Radio neķer vilni


Post Reply
User avatar
Zoom
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 176
Joined: Sun Nov 09, 2008 11:16 am

Radio neķer vilni

Post by Zoom »

Vai man vienīgajam ir tā ka, ja ieslēdz aizmugurējo stikla apsildi tā uzriez radio neķer nevienu vilni. Ja apsildi izslēdz, tā viss skan.
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Radio neķer vilni

Post by chippy »

Kurai stacijai?
Man šodien un vakar čarkstēdams gāja SWH, pārējie viss ok, tāpēc to nogrūdu uz šo pēdājā laikā apnicīgo staciju, kur maļ tikai savējos( Rutulis, Instrumenti, LTips) gabalus..:angry:
Image
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Radio neķer vilni

Post by Nīgrais »

chippy wrote:Kurai stacijai?
Man šodien un vakar čarkstēdams gāja SWH, pārējie viss ok, tāpēc to nogrūdu uz šo pēdājā laikā apnicīgo staciju, kur maļ tikai savējos( Rutulis, Instrumenti, LTips) gabalus..:angry:
Uz gada beigām parasti izbeidzas ēteris. Tas ir normāli. Uz janvāra vidu gaisā izpūtīs jaunu ētera devu un viss būs čikeniekā. :)
User avatar
Zoom
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 176
Joined: Sun Nov 09, 2008 11:16 am

Re:Radio neķer vilni

Post by Zoom »

Viss signāls slāpējās. Vienkārši vairs nevienu staciju neķer. Tiklīdz izslēdz sildītāju tā uzreiz atkal normāla skaņa.
alpins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 968
Joined: Thu Sep 11, 2008 1:24 pm

Re:Radio neķer vilni

Post by alpins »

Nīgrais wrote:
chippy wrote:Kurai stacijai?
Man šodien un vakar čarkstēdams gāja SWH, pārējie viss ok, tāpēc to nogrūdu uz šo pēdājā laikā apnicīgo staciju, kur maļ tikai savējos( Rutulis, Instrumenti, LTips) gabalus..:angry:
Uz gada beigām parasti izbeidzas ēteris. Tas ir normāli. Uz janvāra vidu gaisā izpūtīs jaunu ētera devu un viss būs čikeniekā. :)
Tāpat viņiem katru gadu ir šaurs repertuārs ,maļ vienas un tās pašas dziesmas :( Ja sanāk tad noklausos tajā stacijā tik be,be brokastis .
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Radio neķer vilni

Post by elmo »

Zoom wrote:Viss signāls slāpējās. Vienkārši vairs nevienu staciju neķer. Tiklīdz izslēdz sildītāju tā uzreiz atkal normāla skaņa.
Gadījumā neesi mēģinājis remontēt trīs aizmugurējā loga augšējās joslas, kas nesilda!?;)
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Radio neķer vilni

Post by KoreFun »

Kura gada autiņš? Laikam jāsāk vien ar masu pārbaudi, vai nav zaļais, kurš rāda dzirksteļošanu.
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
hiiits2005
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 64
Joined: Tue May 19, 2009 8:03 am

Re:Radio neķer vilni

Post by hiiits2005 »

Man ir tiši tāda pati vaina parādijās šo ruden ,bet pieùauju domu ,ka tas ir manas vainas dēù ,jo uz aizmugurējā plaukta stāv litussargi un šad tad arī makškere tā kā liekot iekš un ñemot ārā iespëjams esmu sabojājis apsildei kādu dzìslu :blush:
Post Reply