Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by lawyer »

edijs wrote:
Arnijs wrote:
lawyer wrote:Eu, ja kāds brauc lūrēt to 90-to, kas atrodas tepat LV, padod man ar ziņu - es ar grib' redzēt :cheer:
Zvanīju - neceļ! :D
Man arī neceļ, uz sms neatbild. :(
Uz manu zvanu atbildēja uzreiz :) Svētdien plkst.14.00 tiekamies pie LSPA pirms dzelzceļa pārbrauktuves - ja vēl kādam ir vēlēšanās to aplūrēt, tad es priecāšos par kompetentu kompāniju :)

P.S. Tā laikam ir zīme :blink:

P.P.S. Kaut gan mana draudzene teica, ka viņa to veco sarūsējušo Saabu skatīties nebrauks un lai es nemaz nedomājot viņu pirkt, jo viņa tajā pat iekšā nesēdīsies :silly: :blink:

P.P.P. Kādēļ es vispār braukšu viņu skatīties? :huh: Nav manos finanšu plānos tāds tēriņš tuvākajā laikā paredzēts :dry: :blink:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by defektivais »

lawyer wrote:
edijs wrote:
Arnijs wrote: Zvanīju - neceļ! :D
Man arī neceļ, uz sms neatbild. :(
Uz manu zvanu atbildēja uzreiz :) Svētdien plkst.14.00 tiekamies pie LSPA pirms dzelzceļa pārbrauktuves - ja vēl kādam ir vēlēšanās to aplūrēt, tad es priecāšos par kompetentu kompāniju :)

P.S. Tā laikam ir zīme :blink:

P.P.S. Kaut gan mana draudzene teica, ka viņa to veco sarūsējušo Saabu skatīties nebrauks un lai es nemaz nedomājot viņu pirkt, jo viņa tajā pat iekšā nesēdīsies :silly: :blink:

P.P.P. Kādēļ es vispār braukšu viņu skatīties? :huh: Nav manos finanšu plānos tāds tēriņš tuvākajā laikā paredzēts :dry: :blink:
Es laikam zinu to džeku, vienreiz braucu kaut kādas detaļas skatīties no viņa c900 donora, kuram bija nokauta kārba.
p.s. mana draudzene ar no sākuma necili izteicās par šiem auto, bet tagad pašai tāds ir :)
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by edijs »

lawyer: nu 500 lati jau vēl nav mirstamā kaite. Galvenais mēģini nedomāt par to, cik tas auto tev pēc tam vēl izmaksās. :D
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by KurBads »

lawyer wrote:
edijs wrote:
Arnijs wrote: Zvanīju - neceļ! :D
Man arī neceļ, uz sms neatbild. :(
Uz manu zvanu atbildēja uzreiz :) Svētdien plkst.14.00 tiekamies pie LSPA pirms dzelzceļa pārbrauktuves - ja vēl kādam ir vēlēšanās to aplūrēt, tad es priecāšos par kompetentu kompāniju :)

P.S. Tā laikam ir zīme :blink:

P.P.S. Kaut gan mana draudzene teica, ka viņa to veco sarūsējušo Saabu skatīties nebrauks un lai es nemaz nedomājot viņu pirkt, jo viņa tajā pat iekšā nesēdīsies :silly: :blink:

P.P.P. Kādēļ es vispār braukšu viņu skatīties? :huh: Nav manos finanšu plānos tāds tēriņš tuvākajā laikā paredzēts :dry: :blink:
nu bāc, atkal bremze.
ja jau brauc, tad brauc ar kaut kādu mērķi.
un tas, ko Tav draudzene saka ... nū, neņem to nopietni un dēļ tam neapstājies. pie mana pirmā (melna c900) iegādes dzirdēju tieši to pašu tekstu - nemaz nebrauc skatīties, jo tādu nepirksi un es tajā iekšā nekāpšu. aizbraucu un nopirku (pa lētu naudu - apmēram tik pat, cik šis 90.tais). savedu daudz maz kārtībā un nobraukājām divus gadus pa BE līdz pārkāpām "nākamajā" (zaļajā). Tagad sieva reāli jau var teikt, ka iefano un lepojas, ka brauc ar c900 (un pat uzvelk vintage SAAB t-krekliņu šad tad ...)

NEBREMZĒ, NEBREMZĒ, NEBREMZĒ ... JAU GANA ESI VILCIS.
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by ZingZeng »

Nu piedava draudzenei darijumu - vai nu jauna masina vai jauna draudzene :laugh:
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by ZingZeng »

A ja nopietni, tad man sievai patikai visas kupejas gan 99 combi coupe, gan visi tris c900, BET pie sirds ipasi negaja 2 durvju 99 sedans.
Ei nu saproti tas sievietes :huh:
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by gustavs »

Te atkal jācitē Normunds par to,ka katram savs adoptācijas laiks.
Ko apliecina manis paša nesenā prakse ar 245. Pēc pārdošana redz izrādās,ka, tas auto tomēr baigi kolosālais bija :woohoo: . Ā, nu ok - būs vēl :laugh: .
Lawyer, Lawyer, Lawyer - saņemies :woohoo: . 500 laši nav mirstamā kaite. Pabrauksi kaut gadu, būsi iepazinies un zināsi lūkot pēc labāka, ja būs vajdzība.
Patiesībā,kad ņemu 245, nolūks bija iziet īso iepazīšanās kursu ar 200ajiem kā tādiem. Ko arī paveicu. Tagad nevis bakstu informāciju pa neta ārēm, bet jau ir pavisam konkrēta nojausma par vēlmēm un pēc kā lūkot, kas ir neatsverami.
P.s
Protams, ja konkrētajam jāpiemēro Flinstonu bremzēšanas princips, tad nav vērts bāzt galvu cilpā.
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by ZingZeng »

Nez, se ku reku mans ex, bet Girlas patreizejais vai varbut tavejais 99 kupejnieks B)
Nu piektdienas vakara noskanai http://www.youtube.com/watch?v=2J5Db146mJA .
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by lawyer »

Nu, no 99-tajiem, tīri vizuāli man trīsdurvnieks labāk patīk par divdurvju sedanu, arī četrdurvju sedans liekas smukāks par divdurvju sedanu :silly:

Cmuks tas bēšais ir :)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by Arnijs »

Arī biju aplūkot to 90-to. Nu pārāk daudz tur tās tās rūsas un pārāk daudz "sabojātu" lietu, lai būtu incants kā projekts. Ja nu vienīgi laužamais/gāžamais, bet - ne jau par tādu cenu. Durvju apakšās vispār - kaut vai pirkstus bāz iekšā... Tā jau patīk man tas auto, bet nu - iedomājos cik laiks viņam būtu jāvelta, kura jau tāpat man nav :dry:
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by envoy »

Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
aldis23
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 110
Joined: Fri Sep 04, 2009 11:28 pm
Location: Riga

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by aldis23 »

User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by gustavs »

Gan jau redzēts, bet nu bez jūtām un cik pareizi tas auto vadās :blush: :) .
http://www.youtube.com/watch?v=eqELygo3 ... re=related
User avatar
aldis23
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 110
Joined: Fri Sep 04, 2009 11:28 pm
Location: Riga

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by aldis23 »

User avatar
Imka
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 212
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:45 am
Location: Ikðíile

Re:Ko tik netā nevar atrast 2.daļa

Post by Imka »

Kaut ar krievu melno naudu, bet lai nu SAAB izdotos atgriezties tur kur tam noteikti vajadzētu būt
http://autosports.delfi.lv/public/43548.html
Post Reply