Bampera moldings 9-5 (2004.gads)


User avatar
mikelisvithe
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Mon Jan 18, 2016 3:00 pm

Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by mikelisvithe »

Vai kadam ir pardošanā šāds plastmasas gabals? Aliņi dāvanā no manis.
Skat bildi pielikumā.
Tie moldingi parasti ir MELNI bet bamperis mans ir tumši brūns ja kas...jo dazi kraso ar visiem moldingiem!
Attachments
2C5C8EBB-EFFB-4FF2-A649-ED3648CD888B.jpeg
Saab 9-5arc, 2.3t, 186hp, LPG
JanisDronka
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 50
Joined: Tue Mar 08, 2022 6:44 pm
Location: jekabpils Aizkraukle

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by JanisDronka »

Code: Select all

Es Tev pateiksu tiesi to ko Tu gribi dzirdet! Nodod vinu naglaas un noperc normalu auto! Tev ta rusas cupa drizi uz pusem parluzis, a Tu te kautkadu suu.. moldingu meklee. Degvielas cenas vispar redzeji? Tas vnk vairs nav nopietni!
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by Ainars »

Visi jau nav nabagi.
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
JanisDronka
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 50
Joined: Tue Mar 08, 2022 6:44 pm
Location: jekabpils Aizkraukle

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by JanisDronka »

Nabagi? Ne jau par to ir runa! Ja vel paskatas uz pedejam degvielas cenam, tas nav vnk racionali liet tadaa auto kurs vel necik neiet, jaudas proporcija, atdeve pret to paterinu ir vnk nozelojama, ja pat ar ciekura motoru un uz pusi mazaku paaterinu modernaki auto var nokost to saabu vienaa setaa.. Kas visvairak kaitina? Gandriz jebkura jauna detalja saabam maksaa nu daudz vairak nekaa piem to pashu izlaiduma gadu vacietim, un piedavajums nu nekads. Lietotas detalas pilnigs srots arii maksaa kosmosu, tiem saab detalju pardevejiem ir nu pilnigi sakapis galvaa un tas ir gandriz visiem. Ja e46 var pa 15 eiro dabut veselu reduktoru, piemetot vel var piekramet visu baganu, tad Saabam par to naudu pat par nieka plastmasu vajag kauleties. Zinu, Tev ir vairaki saabi, bet man vnk interesee kadas ir videjaas izmaksas uz piemeram vienu no tiem? Manas izmaksas uz pus gada fona, menesii parsniedz 50 braucienus ar taksi +degviela ~100e, jo braucu diezgan maz, tik un taa gribas tak ar saab nevis ar takisi, maksajam par komfortu un savu mulkibu. Zini, es domaju, par to naudu var panemt jaunu biznesas klasi lizingaa un paliks paari, bet nee tas ir pazors braukt ar lizinga auto, jo vajag tak nemties ar tam vecajam lamatam! Iereci? Nu tad veselibaa a to shis forums izskatas tikpat miris ka musu Saab..
Last edited by JanisDronka on Tue Mar 08, 2022 11:25 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by Arnijs »

mikelisvithe wrote: Mon Mar 07, 2022 9:30 pm Vai kadam ir pardošanā šāds plastmasas gabals? Aliņi dāvanā no manis.
Skat bildi pielikumā.
Tie moldingi parasti ir MELNI bet bamperis mans ir tumši brūns ja kas...jo dazi kraso ar visiem moldingiem!
Pag... Der melns, vai gribi atrast krāsotu?... Melns ir 100%
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
hofmaks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 01, 2008 5:15 am

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by hofmaks »

JanisDronka wrote: Tue Mar 08, 2022 11:09 pm Nabagi? Nu tad veselibaa a to shis forums izskatas tikpat miris ka musu Saab..
Tam stāstam no dzīves ir divi apaļi gali. Katrs brauc ar to ko vēlas un ko var atļauties. Cits brauc ar to ,ar ko nevar atļauties,bet ēd maizi bez desas,jo auto ir krītā,un priecājas par to ,ka patēriņš ir mazāks par 3litriem nekā iepriekš

P.S forums neatdzīvosies no mācību stundu(vai rūgtās pieredzes) filozofijas.
http://www.sensonpaint.lv
29940215
LV

Saab 9-5 2000 2.3t aero TD04HL-16T , B234i camshafts,3.5bar fuel pressure,lightweight flywheel,ecm soft powered by Jancis :D
User avatar
saab21
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 725
Joined: Thu Mar 12, 2015 4:26 pm
Contact:

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by saab21 »

Laaaabaaais 8-)8-)8-):mrgreen:

P.S. Moldvinga man nav :?


