Pērles

User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re:Pērles

Post by zinitis »

Nu neņemos apgalvot,ka esu 100% pārliecināts par šo burtu salikumu,bet ja atmiņa neviļ,tad taisnība būs tiem kas minēja Special Edition,jo,kad sāka ražot 9-5 modeli,jebkurš auto bija jāpasūta pēc klienta vēlmēm...Respektīvi bij jāizvēlas virsbūves krāsa,salona materiāla krāsa un materiāls, aprīkojums,...... Vienkārši tajā laikā neražoja auto bez pasūtītas komplektācijas,tāpēc arī radās šis nosaukums.Un 98.g. vēl nebija piejami Aero un Griffin modeļi,tāpēc visi bija SE.
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Pērles

Post by envoy »

andrisem wrote:Pie mums cik saprotu, tad visi neturbo, 9-5 gadījumā 2.0t un citas plikās versijas ir bez burtiem. SE sanāk standartā ar turbo (9-5 gadījumā 2.3t un arī ar 3.0 V6) un ādas salonu un kautkādām citām, kam vairāk, kam mazāk ekstrām.
Tas gan neatbildīs patiesībai. SE ir arī uz 2.0t. Un tas, ko Zinītis nupat teica, daudz ko (vai arī visu) izskaidro.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
Uģis
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 32
Joined: Sun Aug 10, 2008 3:20 am

Re:Pērles

Post by Uģis »

Saab akronīmi.
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:Pērles

Post by Bārda »

envoy wrote:
andrisem wrote:Pie mums cik saprotu, tad visi neturbo, 9-5 gadījumā 2.0t un citas plikās versijas ir bez burtiem. SE sanāk standartā ar turbo (9-5 gadījumā 2.3t un arī ar 3.0 V6) un ādas salonu un kautkādām citām, kam vairāk, kam mazāk ekstrām.
Tas gan neatbildīs patiesībai. SE ir arī uz 2.0t. Un tas, ko Zinītis nupat teica, daudz ko (vai arī visu) izskaidro.
Gribu oponēt iepriekš teikto par to, ka uz neturbo nav SE. Manam NG900 2.3i ir SE komplektācija - ādas salons, kuīzkontrole, apsildāmie benķi, miglinieki...:dry:
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
User avatar
andrisem
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1284
Joined: Mon Oct 06, 2008 3:14 pm
Contact:

Re:Pērles

Post by andrisem »

Tas mans iepriekš minētais bija par 9-3 un 9-5 modeļiem, bet kā jau Envoy minēja, nevisai precīzs posts no manas puses.

Vienkārši mēģināju izstāstīt, kā es sapratu to kombināciju.

Zinītis ieviesa skaidrību šajā jautājumā :)
SAAB 9-5 2.3T
SAAB 900 T8 Special
SAAB 900 2.1i
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Pērles

Post by uculs »

Tas viss nieks. Kas izskaidros 9k burtus, tur ir pilnīga neskaidrība, vismaz man.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Pērles

Post by elmo »

Ja ir tā kā saka Zinītis, tad tas SE noteikti nozīmē SAAB EDITION.
nevis tas, ko cilvēks pats izvēlas, bet ko SAAB liek priekšā, to arī jāņem.:laugh:
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Pērles

Post by Nils »

Nezinu, ko darīt, smieties vai raudāt pēc šāda epasta savā kastē...

