Paldies!

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
Post Reply
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Paldies!

Post by gustavs »

Neatradu līdzīgu topiku.
Doma ir pateikties par izpalīdzēšanu, par labiem padomiem, detaļām, remontu, joslā palaišanu u.c lietām kluba/foruma dzīves/sadzīves ietvaros.
Galvenokārt laikam jau topiks Arnijam un Arnija atbalstam - morālam :laugh::) !

Tātad, Paldies Arnijam par neko nepaprasīšanu mazās diognostikas ietvaros. Un par iespēju iztarkšķēties par saab štellem ;) B)!
turbopiile
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 325
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:47 am

Re:Paldies!

Post by turbopiile »

varēji nosaukt topiku - "saku, paldies, Arnijam" :D es ar pievienojos :)
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Paldies!

Post by edijs »

Man atkal ir jāsaka "paldies" topika autoram, kurš man laipni atļāva pāris stundas pagāzt apkārt ar savu sarkano 9k. Es jau jautāju tik, vai neizvizinās kādu gabaliņu, bet šis vēsā mierā iedod atslēgas un saka "tak brauc, ko ta es maisīšos pa kājām". :D Uj, bet tests labs, es pāris dienas nevarēju atiet pēc tam. Tas sarkanais verķis ir sasodīti labs auto. Man tūlīt parādījās degsme sirdī kādu dienu atkal redzēt savējo līdzīgā stāvoklī un līdzīgi rūcot.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Paldies!

Post by Nils »

Ārī mani ir daudz par ko pateikties.
Galvenokārt jau par jūsu visu sābistu pretīmnākšanu un draudzīgumu. :) Patīkami.
Un visvairāk tiek cildināti mani deviņtūkstošo draugi. Par jums no nostāstiem jau zin visi mani čomi. :laugh:
Citēju: "Nu, Gustavs, tas ar to sarkano jubilejas modeli manā albūmā, draugos."
"NU, Edijs, tas, kas nošķīla to zaļo Aero, salicis no diviem vienu un nav vēl to aero body kit uzlicis un tas, kuram tie divi donori sētā" :laugh:
Jā, drošvien jau, ka vislielākais paldies Gustavam. ;)
Par bezmaksas diagnostiku BMW un sava saab atslēgu uzticēšanu uz veselām 24h. :woohoo: Es pēc bembi iekāpjot Gustava sābā biju tādā pašā transā kā Edijs. :laugh:
Par braukāšanu skatīties Sābus, par Gaidīšanu CSDD :blush:
Par atļaušanu savu bagažnieku izmantot kā BMW mantu noliktavu. :laugh:
Par palīdzēšanu nonākt pie slēdziena, ka jāņemt tas zaļais. :laugh:
Par zaļo runājot lielais paldies arī Edijam ar brālēnu, ka piedalījās, pakonsultēja un pateica, ka JĀŅĒM! :woohoo:
Edijs arī nekad nav atteicis konsultāciju, vienmēr padalījies ar info un zināšanām. Un ir intere4santi šitā parunāt.
Kur tik mēs nav runājuši, te, kluba lapā, draugos, meilā, pa tel. :D, tas pats ar Gustavu. :laugh:
Baigi forši.
Citiem tie visi, varbūt liekas sīkumi, varbūt pat jums pašiem, bet kā vienmēr teica mans instruktors: "sīkums, bet patīkami." :)
Un par zaļā pirkšanu arī, es jau ta pēc bembi ticis sābā atpakaļ ar skaidru prātu nespēju domāt, pofig viss, dodiet manus beņķus, jaudu un extras. :woohoo:
Viņi ta ar vēsu prātu to visu apskatīja. :)
Un es drīz droši, ka būšu pielauzis čomaku paņemt 9000, meklējumos līdzi droši, ka ņemšu arī kādu no jums.
Zin kāds tas pārdevējs bija, kad trīs sābisti atvēra savas mutes?
Man vienā brīdī šķita, ka nelaimīgs. :P
Bet, nu, tiešām, Lielais paldies.
p.s. wiskijs būs, aizmirsis neesmu. ;)
p.p.s. Un vēl viens paldies Vidvudam par 9-5 testēšanu un īso sarunu, cerams, ka kādreiz sanāks ilgāk parunāt un baseins nesauks. ;)
Saab 900 Turbo '81
iRAFAR
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 574
Joined: Thu May 22, 2008 8:58 am
Location: Âgenskalns

Re:Paldies!

Post by iRAFAR »

Paldies Arnijam par izvizināšanu :woohoo:
Izdevās saslimdināt ar Turbo ;)
Viensjaanis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 590
Joined: Mon Feb 25, 2008 2:00 pm
Location: Rīga,Imanta

Re:Paldies!

