Slēpojam Latvijā!

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by Yukki »

Nu, ko, lēnām sākam?:) Pirmie zilumi uz piemājas kupenas dabūti, zābaki abiem atbilstošos izmēros samainīti, vēl tik atliek slēpītes mazajam starterim atrast!

Ja kāds ir izaudzis no 80cm slaloma slēpēm, mazā slēpotāja labprāt atpirks! Diemžēl nav pret ko vairs samainīt, jo brālis vienas savas vecās pārdeva otras pazudēja uz kalna! :oops:
User avatar
jankab
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 679
Joined: Sat Apr 27, 2013 11:59 pm
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by jankab »

Es gan dēļa cienītājs. :) Kuru vakaru jābrauc, uz nedēļas beigām atkusni pamatīgu sola. :|
EX SAAB 9³ SS , šobrīd divi X3 "bavāriešu dīzeļbobiki"
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by Yukki »

jankab wrote:Es gan dēļa cienītājs. :) Kuru vakaru jābrauc, uz nedēļas beigām atkusni pamatīgu sola. :|
Nu, sīcis arī it kā ir nobriedis mācīties dēli. Panomāsim, redzēs vai pietiks pacietības iemācīties tās sasietās kājas:D
User avatar
jankab
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 679
Joined: Sat Apr 27, 2013 11:59 pm
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by jankab »

Yukki wrote:
jankab wrote:Es gan dēļa cienītājs. :) Kuru vakaru jābrauc, uz nedēļas beigām atkusni pamatīgu sola. :|
Nu, sīcis arī it kā ir nobriedis mācīties dēli. Panomāsim, redzēs vai pietiks pacietības iemācīties tās sasietās kājas:D
Nav tik traki, kā cilvēki lej. Es pirmajā reizē uz dēļa pavadīju 30min uz bērnu kalna, tad devos uz lielo kalnu. 2h nobraukāju un nokritu tikai vienreiz(laižot uz paaugstinātās sāna rampas). Varbūt nedaudz palīdzēja slēpju(10 gadu vismaz) un skrituļdēļa(neliela) bāze, bet "pirmās 6 reizes to vien darīsi, kā kritīsi" ne tuvu neatbilda taisnībai, pat meitene iemācijās pa 3-4 reizēm normāli šļūkāt... :)

Šeit ir otrā reize mūžā uz dēļa(tramplīns trešā uz 5min):
http://www.youtube.com/watch?v=PF6DXd5luUk
EX SAAB 9³ SS , šobrīd divi X3 "bavāriešu dīzeļbobiki"
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by elmo »

Dēli baudīt sāku tikai trešajā reizē, pirmās 2 bija sado-mazo pasākums! Kā anastēzijas līdzeklis tika izmantorts rums ar kolu!
Sērfera pozā braukt iemācījos diezgan ātri, diemžēl, apstāties gan tik ātri nesanāca, tāpēc bremzēju ar pakaļu! Pēc šādas atpūtas vajadzēja mājās krēslam zem vienas puses likt grāmatu, lai izlīdzinātu sapampušās pēcpuses radīto sānsveri, jo viena bulciņa bija 3x lielāka par otru! :mrgreen:
Traģiska bija arī braukšana augšā ar pacēlāju, jo no tā rāviena es vienmēr noķēru gurķi. Protams, mīkstie jau to pacēlāja tableti laida vaļā un tad gaidīja, kad personāls pienesīs klāt jaunu un asistēs. Bet es jau nebiju nekāds mīkstais, es to verķi vaļā nelaidu un šļūcu uz ceļiem līdz pašai augšai!
Melnās džīnas bij jāmet ārā, jo ceļi bija pilnīgi balti, bez krāsas! Rokas pēc 3 uzbraukšanas reizēm arī varēja izmest! Toties, kas par īstu vīru atpūtu! Kalna augšā uzpīpē, ierauj rumu un krīti lejā!
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by envoy »

