Toppola


Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Toppola

Post by Nīgrais »

Nu gan oftops panesās! :laugh:
Nesūdzās, nesūdzas... VAZ īpašnieki vispār nesūdzas. Zin ko pērk un zin ar ko rēķināties.
Un MB īpašnieki arī nesūdzas. Etiķete to aizliedz!
:laugh:
User avatar
andrisem
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1284
Joined: Mon Oct 06, 2008 3:14 pm
Contact:

Re:Toppola

Post by andrisem »

elmo wrote:Visu, kas nolietojas nākas mainīt. Bet nu ne jau tādā masveidā kā iepriekšpieminētās sastāvdaļas!
Uznāk pirmais sals un kā izrādās visiem 9-5 nestrādā roķene!Nu to nevar nosaukt nekā savādāk, kā- konstrukcijas brāķis! Kāpēc VW braucēji par tādu lietu nesūdzas!?;)
Neuztraucies, man gan kādreiz moskvičam, gan peugeot 309XR, gan Ford Mondeo, gan Renault Kangoo, gan radu Audi 80, A6 un VW Golf rocenes salst ciet ziemā tā ka prieks :)

Visur ir labi, kur mēs neesam ;)
SAAB 9-5 2.3T
SAAB 900 T8 Special
SAAB 900 2.1i
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Toppola

Post by KoreFun »

andrisem wrote:
elmo wrote:Visu, kas nolietojas nākas mainīt. Bet nu ne jau tādā masveidā kā iepriekšpieminētās sastāvdaļas!
Uznāk pirmais sals un kā izrādās visiem 9-5 nestrādā roķene!Nu to nevar nosaukt nekā savādāk, kā- konstrukcijas brāķis! Kāpēc VW braucēji par tādu lietu nesūdzas!?;)
Neuztraucies, man gan kādreiz moskvičam, gan peugeot 309XR, gan Ford Mondeo, gan Renault Kangoo, gan radu Audi 80, A6 un VW Golf rocenes salst ciet ziemā tā ka prieks :)

Visur ir labi, kur mēs neesam ;)
Ja sistēma ir pienācīgā stāvoklī, tad nekas nesasalst. Pat pa nakti, kad bija -25;)
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Toppola

Post by mixeris »

TOPPOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Toppola

Post by lawyer »

Labi, kurš no mums būs pirmais, kurš savu Saab izveidos (izkropļos) par Toppolu?:cheer: Ir kāds uzņēmīgs gribētājs?:woohoo:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Toppola

Post by KurBads »

lawyer wrote:Labi, kurš no mums būs pirmais, kurš savu Saab izveidos (izkropļos) par Toppolu?:cheer: Ir kāds uzņēmīgs gribētājs?:woohoo:

Par šitādu izrunāšanos ... Latvijas sābistu komūnas aiklātā balsojumā varētu tikt nolemts, ka lietotāja "lawyer" pirmajam c900 ir noteikti jābūt aprīkotam ar TOPPOLA. Lēmums galīgs un nav pārsūdzams.

Ja nopietni, es labprāt izkropļošu savu c900 airflow`u, ja kāds man to TOPPOLA uzdāvinās vai vismaz aizlienēs uz laiku.
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Toppola

Post by elmo »

Iedomājos skatu, kad lawyer iznāk no rīta pagalmā ar savām hokeja somām un konstatē, ka pa nakti kāds viņa 9-3og ir aprīkojis ar Toppalu!:woohoo:
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Toppola

Post by alnislacis »

elmo wrote:Iedomājos skatu, kad lawyer iznāk no rīta pagalmā ar savām hokeja somām un konstatē, ka pa nakti kāds viņa 9-3og ir aprīkojis ar Toppalu!:woohoo:
Un iemitinājies Toppolā uz palikšanu..
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Toppola

Post by KurBads »

elmo wrote:Iedomājos skatu, kad lawyer iznāk no rīta pagalmā ar savām hokeja somām un konstatē, ka pa nakti kāds viņa 9-3og ir aprīkojis ar Toppalu!:woohoo:
un noņemto aizmugures vāku (3.šās durvis) demonstratīvi pārzāģējis uz pusēm.
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Toppola

Post by Nīgrais »

Pie Toppola vajag pierast pakāpeniski. Sākt ar atsevišķām Toppolas sastāvdaļām.
Man viens tuvs radinieks arī sākumā nopirka VAZ-2103 pulksteni, un, kad pierada, gadi divi pagāja, piepirka klāt pašu auto. ;)

Tātad, sākumam liekam iekšā to burvīgo plastmasas mājiņu ar durtiņām, ko parasti masu pasākumos rindiņā sakrauj. Tad, pēc gadiem diviem, kad jau daudz maz aprasts, pa virsu prāmja glābšanas laivu.
Ļoti iespējams, ka pa šiem diviem gadiem apjautīsiet jaunas biznesa iespējas un iztiksiet arī bez glābšanas laivas.
:woohoo:
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Toppola

Post by lawyer »

Tā, tā, tā... kas te notiekās, kamēr es esmu prom :cheer: :laugh:

Godīgi sakot, tāds 9-3og 2.2TiD kā man gan būtu piemērots eksemplārs, ko izkropļot ar Toppolu... tikai cik viegli to kasti ir uz/de-montēt un kur tādu glabāt?:huh:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:Toppola

Post by Bārda »

lawyer wrote:Tā, tā, tā... kas te notiekās, kamēr es esmu prom :cheer: :laugh:

Godīgi sakot, tāds 9-3og 2.2TiD kā man gan būtu piemērots eksemplārs, ko izkropļot ar Toppolu... tikai cik viegli to kasti ir uz/de-montēt un kur tādu glabāt?:huh:
Uz šadiem jautājumiem te neviens vai nu nezin atbildes, vai arī negrib atbildēt!!!:angry: Sen jau interesējos par montāžu un lietošanu... Vairāk tiek runāts par turbīnām, nevis pa tēmu:huh:
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Toppola

Post by alnislacis »

Apskaties linkus, ko Kurbads gādīgi speciāli priekš Tevis sagādāja šīs tēmas sākumā- tur var redzēt arī kā viņu glabāt.

Apskaties it kā officiālajā mājas lapā- tur arī pamēģini vienu iegādāt. Un neaizmirsti visus interesentu uzaicināt uz pirkuma "aplaistīšanu".
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Toppola

Post by lawyer »

Tātad reāli mums te ir vajadzīgs izmēģinājuma trusītis, kas no mums pirmais apgānītu savu (mīļo) saabu ar Toppolu... :) Es tas nebūšu :P
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Toppola

Post by alnislacis »

Kā nebūsi?
Post Reply