Dzeki help janoperk auto

User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by chippy »

Iet viņš ļoti teicami ar tādu tilpumu- ir bijusi darīšana (atņemtas tiesības), bet ja vajag automātu, tad 500tais atkal atkrīt, jo tie roboti nav braucami. Visādi citādi auto foršs, ja vien galvā nav iesakņojies "bembista sindroms" ( vienīgā mašīna ir bmw, pārējais ir sūC). :D
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by maris »

man pa lielam dzīve paiet pa Rīgas centru un ir vienkārši skumji noskatīties kā tur mocās tās sievietes , kam kāds ir iedevis X5 vai S klasi :liar:
Ir taču pieejami tik dažādi dārgi, stilīgi , sportiski mazauto bet nē ... :evil:

Es pa vasaru braukāju ar Lancia Y10 un man gandrīz nekad nebija problēmu atrast kādu spraugu kur noparkoties :dance:

Nemēģinu te nevienam ietirgot kādu itāļu auto , tikai piedāvāju skatīties palašāk , jo foršas alternatīvas ir :drool:
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by Yukki »

Jūsu iesniegtie varianti ir iesniegti un tikšot apskatīti un izpētīti vienkāršā un jau sākotnēji ieteiktā veidā: patīk vai nepatīk.

Ir skaidrs, ka par 3K, da ko jūs, tāpat arī par 13K tiek pirkts kaķis maisā, jo kurš gan var garantēt, ka tas nelūzīs? Tas, ka vienam kautkāds konkrēta auto modelis nelūza, neko nenozīmē, jo iespējams, ka otrs vislaik servisā dzīvojās. Pie tam katram lietotājam ir savas prasības pret auto tehnisko stāvokli, ir tādi, kas brauc bez ritošās, ar degošu lampiņu jaungada eglīti uz paneļa un slavē, ka auto lec kā bitīte un nekas nelūzt, un ir tādi, kas pie mazākās salona čaboņas izjauc auto reizinātājos, lai atrastu aiz sēdekļa aizkritušo trokšņojošo čeku :mrgreen: Un pat ja kāds 100% pierādītu, ka Multipla ir 100% nelūztošs auto, normālai sievietei taču neiestāstīsi ar tādu braukt pat par velti! 8-)
SAABu es pārāk neiesaku, lai man pēc tam mazāka atbildība un mazāk bumbu var piesiet :lol: Iesniedzu sarakstu, lai cilvēks iziet bildēm cauri un sāk apbraukāt auto plačus vai ss sludinājumu licējus, pasēž iekšā, saprot, kas patīk, kas nē. Civic, Fokuss, Jeep tika noairēti, pārējie tiks apsmadzeņoti. Kad apniks meklēt, tad izstāstīšu par taxi un auto kopbraukšanas pakalpojumu darbības principiem, jo uzskatu, ka ļoti daudziem un sevišķi daudzām ir un būs jāmaina domāšana attiecībā uz auto izmantošanas principiem :lol: Nu nevajag visiem uzturēt savu auto, tie laiki ir pagājuši, kad uz to bija jātiecas, tas nav ekonomiski pamatoti
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by Yukki »

maris wrote: Thu Dec 20, 2018 3:56 pm man pa lielam dzīve paiet pa Rīgas centru un ir vienkārši skumji noskatīties kā tur mocās tās sievietes , kam kāds ir iedevis X5 vai S klasi :liar:
Ir taču pieejami tik dažādi dārgi, stilīgi , sportiski mazauto bet nē ... :evil:
Es pa vasaru braukāju ar Lancia Y10 un man gandrīz nekad nebija problēmu atrast kādu spraugu kur noparkoties :dance:
Nemēģinu te nevienam ietirgot kādu itāļu auto , tikai piedāvāju skatīties palašāk , jo foršas alternatīvas ir :drool:
Man palicis atmiņā, ka kad tevi redzēju, tad tas mazauto izskatījās puslīdz ok, bet https://www.google.com/search?q=Lancia+ ... YwyrjGXmM: bildes liecina par pretējo! :mrgreen:
Es ar to vājprātu braucu kāzu ceļojumā. Un man visu ceļojuma laiku nāca smiekli par to auto. Nu, bija jautrs auto, kam akseleratora pedālim bija 2 stāvokļi ON vai OFF, degvielas patēriņš uz franču šosejas 12l/100.
Viedoklim par pilsētas stumdīšanos piekrītu par 100%,- nesaprotu, kā tiem SUV īpašniekiem šķiet, ka tas ir ērti stumties pa pilsētu. Edij, Tev ir atruna, Tavs Jeep vismaz skaitās normāls pilnpiedziņas klucis, pie tam brutāls. Tas rada kaut kādu jautrību braucienā, bet liels, dārgs X5 rada tiukai galvassāpes.
P.s. pašreiz pašam pamēģinot braukāt pa pilsētu ar F11 3litru pilnpiedziņas smago seifu, man tas nešķiet ļoti prātīgs gājiens. Jā, ir kaifs, kā skan motors un kāds ir paātrinājums, bet degvielas patēriņš un rezerves daļu cenas biedē :think: Briest plāns, ka vienam auto ģimenē jābūt kautkam jancīgam, ar ko ālēties pa trasēm, otram mazai elektro blusai ikdienā pa pilsētu un tikai trešajam lielam weekend kruīserim.
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by chippy »

