ja nu, priekš kam vecīt? :dance:
Bagātie dara kā grib! :mrgreen:
User avatar
foxtrot_kilo
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 313
Joined: Mon Aug 29, 2016 9:31 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by foxtrot_kilo »

elmo wrote:
foxtrot_kilo wrote:Nu ja nu, priekš kam vecīt? :dance:
Bagātie dara kā grib! :mrgreen:
Cik nu vēlētos, tas diemžēl nav par mani :? Bet nu, tā jau varētu kosmoskuģi uztaisīt uzreiz normālu))) :clap::dance:
User avatar
jankab
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 679
Joined: Sat Apr 27, 2013 11:59 pm
Location: Rīga, Mežaparks

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by jankab »

Izskatās ļoti labi :dance:
EX SAAB 9³ SS , šobrīd divi X3 "bavāriešu dīzeļbobiki"
User avatar
Brand
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 690
Joined: Wed May 07, 2014 10:37 pm
Location: Ogre/Rīga

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by Brand »

visvairāk man patīk, ka iegansts jaudas pacelšanai ir degvielas ekonomija :D

bet bija interesanti palasīt ;)

p.s. mans audī ā četrī 1.9 TDI AFN kvatrō tērē 6.5-7 litri vidējais. bet who cares :D
SellParts
+37128710049


9-5 '02 B235R /sold
9-5 '07 B235R /sold
9-3 '08 Z19DTH+
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by elmo »

Brand wrote:visvairāk man patīk, ka iegansts jaudas pacelšanai ir degvielas ekonomija :D

bet bija interesanti palasīt ;)

p.s. mans audī ā četrī 1.9 TDI AFN kvatrō tērē 6.5-7 litri vidējais. bet who cares :D
Bet man liekas, ka šitais saabs tavu Audi nokraukšķina kā tādu krekerīti, un tad jau patēriņš kļūst sekundārs! :lol:
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by OSC »

Brand wrote:visvairāk man patīk, ka iegansts jaudas pacelšanai ir degvielas ekonomija :D [/size]
Būsim atklāti, šī jaudas pacelšana nekādu ekonomiju nevar dot, ja nu vienīgi atslēgtais EGR mierīgi braucot.
Būs jāpatestē cik ir patēriņš uz šosejas.

Un tas tika darīts tikai un vienīgi priekš fīlinga un lai pietuvotos kaut vai par korpusu Andra megadīzelim :)
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
foxtrot_kilo
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 313
Joined: Mon Aug 29, 2016 9:31 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by foxtrot_kilo »

OSC wrote:
Brand wrote:visvairāk man patīk, ka iegansts jaudas pacelšanai ir degvielas ekonomija :D [/size]
Būsim atklāti, šī jaudas pacelšana nekādu ekonomiju nevar dot, ja nu vienīgi atslēgtais EGR mierīgi braucot.
Būs jāpatestē cik ir patēriņš uz šosejas.

Un tas tika darīts tikai un vienīgi priekš fīlinga un lai pietuvotos kaut vai par korpusu Andra megadīzelim :)
:o:D Šodien OSC mani izvizināja, iet tiešām agresīvāk un uzrāviens niknāks par to parasto čipu. Pieliktais boosts un degvielas porcija padara savu)) Būs interesanti tagad uzskrieties)) Man te pamazām domas domā kā realizēt stage 4 ar citu turbīnu un attiecīgajiem papildus modiem. Šīs gan būs interesants projektiņš ceru)) :dance: Oskar malacis! :clap:8)
User avatar
Jurģis
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 267
Joined: Thu Apr 07, 2016 9:21 am

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Post by Jurģis »

elmo wrote:
Brand wrote:visvairāk man patīk, ka iegansts jaudas pacelšanai ir degvielas ekonomija :D

bet bija interesanti palasīt ;)

p.s. mans audī ā četrī 1.9 TDI AFN kvatrō tērē 6.5-7 litri vidējais. bet who cares :D
Bet man liekas, ka šitais saabs tavu Audi nokraukšķina kā tādu krekerīti, un tad jau patēriņš kļūst sekundārs! :lol:
Čipsēts AFN veras ļuaaati labi. Ja vēl kvatra, tad nez vai būtu tā, ka saabs izliek vienos vārtos.
9-5 Aero AT stage sleeper
Post Reply