Daži jautājumi par 9K


User avatar
ifka
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 467
Joined: Thu Aug 27, 2009 12:14 pm
Location: Ādaži

Re: Daži jautājumi par 9K

Post by ifka » Tue Oct 05, 2021 6:22 am

Piebildīšu par ādas sēdekļiem t.sk. Aero un vēl šo to - ja būs nepieciešama atjaunošana ar atsevišķu virsmas elementu nomaiņu, tad vismaz mana pieredze ir, ka tieši tādas krāsas un faktūras āda nav pieejama un nākas izvēlēties starp iespēju tos pilnībā pāršūt vai arī autokapsētās meklēt aizmugurējo elkoņbalstu (vienīgais, kas der pr. sēdekļu aizmugures sānu malām) konkrētās krāsas tonī. Ja nav caurumu un dziļvagu, kuras tūlīt plīsīs, tad optimāli ir pie attiecīgā pakalpojumu sniedzēja kondicionēt (iztīrīt un notonēt). Būs ok pāris gadus, pēc tam pieradīs ;) Par "pankūkvirsmām" vai atirušām šuvēm var īpaši neraizēties. Tās par nedārgu naudu var likvidēt jebkurā kaut cik jēdzīgā tapsēšanas darbnīcā. Pēdejo, tie kam rokas darba nebīstas, var veikt arī paši.

p.s. Varbūt, pirms sākt ieguldīt, nopērc kādu nedārgu eksemplāru ar derīgu skati (nu vismaz neliela cerība, ka kaut cik drošs satiksmei) un pavizinies līdz pavasarim neko neuzlabojot. Šajos pāris mēnešos auto Tev parādīs vairumu no tam raksturīgajiem niķiem. Būs iespējams aptvert kur meklēt rūsu nākamajam, ja vispār tādu vēl gribēsi.

p.p.s. To kas šobrīd ss.lv, škiet turpat (varbūt kļūdos) esmu manījis arī par +/- 700 Eur - šī brīža cena var šķist par dārgu izmēginājuma vāģim ;)https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... elxdm.html

Savukārt, ja esi gatavs riskēt un ieguldīt uzreiz, tad mobile.de uzrunā šis: @ 2699 Eur + transports šurp + reģistrācija. Phone: +49 (0)1577 2378682. Saimnieks apgalvo, ka bez rūsas, kam domāju par 50% var ticēt. Ja nobraukums patiess (skatoties pēc salona +/- 200K), tad automāt kārba nemaz nebūs slikta opcija :) Turklāt dzinējs atmosfēriskais 2,3 - varētu cerēt uz labu atlikušo resursu. Rēķinies ar 12l/100 km.Diemžēl nav pārliecības, ka glabāts zem jumta, saimnieks ar bamperi ar kaut kur viegli urķējies ;). Nāksies meklēt aizmugurējo reflektoru, bet klusinātāja aizm bundulis ir kkāds "generic", vai vēlāku gadu aizvietotājs, - mazliet par daudz gals ārā izlīdis. Aŗi salona jumts nokāries. Tomēr šie visi ir risināmi jautājumi, ja vien nav rūsas un kārba patiešām darbojas ok.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 10b8295fb8

User avatar
saab21
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 697
Joined: Thu Mar 12, 2015 4:26 pm
Contact:

Re: Daži jautājumi par 9K

Post by saab21 » Tue Oct 05, 2021 10:45 am

Es saprotu Ifka domu, vispirms pamēģini kaut ko prastāku, lai saprastu vai ir tavs (doma nav slikta), bet personīgi es,ja nopirktu to 3k vācu atmo eksemplāru ar drausmīgajiem sliekšņiem/buferiem, vai to uz pusi lētāko ssā redzamo, es domāju ka visi mani sapņi un iedomas par 9k sabruktu, žēl būtu iztērētās naudas un diez vai nopirktu nākamo :mrgreen::mrgreen:
9k jābūt ir tādam, ka mirdz acis uz viņu un braukšana liek smaidīt. Mans ex9k man aizrāva elpu arī pat tad, kad vēl arkās varēja iebāzt kāju ar ziemas zābaku un, kad aizcērtot durvis priekšējam stiklam bija vēlme krist ārā. Un nebija nekādas nožēlas tērēt līdzekļus tam iznākumam, kāds viņš beigās izdevās (ja tam zilajam vai baltajām arkās varētu iebāzt kāju, es diez vai gribētu tērēt vairāk naudas par makrofleksa iepūšanu iekšā, kur nu vēl auto visa pārkrāsošanu)

Bet tas it tikai man viedoklis :naughty:
99 1975 Combi Coupe
900 1986 Turbo Commander edition
9³ SW 1.9 Biturbo Aero
9³ OG Convertible with b234R Powered by Jancis Stg4
EX 9000 Amethyst Violet Powered by KoreFun Stg1.5
EX 9³ SS 2003 2.0T Aero swap. Powered by Jancis
EX 9³ SW 2008 1.9 Stg1

Nauris
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 7
Joined: Tue Sep 28, 2021 10:14 am

Re: Daži jautājumi par 9K

Post by Nauris » Sun Oct 24, 2021 2:20 pm

Paldies visiem par viedokļiem, tie bija man patiešām vērtīgi.

Iedvesmai lasu tagad: https://blog.swedbank.lv/auto/jauns-auto-209 :lol::lol::lol:
Jauns, neliels mazlitrāžas auto izmaksu ziņā pilnīgi noteikti nebūs dārgāks par desmit gadus vecu bemberi.

Post Reply