:D:D:D
User avatar
jankab
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 679
Joined: Sat Apr 27, 2013 11:59 pm
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by jankab »

elmo wrote:Dēli baudīt sāku tikai trešajā reizē, pirmās 2 bija sado-mazo pasākums! Kā anastēzijas līdzeklis tika izmantorts rums ar kolu!
Sērfera pozā braukt iemācījos diezgan ātri, diemžēl, apstāties gan tik ātri nesanāca, tāpēc bremzēju ar pakaļu! Pēc šādas atpūtas vajadzēja mājās krēslam zem vienas puses likt grāmatu, lai izlīdzinātu sapampušās pēcpuses radīto sānsveri, jo viena bulciņa bija 3x lielāka par otru! :mrgreen:
Traģiska bija arī braukšana augšā ar pacēlāju, jo no tā rāviena es vienmēr noķēru gurķi. Protams, mīkstie jau to pacēlāja tableti laida vaļā un tad gaidīja, kad personāls pienesīs klāt jaunu un asistēs. Bet es jau nebiju nekāds mīkstais, es to verķi vaļā nelaidu un šļūcu uz ceļiem līdz pašai augšai!
Melnās džīnas bij jāmet ārā, jo ceļi bija pilnīgi balti, bez krāsas! Rokas pēc 3 uzbraukšanas reizēm arī varēja izmest! Toties, kas par īstu vīru atpūtu! Kalna augšā uzpīpē, ierauj rumu un krīti lejā!
:D:D:D

Tāpēc jāsāk ar bremzēšanu :D
EX SAAB 9³ SS , šobrīd divi X3 "bavāriešu dīzeļbobiki"
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by elmo »

Īsti vīri bremzes nelieto! :twisted:

Pagājušajā ziemā mēģināju pāriet uz slēpēm, nu moins, katra kāja uz savu pusi un sanāca gandrīz kā Van dammes Volvo reklāmā, auč, bij sāpīgi!
Tad vēl tās kājas pamanījās braukt krustām! Un visu beidzot uz tramplīna tādu gurķi uztaisīju, ka man vēl līdz šim gadam vēlme braukt ar slēpēm nav uzradusies! Turpināšu ar dēli, tas vismaz satur kājas kopā! :mrgreen:
User avatar
jankab
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 679
Joined: Sat Apr 27, 2013 11:59 pm
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by jankab »

Tā teikt gandrīz sūnu no bumbuļiem norāvi :D
EX SAAB 9³ SS , šobrīd divi X3 "bavāriešu dīzeļbobiki"
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by Smith »

Iesakiet labu kalnu, kur pamācīties braukt ar slēpēm. Pagājušā ziemā izmēģināju "Golgātu", gāja līdzīgi kā Elmo aprakstīja. :twisted:
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by elmo »

Mans favorīts ir Ozolkalns. Bet ja slinkums uz Cēsīm kratīties, tad Riekstu kalns!

[ Post made via Android ] Image
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by Yukki »

Smith, mērķē augstāk! Ja tuvākais, kur mācīties bija Golgāts, tad tur jau Sweden ar roku aizsniedzama, labas trases esot:D :evil:
Mācīties nav labāka vieta par Rāmkalniem- tuvu, maz cilvēku, nedārga kalna maksa, kafe, dzērvenes ņamm

[ Post made via iPhone ] Image
HforU
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 190
Joined: Tue Jan 13, 2009 8:45 am
Location: Valmiera

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by HforU »

elmo wrote:Mans favorīts ir Ozolkalns. Bet ja slinkums uz Cēsīm kratīties, tad Riekstu kalns!

[ Post made via Android ] Image

Ozolkalns SAABistiem ir īpaši draudzīgs!
PM, ja kāds ir īpaši regulārs viesis!
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by elmo »

Aizsūtīju PM, gribās zināt, kā tā draudzība izpaužas! :roll:
User avatar
ifka
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 469
Joined: Thu Aug 27, 2009 12:14 pm
Location: Ādaži

Re: Slēpojam Latvijā!

Post by ifka »

Piedaavaajums mazajiem sleepotaajiem :

1. Sleepes 70 cm un 90 cm ar stiprinaajumiem. 35 Eur par paari.

2. Zaabaki (sarkanie - 26 izm., 203 mm), (melnie - 29 2/3 izm., 228 mm). 28 Eur par paari

3. Nuujas 80 cm un 87 cm. 5 Eur par paari.

Aptuveni - mazaakais komplekts derees no 3 liidz 4 gadi, bet lielaakais no 5 liidz 6 (+/- 1 gads)

pm., vai 29214921
Attachments
DSC02517_1.jpg
DSC02524.JPG
DSC02520.JPG
DSC02515.JPG
DSC02513.JPG
Post Reply