Post by Viensjaanis »

Ar gribētos pateikties Ārnijam par konsultāciju dažādos jautājumos.Un noteikti Normundam par iespēju izgāzt ar viņa 96to.Ar to ar saslimst.Vadāmība:woohoo: :evil:
Offtopic:Ar turbo saslimst forever:DCik saprotu,viņam nav vnk 1.8t.Vismaz uz Salinieka izskatijās iespaidīgs paātrinājums...
SAAB 9-3 SE 2002 stock 150hp
SAABaeroist
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1143
Joined: Thu Jun 19, 2008 2:44 pm
Location: Latvia

Re:Paldies!

Post by SAABaeroist »

Paldies Arnijam par padarito leilisko darbu un ka manai lidmashinai tagad ir jauni speki;) B)
Ka ari PALDIDES par to ka ir SAABsB)
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Paldies!

Post by Arnijs »

Vienmēr laipni! :)

Viensjaanis... Nu gluži parasts 1.8t nebūs vis! :D
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Paldies!

Post by vidvuds »

Paldies

Arnijam - Arnim - par tehnisko jautajumu atrisinasanu un palidzibu un vispar Saab cienitaju iedvesmosanu

Gregram - Ugim - par viedokla izteiksanu un kopigu interesu atrasanu

Carlorossi -Nilam: par kopiga interesu biedra atrasanu aptuveni sava vecuma un nebaidisanos dot vienam otram savu auto

Gustavam ar Malderi - par nekad muza neredzesanos, bet kontaktesanos. p.s. malder - kad noliksim blakus masinas un savus plikos paurus? Gustav, tu jau ar talu neesi ar to pakausi ;)

ZZ un RR abiem par izpalidzesanu. Vienam ar lampinam, otram par palidzibu draugam, kad vajadzeja parkustinat kko uz USA.

Mixerim- Ingusam - par sturmana palidzibu, bet par admina poziciju man ir iebildumi - bet to es veletos ar vinu parrunat privati, labsirdiga un draudziga atmosfera , jo varbut pats esmu kko parpratis ;)


Yukki - par vienkarsi brivu domu lidojumu un atlauties teikt ko doma


FunnyFox ar Neziniti- pirmkart FF par palidzibu konkursa, kura nevinnejam, bet zaudejam ;) Nezinitei par atklato uztveri un izklaidejoso atmosveru - gan pagasmenes Ingara, gan visu laiku seit - foruma.

Un visbeidzot, bet ne mazak svarigi - ChippyJanim, par to ka vins bija pirmais coms no Saabistiem ar kuru atradu ar kko kopigu ;) Nauksenu Disko ;)
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Paldies!

Post by vidvuds »

Arnijs wrote:Vienmēr laipni! :)

Viensjaanis... Nu gluži parasts 1.8t nebūs vis! :D
bet vai tad tadel nav uz dibena uzlime - 1.8t - varbut? :)))
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Paldies!

Post by KoreFun »

Tas "Varbūt" laikam labi izskatās, kad tu uz trases ritīgi spiež grīdā, bet šāds "1.8t Varbūt" tevi nesteidzoties apiet pa kreiso pusi...:woohoo: :P
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:Paldies!

Post by defektivais »

KoreFun wrote:Tas "Varbūt" laikam labi izskatās, kad tu uz trases ritīgi spiež grīdā, bet šāds "1.8t Varbūt" tevi nesteidzoties apiet pa kreiso pusi...:woohoo: :P
Labi, ka ne pa labo :)

Viensjaanis wrote:Ar gribētos pateikties Ārnijam par konsultāciju dažādos jautājumos.Un noteikti Normundam par iespēju izgāzt ar viņa 96to.Ar to ar saslimst.Vadāmība:woohoo: :evil:
/quote]

Mjā, man ar dikti gribētos pamēģināt kā ir ar 96 braukt :(
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Paldies!

Post by mixeris »

vidvuds wrote:
Mixerim- Ingusam - par sturmana palidzibu, bet par admina poziciju man ir iebildumi - bet to es veletos ar vinu parrunat privati, labsirdiga un draudziga atmosfera , jo varbut pats esmu kko parpratis ;)
Vai tu Vidvud saki medusam? ;)
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Paldies!

Post by vidvuds »

isti nesaprotu medusam, bet ja medusam = maigi , tad jaa!

edit: medusam: tapat nesaprotu?!
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Paldies!

Post by chippy »

vidvuds wrote:isti nesaprotu medusam, bet ja medusam = maigi , tad jaa!

edit: medusam: tapat nesaprotu?!
http://laacz.lv/tmp/loc.php?vards=ingus&dzimte=1
Image
Post Reply