Saab 9-5 Aero dzinēja skaņa


Post Reply
User avatar
Zoom
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 176
Joined: Sun Nov 09, 2008 11:16 am

Saab 9-5 Aero dzinēja skaņa

Post by Zoom »

Tātad ir SAAB 9-5 Aero 2002. gada decembris. Uzspiežot ap 2500 apgriezieniem motorā sāk zāģēt. Tad nu man ir jautājums. Ir dzirdēts, kad sporta mašīnām uzspiež gāzīti, tad arī iezāģējas. Iedveš tādu kā bijību. Varbūt šim SAAB'am arī tā ir? It kā motors būtu modificēts uz sportu attiecīgi savi trokšņi utt. Protams varbūt arī kaut kas ir čupā..
Paldies :)
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Saab 9-5 Aero dzinēja skaņa

Post by Arnijs »

Troksni internetā nedzird, bet nekam tur nebūtu jāzāģē. Pirmais, kas nāk prātā - ķēde.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Zoom
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 176
Joined: Sun Nov 09, 2008 11:16 am

Re:Saab 9-5 Aero dzinēja skaņa

Post by Zoom »

Nu jā, troksni es neierakstīju. Es domāju varbūt kāds pēc pieredzes var ko pateikt.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Saab 9-5 Aero dzinēja skaņa

Post by Arnijs »

Zoom wrote:Nu jā, troksni es neierakstīju. Es domāju varbūt kāds pēc pieredzes var ko pateikt.
Pieredzes, kaut arī līdzigas, vairumā gadījumu nav identiskas. Tā, ka meklē vien kādu kvalificētu mehu, kas paklausās to troksni.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Saab 9-5 Aero dzinēja skaņa

Post by jastr »

tu to skaņu dzirdi ārā pie motora stāvot vai no salona? es salonā atvelkot dzirdu tikai motoru un izpūtēja rūkoņu (pie kam man liekas, ka tur kkas tuvojas savam bēdīgajam galam :D)
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
Zoom
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 176
Joined: Sun Nov 09, 2008 11:16 am

Re:Saab 9-5 Aero dzinēja skaņa

Post by Zoom »

Salonā un ārpusē var dzirdēt. Meistars jau arī bija. Ar teica, kad ir ^$*)@$^ motoram.
Labi, paldies visiem.
SAABaeroist
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1143
Joined: Thu Jun 19, 2008 2:44 pm
Location: Latvia

Re:Saab 9-5 Aero dzinēja skaņa

Post by SAABaeroist »

Tipa paklausijas un konstateja ka dzinejs chau:laugh: :laugh: :laugh: aizbrauc uz normalu SAAB servi,lai labak tur paklausas un paskatas;) B)
Post Reply