P.P.S. Vienmēr prieks par jauniem foruma lietotājiem, tikai par labu šeit :):clap:
99 1975 Combi Coupe
900 1986 Turbo Commander edition
9³ SW 1.9 Biturbo Aero
9³ OG Convertible with b234R Powered by Jancis Stg4

Ex9000 Amethyst Violet Powered by KoreFun Stg1.5; Ex9³ SS 2003 2.0T Aero swap. Powered by Jancis; Ex9³ SW 2008 1.9 Stg1
User avatar
mikelisvithe
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Mon Jan 18, 2016 3:00 pm

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by mikelisvithe »

Arnijs wrote: Tue Mar 08, 2022 11:21 pm
mikelisvithe wrote: Mon Mar 07, 2022 9:30 pm Vai kadam ir pardošanā šāds plastmasas gabals? Aliņi dāvanā no manis.
Skat bildi pielikumā.
Tie moldingi parasti ir MELNI bet bamperis mans ir tumši brūns ja kas...jo dazi kraso ar visiem moldingiem!
Pag... Der melns, vai gribi atrast krāsotu?... Melns ir 100%

DER MELNS!
Saab 9-5arc, 2.3t, 186hp, LPG
User avatar
mikelisvithe
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Mon Jan 18, 2016 3:00 pm

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by mikelisvithe »

JanisDronka wrote: Tue Mar 08, 2022 11:09 pm Nabagi? Ne jau par to ir runa! Ja vel paskatas uz pedejam degvielas cenam, tas nav vnk racionali liet tadaa auto kurs vel necik neiet, jaudas proporcija, atdeve pret to paterinu ir vnk nozelojama, ja pat ar ciekura motoru un uz pusi mazaku paaterinu modernaki auto var nokost to saabu vienaa setaa.. Kas visvairak kaitina? Gandriz jebkura jauna detalja saabam maksaa nu daudz vairak nekaa piem to pashu izlaiduma gadu vacietim, un piedavajums nu nekads. Lietotas detalas pilnigs srots arii maksaa kosmosu, tiem saab detalju pardevejiem ir nu pilnigi sakapis galvaa un tas ir gandriz visiem. Ja e46 var pa 15 eiro dabut veselu reduktoru, piemetot vel var piekramet visu baganu, tad Saabam par to naudu pat par nieka plastmasu vajag kauleties. Zinu, Tev ir vairaki saabi, bet man vnk interesee kadas ir videjaas izmaksas uz piemeram vienu no tiem? Manas izmaksas uz pus gada fona, menesii parsniedz 50 braucienus ar taksi +degviela ~100e, jo braucu diezgan maz, tik un taa gribas tak ar saab nevis ar takisi, maksajam par komfortu un savu mulkibu. Zini, es domaju, par to naudu var panemt jaunu biznesas klasi lizingaa un paliks paari, bet nee tas ir pazors braukt ar lizinga auto, jo vajag tak nemties ar tam vecajam lamatam! Iereci? Nu tad veselibaa a to shis forums izskatas tikpat miris ka musu Saab..

Večukiņ, izskatas ka sudiga pieredze un tapec esi SAAB forumā😂
Noperc normalu Saabu un tad spried nevis izgāz žulti jo nepatika.
Man trešais saabs un šo jau lietoju 7to gadu. Nezinu par ko Tu runā bet viss super. Protams rusa un protams ka luzt BET JA NEPAMANIJI tad taa ir ar visiem auto 😏
Saab 9-5arc, 2.3t, 186hp, LPG
JanisDronka
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 50
Joined: Tue Mar 08, 2022 6:44 pm
Location: jekabpils Aizkraukle

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by JanisDronka »