Yukki ieliktās bildes auto iegāde (šodien) sievietei būtu līdzvērtīgs pāri darījums un necieņas izrādīšana kā krāpšana.
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by maris »

Tas auto ir tāds specifisks :lol: , to es nebiju domājis ieteikt :x Lai gan top aprīkojumā ar turbo , 4x4 , iekša klimatu, ādu utt ;)

bet nākamās paaudzes Lancia Y ir reāli stilīgi un komfortabli auto :whistle:
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by edijs »

Yukki wrote: Thu Dec 20, 2018 4:11 pm Edij, Tev ir atruna, Tavs Jeep vismaz skaitās normāls pilnpiedziņas klucis, pie tam brutāls. Tas rada kaut kādu jautrību braucienā, bet liels, dārgs X5 rada tiukai galvassāpes.
O, jā, jautrība tāda, ka maz neliekas! :clap: Smaids līdz ausīm katrā braucienā no/uz mājām, mierīgi mizoju pa tām pašām takām, kur vasarā ar moci, pie tam tempā, kas nav būtiski mazāks (vai pat brīžam tieši otrādi, lielāks) kā ar mopēdu. Piesniegusi stiga - pff, sūds, dod tik ručkā. :dance: Esmu tiešām pārsteigts par tā aparāta spējām. Man vēl priekš pilnas laimes ir iespēja atslēgt priekšējo tiltu un padraiskoties rwd režīmā. Un jā, ņemot vērā manu dzīvesvietas lokāciju, šāds dampis šķiet pašā laikā. Ar vidusmēra SUV'u pie šādiem apstākļiem nav ko darīt, pilnīgi mierīgi var braukt ar jebkuru normāla augstuma vieglo.

BET! Viena forša fīča tomēr ir ar augstāku auto arī pilsētā - nejūties mazs un melns! :D Es te ik pa laikam ar Carguru Yaris'iem pabraukājos pa centru. Korķu laikā reizēm ir tāda jokaina sajūta.. visi apkārt tiiiik lieli, nevienam neredz ne garām, ne pāri. Pat E39 priekšā šķiet milzīgs, par kādu semeri vai s-klasi nerunājot, un par x'iem un landcruizeriem pat nedomājot.

Un varu piekrist Kristapa rakstītajam, ka daļai ļaužu nāksies pārskatāmā nākotnē pārskatīt pašiem sava auto uzturēšanas lietderīgumu. Kopš ir Taxify un tagad arī Carguru, jēga maksāt līzi par auto, kas darbadienās tāpat stāv pie sētas (jo pie ofisa centrā nav kur noparkot), nav jēgas, par taksi nenotrieksi vairāk retos braucienos. Ja es dzīvotu kādu aptuveni 5 km attālumā no ofisa, tad bez ilgas domāšanas - velo no sniega līdz sniegam. Taču šis ar nosacījumu, ka no rīta nav bērni kaut kur jāved un vakarā jāsavāc.. tas uzreiz daudz ko maina. Protams, man viegli dir*t, jo dzīvoju vietā, kur sabiedriskais neiet - tjipa atmazka tam, ka pilns pagalms ar drotiem. :whistle:
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by elmo »

maris wrote: Thu Dec 20, 2018 3:56 pm man pa lielam dzīve paiet pa Rīgas centru un ir vienkārši skumji noskatīties kā tur mocās tās sievietes , kam kāds ir iedevis X5 vai S klasi :liar:
Ir taču pieejami tik dažādi dārgi, stilīgi , sportiski mazauto bet nē ... :evil:

Es pa vasaru braukāju ar Lancia Y10 un man gandrīz nekad nebija problēmu atrast kādu spraugu kur noparkoties :dance:

