man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by elmo »

Es no tā sludinājuma neredzu kas par motoru, 3.9, 5.2, vai 5.9. un kas par piedziņu RWD vai AWD.

Jebkurā gadījumā jārēķinās kaut kur ar 25 litriem pilsētā un 15 litriem uz šosejas.

http://www.spritmonitor.de/de/uebersich ... owerunit=2" onclick="window.open(this.href);return false;
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by KurBads »

elmo wrote:Es no tā sludinājuma neredzu kas par motoru, 3.9, 5.2, vai 5.9. un kas par piedziņu RWD vai AWD.

Jebkurā gadījumā jārēķinās kaut kur ar 25 litriem pilsētā un 15 litriem uz šosejas.

http://www.spritmonitor.de/de/uebersich ... owerunit=2" onclick="window.open(this.href);return false;
nu par to VANu tiešām pagaidām vairāk info nav ...

bet in general šitie kravinieki nav lietošanā un uzturēšanā pilnīgākā katastrofa?
man vienkārši spilgtā atmiņā tās izjūtas sēžot iekšā šitādā vāģī (samta salons, skaņa, plūdenā braukšana ... )
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by elmo »

Viņš tak uzbūvē ir prasts kā gaziks! Kas tur vispār var lūzt!?

Bet es tevi saprotu rūc feini, brauc mīksti, komforts abnormālais!
Pērc tik nost, Elmo būs tavs pastāvīgais klients uz nomu, piemēram uz šīs vasaras Positivusa laiku! :mrgreen:
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by KurBads »

elmo wrote:Viņš tak uzbūvē ir prasts kā gaziks! Kas tur vispār var lūzt!?

Bet es tevi saprotu rūc feini, brauc mīksti, komforts abnormālais!
Pērc tik nost, Elmo būs tavs pastāvīgais klients uz nomu, piemēram uz šīs vasaras Positivusa laiku! :mrgreen:
es apsvērtu kāda no maniem SAABiem upurēšanu šāda VANa labā ...
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Smith »

Smith wrote:
elmo wrote:
Smith wrote:Vai ir kāda iestāde, kur var griezties, lai aizvāc vecu mašīnu, kura stāv nekustīgi vismaz gadu un aizņem vietu? Veca honda mētājās uz Cēsu ielas ar nr. FK 3008. :evil:
Zvani pašvaldībniekiem, viņiem tur bija kaut kāda procedūra izstrādāta, kā tas notiek! šķiet ielika logā kaut kādu brīdinājumu, ja pēc mēneša vai kāda cita laika auto joprojām tur stāv, tad uz tolmetu!
Paldies par info. Aizrakstīju viņiem ziņojumu, redzēs ko šie darīs. ;)
Esmu patīkami pārsteigts, bet mašīna ir jau pazudusi. :D Esmu veicis sabiedrības labā vienu mazu, labu darbu - atbrīvojis stāvvietu vēl vienai mašīnai. Interesanti, kur tā mašīna ir nonākusi - šrotā? :twisted:
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Ainars »

Kur rakstiji? Man ari vajag paris hlamus aizvaakt.

[ Post made via iPhone ] Image
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Smith »

Ainars wrote:Kur rakstiji? Man ari vajag paris hlamus aizvaakt.

[ Post made via iPhone ] Image
Pašvaldības policija:
rpp@riga.lv
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by elmo »

Es te tā apsmadzeņoju kā ir mainījušies saabistu paradumi pēdējo 10 gadu laikā. Agrāk saab dīzelis bija pilnīgs mēsls un ar tādu braukt bija negods. Kad uzlēca benzīna cenas sāku skatīties gāzes virzienā un dabūju atklausīties, ka gāze smird, ar to brauc santīmpisēji un visu beidzot vēl toreizējie Viking motors darbinieki piebilda, ka gāze kauj motorus. Pagāja kādi 2 gadi un jau visi lielie gāzes nīdēji bija kaislīgi gāzētāji, ieskaitot tos, kas aizstāvēja versiju par to, ka gāze kauj motorus. Pagāja vēl pāris gadi un nu jau dīzelisti ir zirgā, bet tīrasiņu benzīnnieki tikpatkā vispār nav sastopami. Pa vidam vēl dažs labs paeksperimentēja ar E85, bet kaut kā neaizgāja masās tas spirts. Drīz izskatās ka tikai traktori vien vagos Latvijas lielceļus.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by lawyer »

To jau arī diktē lietoto auto tirgus - pamēģini atrast kādu sakarīgu benzīna 9-3sc vai 9-5sc :roll:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
rzmzr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 444
Joined: Wed Jun 29, 2016 1:24 pm

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by rzmzr »

Es domāju, ka tas atkarīgs no apstākļiem, tajā skaitā, degvielas cena, utt., kā jau minēji. Traktori nav nekas jauns, bet drīzāk Eiropas tirgus īpatsvars un popularitātes normalizācija reģionā. Ja Eiropas auto 70%+ sastāda dīzeļi, tad LV šī attiecība arī tikai uz to tiecās. Par "Gāze smird" var diskutēt, pirmās paaudzes tiešām nebija nekas labs, un beigu beigās vēljoprojām ir auto, kurus nevar sapārot, piemēram FSI Audi, kur iesmidzināšanas sistēmas ir savādākas, un degmaisījums netiek gatavots kolektora runneros.
Mans ir tīrs benzīns, un gāzi uzstādīt neplānoju, lai gan tas būtu raiconālāks risinājums par, dažkārt, nedēļu nogalēs nokurinātiem 35 lituriem degvielas, ka nosmird vien. (Pun intended) Auto ar jau uzstādītu iekārtu, varbūt arī nopirktu, bet pirms tam pārliecinoties, kādos kantoros viesojies un kur iekārta likta kopā. E85 jau ir galīgs hārdkōr tūnings vai vienkārši BioPower, bet galvenokārt, E85 mūsu valstī tik pat kā nav atrodams, tāpēc nav diži populāra izvēle.
1998 9-3 2.0T, pšš - Pārdots
2006 9-5 Aero, manuālis - B235R + B234 Hybrid - Pabeigts?
1996 BMW E36 B204 - procesā
User avatar
Henry
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 880
Joined: Wed Dec 17, 2014 11:16 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Henry »