Ok, jaa uzravos, bet kur to "normalo" saabu dabut? SS vini diezvai stav. Ja sludinajuma rakstits daudz kas mainits, bonusaa detalas, viss kas pa gadiem sakrajies?- tad parasti nekas nav mainits, un vienigais kas varbut nak bonusaa ir 10 gadus vecas sakaltushas ziemenes ar nesmukiem nolocitiem diskiem, kuras tapat jau sen uz konteineru prasijaas. Es ar saab tikai otro gadu, bet man jau pilns pagalms ar detalam..Un ja rakstits, ka nav nojats ka parejie, tad tocna IR nojats! Ja pirkt tad no kada entuazista, kurs protams neuzsak brauksanu ar 2. robu no nulles lidz 100 tad iemet piektajaa, lai gan otrajaa robaa visa taa saals, 3. man gan nepavelk. :D Centos braukt vecuka rezhimaa, isti mazak par 15l pa pilsetu nesanak, tapec spied tik gridaa, izbaudi katru pili degvielas, lai vismaz zinatu par ko tu maksaa :D
User avatar
hofmaks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 01, 2008 5:15 am

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by hofmaks »

Kas vainas uzsākt ar otro??! Līdz 120 😄
Vispār normāliem saab 3 pārnesums ir viss labākais vilciens.
Atbilde kur nopirkt normālu auto- jeb kuru:
nav tādu,jo ja cilvēks pēc dabas ir pofigists,tad vienalga kas būs sūds.😏
http://www.sensonpaint.lv
29940215
LV

Saab 9-5 2000 2.3t aero TD04HL-16T , B234i camshafts,3.5bar fuel pressure,lightweight flywheel,ecm soft powered by Jancis :D
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by lawyer »

JanisDronka, varēsi pēc kāda laika manu 9-5 nopirkt, ar Maptun Stage 5, nebūs dārgi :mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Yust
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 54
Joined: Sun Apr 22, 2018 10:43 am

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by Yust »

JanisDronka wrote: Wed Mar 09, 2022 6:01 pm Ok, jaa uzravos, bet kur to "normalo" saabu dabut? SS vini diezvai stav. Ja sludinajuma rakstits daudz kas mainits, bonusaa detalas, viss kas pa gadiem sakrajies?- tad parasti nekas nav mainits, un vienigais kas varbut nak bonusaa ir 10 gadus vecas sakaltushas ziemenes ar nesmukiem nolocitiem diskiem, kuras tapat jau sen uz konteineru prasijaas. Es ar saab tikai otro gadu, bet man jau pilns pagalms ar detalam..Un ja rakstits, ka nav nojats ka parejie, tad tocna IR nojats! Ja pirkt tad no kada entuazista, kurs protams neuzsak brauksanu ar 2. robu no nulles lidz 100 tad iemet piektajaa, lai gan otrajaa robaa visa taa saals, 3. man gan nepavelk. :D Centos braukt vecuka rezhimaa, isti mazak par 15l pa pilsetu nesanak, tapec spied tik gridaa, izbaudi katru pili degvielas, lai vismaz zinatu par ko tu maksaa :D
2003 9-5 aero wagons manualis, kad braucu no/uz darba korķu nav, bet braucu caur Rīgu, pateriņš 9-9,3 ziemā. Kad braucu un bija nedaudz korķu 10l. Palīks siltāk, bus māzāk par 9. E46 3.0d bija pirms tām, 204zs, nebija čipota un arī nekur nebrauca, bet ziemā (jā, ar korķiem braucot no darba) bija 10-11l uz 100. Vai ir lēts ekspluatācijā? Nē, bet kā sāka каждый дрочит как хочет.
'07 9-3 SW 1.8t manual noobtune st3+ - героически погиб в аварии
'03 9-5 wagon aero manual "sharktooth"
'00 9-3 3d B204
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by lawyer »

Pēdējais teikums labs - истину глаголит :mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
JanisDronka
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 50
Joined: Tue Mar 08, 2022 6:44 pm
Location: jekabpils Aizkraukle

Re: Bampera moldings 9-5 (2004.gads)

Post by JanisDronka »

lawyer wrote: Thu Mar 10, 2022 1:49 pm JanisDronka, varēsi pēc kāda laika manu 9-5 nopirkt, ar Maptun Stage 5, nebūs dārgi :mrgreen:
LSD ir? Jega no miljons zirgiem ja nevari tos novadit uz zemi! Viena ritenja piedzinja ir vnk cukaaa,
Post Reply