"labvakar, nupat izlasīju Jūsu sludinājumu, un nodomāju Jums uzrakstīt, es ļoti ceru, ka nav dikti vēls, jo mazums varbūt guļat vai sievieti mīlejat, nu labi, tas tā.. :)
manam saab ir tikai 129z.s varbūt jums ir idejas, kā pacelt to jaudu, jo manam draugam es lasīju komentāros, ir ap 170 z.s tas ir aarkārtīgi daudz, domaaju ka man tas derēs! va vairat man uz nomaksu pārdot visu to uzparikti ar tām detaļām, lai mans saab ietu daudz labāk? es to varētu nomaksāt kādā nedēļas laikā. man rekomendēja viens labs draugs kā jūs, ar labu atsaucību!
es iisti nezu, tachu man liekas, ka vajadzētu pielikt nosu, tas pie jums ir takā nopērkam?
tas arī kā lasīju vienā wortālā var palieināt dzinēja jaudu līdz 30 zirgiem!!
vienīgi tam esot blakus parādība, sāk tecēt eļļa no kautkādiem gredzeniem uz klani.. kapēc, man neprasi, jo nezinu.
aa un kā ir ar to spoileri uz aizm.vāka? man tas auto ir sarkanīgs, vai varat to nokrāsot? es dzirdēju ka krāsošana ir ap 150ls, nu nezinu, tas laikam ir dārgi, varētu atļauties kādus 80-100 ls,
cik varētu maksāt tie spoguļi lielie? tie laikam nāk tikai aero versijai ja?
ko vēl gribēju paprasīt? nu pag aliecies mierā, neredzi ka tētis raksta??
oi es atvainojos, man puika te biku patraucēja :)
a kur kondicionieru var dabūt? man teica ka jāprasa kādos meistaru veikalos kas remontee leduskapjus, vienreiz es biju uzturieni aizbraucis, tikai diemžēl nesatiku, jo vinjiem bija pusdienlaiks :( nu nekas nākamreiz pamēģināšu.
es ļoti ceru ka jūs man palīdzēsiet, katrā ziņa es parāda nepalikšu, pats tirgoju dažādas ūdens pīpes un dažādus vitamīnus, kas jums ar noteikti noderēs!
vēlot veiksmi mīlēt sievu un visus pārējos radiniekus! :)
P.S gaidīšu atbildi. e-pastā

Tālrunis: 371-444-33-443

Jūsu sludinājums:
Saab 9000 Aero, 2. 3Turbo, 225hp/350nm, rezerves daļās. Motoru iespējams nokomplektēt ar jaudīgāku vadības bloku ~260hp/400nm (Stage2), derēs arī citiem Saab 9000 turbo motoriem pēc 1994. gada.
Ar auto vēl var izbraukt, lai pārbaudītu kārbu (FM57101) un motoru. Ir durvis bez rūsas, labi priekšējie spārni, laba T25 turbīna, divas DI kasetes, ģeneratori, sūkņi, vairāki pāri lietie diski, vairāki elektriski vadāmi ādas saloni un daudzas citas detaļas.
Ir arī detaļas no citiem Saab...
"
Saab 900 Turbo '81
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Pērles

Post by envoy »

Nu nez, Tev varbūt raudiens nāk, bet es smejos vēderu turēdams. Laikam jau pats tos savus vitamīnus arī būs sapīpējies. :woohoo: :D :silly:
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Pērles

Post by uculs »

Labais!!!:laugh: :laugh: :laugh: Ja tas nav joks, tad es no tādiem mīlētājiem turētos pa gabalu.
Tādam nenāktu par skādi pārdot spoileru ar 300ZS
Stamersons
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 190
Joined: Wed Jun 25, 2008 3:02 am
Location: Íekava

Re:Pērles

Post by Stamersons »

vaļsirdīgs e-pasts ;-)
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Pērles

Post by KoreFun »

Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Pan Shtitz
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 236
Joined: Fri Jul 31, 2009 9:29 pm
Location: Tome

Re:Pērles

Post by Pan Shtitz »

Kāds nevēlas iepirkt Vācijas noliktavā izgatavotu Porsche?

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... hofml.html
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Pērles

Post by Nils »

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... eoeod.html
Tā tagad tāda mode visur "Aero" karināt klāt?
Saab 900 Turbo '81
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re:Pērles

Post by Aigars »

Es varbūt kārtējo reizi parādīšu savu stulbumu vai nekompetenci, bet vai kāds man var tā vienkārši apskaidrot - kurš ir un kurš nav Aero? Kā to atšķirt? Ne jau pēc burtiem uz virsbūves...
2005 2,3T Aero Stg3+ no Arteh
Ex:
1998.gada SAAB 9-5 2,3T
Post Reply