Moto sezona

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Moto sezona

Post by elmo »

edijs wrote:Nekārdini! Mums te pagaidām vēl normāls dubaks un pļurza! Visu laiku bija pa skaisto, sauss un tīrs asfalts, bet pēdējās dienās visāda draza sakrita. Es neplānoju moto sezonu ātrāk kā pēc pāris mēnešiem. :D
Edija, viens no latviešu nacionālajiem tautas sporta veidiem ir skiorings, kur bez moča nu nekādi! ;)
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re: Moto sezona

Post by defektivais »

Pēc divu sezonu pārtraukuma esmu atpakaļ uz motorizēta divriteņa, pie rezes nedēlas nogalē atklāju arī sezonu. Smaids līdz ausīm :)
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Moto sezona

Post by edijs »

Kuš! Es vēl esmu moča meklējumos.. pārlieku ātri rudeni nomainīja pavasaris. :(
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Kudinsky
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 523
Joined: Mon Oct 17, 2011 3:00 pm
Location: Mālpils

Re: Moto sezona

Post by Kudinsky »

Šodien tika atklāta sezona... Smaids pa visu seju. :D
Pilsētā manīti diezgan daudz motobraucēji, par arī viens pašvaldībnieks.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Moto sezona

Post by edijs »

Es, savukārt, vizinos apkārt, izskatot potenciālos variantus. Kā par skādi, sezona ir atklāta un ne es viens meklēju moci - kā kaut kas apskates vērts parādās sludinājumos, tā principā tur kāds jau brauc skatīties vai ir jau nopircis. Bet viss, kas notiek notiek uz labu. :D Biju nobriedis uz Dominator'u, uz šo konkrēto http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto- ... elmkf.html" onclick="window.open(this.href);return false; Bet, kamēr kasīju naudu un gaidīju siltāku laiku testa braucienam, kāds dienu pirms manis nopirka. Tas lika atkal paskatītes citus variantus, jo Dominator'u tirgus ir kāds ir.. un, pēc vakardienas pavizināšanās ar Transalpu (mega paldies Mārtiņam, lietotājam eeKa!!!), es iekļāvu vēlmju sarakstā arī šo, pat uzstādot augstāku prioritāti par Domi. Skaidrs, ka Domis tāpat nav meža arkls un šai poligona izklaidēm nāksies vien iepirkt kaut ko niknāku ar laiku, taču ikdienas dibena pārvietošanai manos maršrutos Transalps pat varētu būt piemērotāks par Domi. Diemžēl - Transalpu tirgus tikpat pieticīgs.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Moto sezona

Post by elmo »

Nu jā, var redzēt, ka visi nocietušies! Svētdien uz Jūrmalenes kārtīgs spiets (vismaz 15 gab) dūcināja un taisīja haosu pa visām 3 joslām! :mrgreen:
Un tā braukšana uz pakaļējā rata ar tik neveikla izskatās, ne tā kā vasaras beigās! :mrgreen:
drRD
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 425
Joined: Sat May 17, 2008 11:02 am
Location: Ikšķile

Re: Moto sezona

Post by drRD »

Zinu vienu labu Varadero lielo, kurš negribīgi, bet tomēr tirgojas.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Moto sezona

Post by edijs »

Ir aizdomas, ka Varadero varētu būt citā cenu kategorijā.. Kā arī Varadero vairāk asociējas ar garāku gabalu veikšanu, ne daždesmit kilometru braukšanu līdz darbam, pusi no tiem pilsētā. Bet varbūt kļūdos tāpat kā biju maldīgās domās par Transalpu. Atceros, Goblina Transalps izskatījās milzīgs blakus 125'niekiem. :D Toreiz šķita, ka nuuuu priekš Goblina auguma ir ok, priekš mani pilnīgi nepiemērots mocis. Tagad uzkāpu - hah, vienkārši perfekts izmērs!
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Moto sezona

Post by elmo »

Edij, tev vajadzētu kaut ko šādu, aļa Town and Country stilā!
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto- ... jfxhk.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re: Moto sezona

Post by defektivais »

kawasaki kle, suzuki dr vai bmw F650 neesi izskatijis kā variantus?
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
Kudinsky
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 523
Joined: Mon Oct 17, 2011 3:00 pm
Location: Mālpils

Re: Moto sezona

Post by Kudinsky »