Nemēģinu te nevienam ietirgot kādu itāļu auto , tikai piedāvāju skatīties palašāk , jo foršas alternatīvas ir :drool:
Man sieva brauc ar X3 un kārtīgu 3 litru biturbo dīzeli un nebeidz slavēt! Kad iespiež, tad iet, rij uz pusi mazāk par Aero, ziemā visur var aizbraukt nespolējot, ne vienu reizi nav norauts bampers kā ar Saabu, nav noskrāpēta lūpa, sēž augstu, redz tālu, spoguļi kā ziloņa ausis. Nezinu kam būtu jānotiek, lai viņa pārsēstos mazā mugursomā, kur pārņem klaustrofobija! Bet nu tas auto nav 3k cenu kategorijā.
Kad prasu uz ko gribētu mainīt, atbild ka uz jaunāku x3 vai Xc60 volvo. Bet ar klasisko sedanu vai hečbeku ne par ko nav pielaužama.
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by Vilcins »

Pa 3k sanāk Opel Frontera :mrgreen:
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by Highlander »

Vilcins wrote: Thu Dec 20, 2018 10:40 pm Pa 3k sanāk Opel Frontera :mrgreen:
Ar 2.2tid? :whistle:
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by Yukki »

elmo wrote: Thu Dec 20, 2018 9:48 pm
maris wrote: Thu Dec 20, 2018 3:56 pm man pa lielam dzīve paiet pa Rīgas centru un ir vienkārši skumji noskatīties kā tur mocās tās sievietes , kam kāds ir iedevis X5 vai S klasi :liar:
Ir taču pieejami tik dažādi dārgi, stilīgi , sportiski mazauto bet nē ... :evil:

Es pa vasaru braukāju ar Lancia Y10 un man gandrīz nekad nebija problēmu atrast kādu spraugu kur noparkoties :dance:

Nemēģinu te nevienam ietirgot kādu itāļu auto , tikai piedāvāju skatīties palašāk , jo foršas alternatīvas ir :drool:
Man sieva brauc ar X3 un kārtīgu 3 litru biturbo dīzeli un nebeidz slavēt! Kad iespiež, tad iet, rij uz pusi mazāk par Aero, ziemā visur var aizbraukt nespolējot, ne vienu reizi nav norauts bampers kā ar Saabu, nav noskrāpēta lūpa, sēž augstu, redz tālu, spoguļi kā ziloņa ausis. Nezinu kam būtu jānotiek, lai viņa pārsēstos mazā mugursomā, kur pārņem klaustrofobija! Bet nu tas auto nav 3k cenu kategorijā.
Kad prasu uz ko gribētu mainīt, atbild ka uz jaunāku x3 vai Xc60 volvo. Bet ar klasisko sedanu vai hečbeku ne par ko nav pielaužama.
Ko Tu stāsti, kā un kur viņa brauc, ja tas bavāriešu 3.0 tīselis ēd mazāk par aero??? Man Aero vidējais patēriņš pilsētā bija 12l ar gāzi un 11 ar E98, ar 3.0 BMW mazāk par 14 nesanāk!
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by chippy »

Vienu bāku lej ar savu karti, vienu ar darba. 8-)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by elmo »

Yukki wrote: Fri Dec 21, 2018 9:14 am
elmo wrote: Thu Dec 20, 2018 9:48 pm
maris wrote: Thu Dec 20, 2018 3:56 pm
Ko Tu stāsti, kā un kur viņa brauc, ja tas bavāriešu 3.0 tīselis ēd mazāk par aero??? Man Aero vidējais patēriņš pilsētā bija 12l ar gāzi un 11 ar E98, ar 3.0 BMW mazāk par 14 nesanāk!
Kā tev sanāk 12 pa pilsētu, ja man ar Aero pa pilsētu bija 22litri gāzes un 17-18 litri e98? :)
Bavārietim vidēji ap 9 turās un viņa patēriņš praktiski neatšķiras vai tev gāzes pedālis ir grīdā vai tikai līdz pusītei nospiests. 12 man uzkāpj, ja stundu no vietas stāvlaukumā griež karuseļus! :)
Vienīgi man tagad ikdienas maršruts pamainījās, vairs nav īsās distances ar aukstu motoru. Un jā, ir starpība, vai brauc ar parasto dīzeli, vai Nestes kosmosu! Kosmosu vajag ievērojami mazāk!
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by Ainars »

Elmo, nevajag salidzinat staveshanu ar braukshanu
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Dzeki help janoperk auto

Post by lawyer »

Mini var apsvērt pēc 2005. vai 2006.gada šķiet (kad paši vācieši tos sāka ražot), bet tie vēl nav tajā cenu kategorijā :roll:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Post Reply