rzmzr wrote:E85 mūsu valstī tik pat kā nav atrodams, tāpēc nav diži populāra izvēle.
mums bio degvielu sakaraa ar EU normatīviem gaazh klaat benziinam :mrgreen: taapeec mums nevajag to kā atsevišķu degvielas tipu :mrgreen:
SAAB 9-5 2.3t TD04 (~275 hp/400 Nm)
ex SAAB 9-3og 2.0 Aero
User avatar
rzmzr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 444
Joined: Wed Jun 29, 2016 1:24 pm

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by rzmzr »

E85 jau vairāk interesētu benzīngalvām, ikdienas auto, kuriem itkā var liet gan to, gan to, tie tik ļoti neadaptējas, bet priekš būsta tā degviela ir ideāla.
1998 9-3 2.0T, pšš - Pārdots
2006 9-5 Aero, manuālis - B235R + B234 Hybrid - Pabeigts?
1996 BMW E36 B204 - procesā
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Gac »

rzmzr wrote: piemēram FSI Audi
Var. Tikai maksā tas prieks diezgan daudz un kādus 15% benzīna tāpat ēdīs.
rzmzr wrote:
Mans ir tīrs benzīns, un gāzi uzstādīt neplānoju, lai gan tas būtu raiconālāks risinājums par, dažkārt, nedēļu nogalēs nokurinātiem 35 lituriem degvielas, ka nosmird vien. (Pun intended) Auto ar jau uzstādītu iekārtu, varbūt arī nopirktu, bet pirms tam pārliecinoties, kādos kantoros viesojies un kur iekārta likta kopā. E85 jau ir galīgs hārdkōr tūnings vai vienkārši BioPower, bet galvenokārt, E85 mūsu valstī tik pat kā nav atrodams, tāpēc nav diži populāra izvēle.
Manējais bija ar gatavu iekārtu, bet, nu, bija tā salikta, ka pēc tam praktiski visu nācās pārinstalēt, reduktoru ieskaitot... i to kompis arī it kā prasījās pēc nomaiņas, lai būtu tuvu ideālam. Bet pēc reduktora maiņas nekas nesmirdēja.
SAAB Sonett III; 96; 99 2d (1973); 900OG Cabrio; 900OG Sesan; 900 NG V6; 9000 5d (1984); 9-5 (1998); 9-5 (vilkatis); 9-5 Combi (vilkatis), 9-3 SC (2005.), 9-3 Cabrio (2005.), URSAAB 92001... 1/43 mērogā. :mrgreen: Un feisliftētais 9-5 Airis 1/1 mērogā.
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Yukki »

Tas saucas progress un domāšanas maiņa. Gribam vai nē, bet ejam elektrības vai ūdeņraža virzienā, ja vien kāds neatklās ko mega jaunu! Es cerēju dīzeli izlaist, bet sapratu, ka pie elektro auto tik ātri netikšu, jo tas ir 1.dārgi (sākumcena), 2.neērti (mazs auto, mazs nobraukums). Draugs lieto BMW i3, cik izbraucu, nenormāli patika uzrāviens un apdares un vispār kvalitāte, bet iekšā vietas maz, maksāja kosmosu un nobraukt ziemā spēj 80km.
Nu, jā, būtu man naudas daudz, iespējams, ka nospļautos un laistu to gaisā kā agrāk jaunībā - pofig, ka nokurini uz 1000km 100€, kad vari ar gāzi iekļauties 60€!
User avatar
rzmzr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 444
Joined: Wed Jun 29, 2016 1:24 pm

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by rzmzr »

Ohoo, nemaz nebiju lietas kursā, ka FSI tagad var uzstādīt gāzi, bet kāda jēga, ja benzīnu tāpat ēd :mrgreen:

Nu redz, Yukki, man ir jaunība, tāpēc arī izkūpinu savu naudu gaisā, bet nu, man tas sagādā prieku, tāpēc nav nožēlas.
Ir man arī zināms cilvēks ar i3, nu smuks jau ir tas autiņš. Problēma gan tāda, ka kādam ir jāmaksā par tās tehnoloģijas sākotnējo cenu, ar laiku jau būs lētāk.
Iekšdedzes dzinējs īsti nekur nepazudīs, rekur, Koenigsegg ar savu Free Valve sistēmu atdzīvinātu nelielu inovāciju ICE jomā, tāpat kā Infinity jaunais, variējošās kompresijas, motors. 'Eggs jau sapārojās ar kaut kādu Aziātu autouzņēmumu, paņēma viņu divu litru turbo motoru un uzstādīja Free Valve, precīzus skaitļus gan vēl nav uzrādījuši, bet stāsta, ka esot baigi labi, salīdzinot ar parastajām sadalenēm.
1998 9-3 2.0T, pšš - Pārdots
2006 9-5 Aero, manuālis - B235R + B234 Hybrid - Pabeigts?
1996 BMW E36 B204 - procesā
Post Reply