Ja gribas vēl ko ņiprāku-jāpērk Africa Twin vai Super Tenere!
Bet nu Edij! Tu tiešām esi sagaidījis īsto laiku, lai pirktu motociklu.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Moto sezona

Post by edijs »

Skatījos visus trīs, bembi joprojām turpinu skatīties. To pilsētas versiju gan laikam nevēlos, tam līdz endūram tālu, der tikai GS izpildījumā. Ar Kle500 izbraucu, bet, saki ko gribi, tas priekš saabista ir par vārgu. :D Nav jau tā, ka tas pats domis būtu divreiz ašāks, tomēr ar Kle bija maķenīt apdalīta sajūta. Attiecīgi, to no saraksta izmetu. Par DR650 viedokļa pagaidām nav, nav ne tausīts, ne braukts. Ir tikai dzirdēti viedokļi, ka Suzuki (un arī Kawasaki) jau tāds opelis vien ir. :D Es gan tik strikti tam nepieeju, un, lai arī prioritāte ir Hondām, Yamahām un BMW, tomēr DR650'tais kā variants netiek izslēgts. Diemžēl arī to piedāvājumā diez ko daudz nav. Ir viens uz SM ratiem, varbūt aizbraukšu palūrēt dzīvē. Un, ja tādu iepirkšu, gan jau pēc tam lamāšos, ka pūš vējš par daudz sejā, jo ar aizsargstiklu tas DR izskatās smieklīgi. :)

Par Africu un Teneri jau arī klīst viedokļi, ka liels un smags. Sēdējis virsū neesmu.. Ir čujs, ka vismaz ar Africu varētu būt līdzīgi kā ar Transalpu - pašā laikā. Vismaz ir sajūta, ka kārtīgs zirgs starp kājām, nevis mopēds.

Mārtiņ, es tak sludinājumus diezgan regulāri čekoju jau pēdējos pāris mēnešus. Daļa mopēdu bija salikti ziemas migā un sludinājumos nekas īpašs neuzpeldēja. Tagad, līdz ar saulītes parādīšanos, tiek vilkti ārā no garāžām un arī vairāk nonāk tirdzniecībā. Tie, ko līdz šim esmu skatījies, tiek tirgoti tāpēc, ka īpašnieks grasās pārkāpt uz ko svaigāku/ņiprāku, un to, savukārt, izštukojis vien tagad, kad pavasaris jau klāt. Vārdu sakot - ziema nebūt nav labākais laiks moča iegādei. :) Drīzāk rudens un sezonas beigas.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Kudinsky
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 523
Joined: Mon Oct 17, 2011 3:00 pm
Location: Mālpils

Re: Moto sezona

Post by Kudinsky »

Par Africa un Supr Tenere klīst arī viedokļi, ka ar šiem motocikliem ir jāiemācās braukt. Ar Dominatoru vai SLR ir ok braukt pa pilsētu vai pa grants ceļu. Pa šoseju var pietrūkt jaudas virs 120 km/h, īpaši brīžos, kad jāapdzen kāda fūre utt. Un man vēl nepatika vibrācija, kas nāk no viencilindra 650cc dzinēja. Dzinējs ir atsaucīgs pie zemajiem apgriezieniem, pie augšas sāk aptrūkties jaudas.
Salīdzinot ar KLE, man KLE patikās labāk, pirmkārt nav tādas vibrācijas, otrkārt KLE bija vējstikls. Un KLE likās drusku atsaucīgāks pie lielākiem ātrumiem.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Moto sezona

Post by edijs »

Tā kā uz šosejas neesmu bijis ne ar vienu tiem šiem, tad man bail domāt, kā ir virs 100 km/h. Zin kā, pierasts tomēr, ka Saabam tajā brīdī tik tā kārtīgi paveras un nav jādomā, vai pietiks jauda manevra veikšanai. Ok, sūds ar manevriem, mocis tomēr uz ceļa aizņem reizes divas trīs mazāk vietu, kā auto, tātad mainās arī apdzīšanai nepieciešamie ātrumi un trajektorijas, bet, ja paātrinājums nebūs tāds kā Saabam, tad gan pakaļā. :D Jo paātrinājumā jau kaifs, ne ātrumā.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Moto sezona

Post by lawyer »

Ja kaifs ir tikai paātrinājumā, tad vienkārši jālec no koka ar gumiju katru dienu :mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Post Reply