Tikko no Vācijas caur Lietuvu :)


Post Reply
User avatar
Zoom
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 176
Joined: Sun Nov 09, 2008 11:16 am

Tikko no Vācijas caur Lietuvu :)

Post by Zoom »

SS.lv ir pilns ar 9-3 SAABiem. Jūsu domas. Vai lielākā daļa no visām mašīnām ir paviesojušās Lietuvā pirms nokļūšanas šeit? Esmu salasījies daudz stāstu, ka vairākums lietoto mašīnu ir "tikko no Vācijas 3 in 1". Bet kā īsti ir ar SAABiem. Šī marka nav tik ejoša un populāra plašā patēriņā kā piemēram VW, BMW, AUDI, OPEL utt. Varbūt esmu ļoti naivs, bet varbūt tie auto mākslinieki negrib tērēt laiku kaut kādiem SAABiem, ja tādu nopērk piemēram 1 no 5000. cilvēku. Kā īsti ir?
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: Tikko no Vācijas caur Lietuvu :)

Post by envoy »

Es domāju, apsvērumi par markas nepopularitāti, ir diezgan pareizi. Tomēr tas neizslēdz iespēju uzrauties uz kādu FrankenSaabu. Ja ir kāds braucamais, kas ļoti interesē, un tādu mūsu nelielajā tirgū noteikti nebūs daudz, ieteiktu nepažēlot kapeiku uz autodetektivs.lv, vai kā to kantori sauc. Iespējams uzzināsi brīnumu lietas un gribēšana pāries. :)
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
maa
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 255
Joined: Fri Jan 09, 2015 3:17 pm
Location: Ogre

Re: Tikko no Vācijas caur Lietuvu :)

Post by maa »

Man ir pazīstams čalis kas jau pāris saab ir ievedis LV no leišiem ar citu valstu dokomentiem! Tur jau tā lieta ka saab ir diezgan nepopulārs un tur īsti ar viņiem neviens neņemas- tādus kā ir arī tirgo un tepat LV sataisa un tirgo kā tiko no Vācijas.


Reku piemērs auto no leišiem https://www.ss.lv/msg/lv/transport/othe ... efipn.html
9-5 AERO 02g 2.3T stage1
9-5 Griffin 99g swapped 2.3T
volvo s80 04g d5
volvo s40 07g d5
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Tikko no Vācijas caur Lietuvu :)

Post by elmo »

Manuprāt, jo lētāks auto, jo mazāka vēlme celt augšā mironi! Ja auto maksā 25k, tad ir interese ņemties. Ja auto maksā savus 5-7k,tad pa cik viņu ir jānopērk, lai atsistu izdevumus?
User avatar
hofmaks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 01, 2008 5:15 am

Re: Tikko no Vācijas caur Lietuvu :)

Post by hofmaks »

Kad pagājušā gadā biju vāczemē,centos pamanīt kādu saabu! 1.5 mēneša laikā redzēju 1 auto,to pašu uz bāņa. Vispār vācieši saka ka saabs priekš viņiem ir ļoti dārgs remontos un grūti lietojams pilsētas satiksmē. Ja viņi grib izcelties ar labu auto ,tad tas esot volvo un protams arī dārgi luksusa auto
http://www.sensonpaint.lv
29940215
LV

Saab 9-5 2000 2.3t aero TD04HL-16T , B234i camshafts,3.5bar fuel pressure,lightweight flywheel,ecm soft powered by Jancis :D
Post Reply