man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by defektivais »

Lomu spēlē arī tas, ka pirms gadiem 7-10 strādniekam pieejamā cenu kategorijā saab dīzeļi bija tikai 3.0 un 2.2, kur viens no šiem ir ar tendenci mirt, bet otrs jau startā ir pusdzīvs :)
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by lawyer »

Tajā pašā laikā tagad daudz kur Eiropā dīzeļus vaino lielajā gaisa piesārņojumā pilsētās, re pat Londonā un Parīzē vispār apsverot iespēju aizliegt iebraukt dīzeļiem pilsētas centrā :shifty: Tas gan būtu smieklīgi, ja pēkšņi vairāk par 50% šoferīšu būtu liegt iebraukt pilsētas centrā :mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by elmo »

Nezinu kas ir sliktāk, moderns dīzelis, vai vecs amerikāņu karburatornieks, kas pa izpūtēju lej ārā nesadegušu benzīnu.
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Ainars »

lawyer wrote:Tajā pašā laikā tagad daudz kur Eiropā dīzeļus vaino lielajā gaisa piesārņojumā pilsētās, re pat Londonā un Parīzē vispār apsverot iespēju aizliegt iebraukt dīzeļiem pilsētas centrā :shifty: Tas gan būtu smieklīgi, ja pēkšņi vairāk par 50% šoferīšu būtu liegt iebraukt pilsētas centrā :mrgreen:
Es gan esu dzirdejis ka Evropaa diizeljus nemiil tik loti kaa Latvaanijaa
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by lawyer »

elmo wrote:Nezinu kas ir sliktāk, moderns dīzelis, vai vecs amerikāņu karburatornieks, kas pa izpūtēju lej ārā nesadegušu benzīnu.
Bet tas jau nav nekas slikts - benzīns labi smaržo un ātri iztvaiko :mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Gac »

lawyer wrote:Tajā pašā laikā tagad daudz kur Eiropā dīzeļus vaino lielajā gaisa piesārņojumā pilsētās, re pat Londonā un Parīzē vispār apsverot iespēju aizliegt iebraukt dīzeļiem pilsētas centrā :shifty: Tas gan būtu smieklīgi, ja pēkšņi vairāk par 50% šoferīšu būtu liegt iebraukt pilsētas centrā :mrgreen:
Sastrēgumu problēma atrisināta... nu, vismaz uz laiku.
SAAB Sonett III; 96; 99 2d (1973); 900OG Cabrio; 900OG Sesan; 900 NG V6; 9000 5d (1984); 9-5 (1998); 9-5 (vilkatis); 9-5 Combi (vilkatis), 9-3 SC (2005.), 9-3 Cabrio (2005.), URSAAB 92001... 1/43 mērogā. :mrgreen: Un feisliftētais 9-5 Airis 1/1 mērogā.
User avatar
ZZ_ZingZeng
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 294
Joined: Thu Apr 07, 2016 10:30 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by ZZ_ZingZeng »

defektivais wrote:Lomu spēlē arī tas, ka pirms gadiem 7-10 strādniekam pieejamā cenu kategorijā saab dīzeļi bija tikai 3.0 un 2.2, kur viens no šiem ir ar tendenci mirt, bet otrs jau startā ir pusdzīvs :)
Labojums, jau pirms 10 gadiem bija tikai 1.9TID un kaut vai tajā pat Vācijā tas maksāja lētāk par benzīna auto, jo SAAB centās iekosties dīzeļu tirgus daļā.
Tikai SAAB lietotājs kopš 1993.g.
Desmitais SAABs, pirmais dīzelis - 9-5 1.9TID vagons.
Pirms tam: 99GL Combi Coupe, 99GL, og900T, og900t, 900SPG, 2x9000aero, 9-3SE HOT, 9-5t vagons.
User avatar
bizenajs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 573
Joined: Tue Sep 04, 2007 4:45 am
Location: Rīga, Cesvaine
Contact:

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by bizenajs »

Zaibis! kad es te biju pēdējoreiz??? :geek: Nus, kas jauns? pupi vēl rullē?

Laimīgu nu un tā, nu lai eh, un lai pēc tam nav ghik un nevajag šļurkš, da ir dakteriem lai nav ge un vispār v ožure!
Post Reply