SAAB 99 krutums


User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:SAAB 99 krutums

Post by chippy »

šis te..
Image
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:SAAB 99 krutums

Post by chippy »

chippy wrote:šis te..
īsti nesanāk ielikt bildi.. :(
Image
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:SAAB 99 krutums

Post by Nauris_t16 »

Nē nu principā jau ir tā kā Mixeris saka - es ņemtu mašīnu ar labu virsbūvi, kas nav jāmetina un jākrāso, jo motoru var atrast vai salabot, kārbas 99 itkā tik traki nelūst (nezinu par turbo, kā arī nezinu, vai tevis noskatītais gadījumā nav T16 :woohoo: ). Bremzes un piekare nav problēma, vienkāršākais ir to visu salikt jaunu un braukt bez bēdu. Salons arī ir salīdzinoši vienkāršs un par saprātīgām naudām atjaunojams (kamēr vien neiet runa par kožu vai sporta sēdekļiem :evil: ). Es arī kādreiz gribētu sev 99, bet zinu, ka nevarētu turēties pretī kārdinājumam un ieliktu viņā vienu kārtīgu T16 :evil: :evil: :evil:
900aero clubsport #8
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:SAAB 99 krutums

Post by mixeris »

Saskatījies visādus projektus un siekalo regulāri klavieri :D

Ziemas ledus gonkām 99 un 96 ir līdzīgi, bet galvenais vajag atmosfēriskos dzinējus ar palielinātu griezes momentu, jo standartā nedaudz par maz tomēr ir un savukārt turbo motoru nav pats patīkamākais ledus trasēm dēļ turbo bedres kas ir no sākuma :)


to Chippu:
Iliec linku uz bildi iekš IMG tagiem.
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re:SAAB 99 krutums

Post by maris »

Ja tas auto ir reāls 71.gads , tad tam ir bleķa buferi un Triumph motors ( 1,7 vai 1,85 ) un vēl vesela rinda tehnisku risinājumu kas nav jaunākiem 99 !!! Tādēļ tas ir interesants un rets auto ( ja ir oriģināls ... )un normāli tādi auto maksā daudz vairāk B)
Lai veicās !!!
p.S. Tikai uzreiz ņem vērā , ka šādam auto detaļas dabūt ir ļoti grūti un ikdienas braukšanai tas īsti nav piemērots :silly: Toties , domāju , ka nav neviena cita ejoša 71. gada SAAB 99 Latvijā !!!:P
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:SAAB 99 krutums

Post by mixeris »

Kādēļ nav piemērots ikdienas braukšanai???
Tādēļ, ka grūti stūri grozīt?? :)
Citas problēmas kā grūtu parkošanos neesmu novērojis :D
Līkumus ņem normāli uz šosejas iet labi :D
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:SAAB 99 krutums

Post by ZingZeng »

Ja, 99 ir labu labais auto. Stabils, ar labu caurejamibu (nejaukt ar caureju), pietiekosi erts, vienkarsi remontejams un ekonomisks.
Katram modela gadam ir savi knifini, kas var patikt un var nepatikt. Ar 71.g. 99 gan nav bijusi pieredze.

Domaju, ka pie 99 kadreiz vel atgriezisos, bet varbut ari pie 90, kas ja neskaita Sonettus ir vismazak sarazotais SAAB (ne SAAB GM) modelis (vismaz lidz sim).
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re:SAAB 99 krutums

Post by maris »

99 ražoja no 69. līdz 84. gadam !!!!
Tas arī izsaka visu - ir ļoti maz detaļu kas der 69. gada auto un 84. gada auto . Ja pēdējo gadu auto tiešām ir nenokaujami un viegli remontējami , tad to nu nekādi nevar teikt par pirmo gadu auto ar Triumph motoriem , ar ātrumkārbu kurai tāpat kā 96 ir brīvrumba , ar elektronisko ( nevis mehānisko !!! ) šprici utt .
Arī piekare , bremzes , salons ir dažādi !!!B)
Tākā , lai veicas auto iegādē ;)
lablaiks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 384
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:18 am
Location: Lapmeþciems.

Re:SAAB 99 krutums

Post by lablaiks »

chippy wrote:71.gada 99-tais pa 500Ls ar oriģinālajām gandrīz visām detaļām ejošs ir normāla cena???
nu labi, arī es rakstīšu kādu vārdu.
Tu gribi auto ar kuru braukt 2x gadā un visu laiku domāt ,ka tik es ko nesabojāju.Tad tik ņem ciet, ja virsbūve laba un puslīdz motors iet, gan jau salabosi (atrestaurēsi) .
Bet ja gribi auto ar kuru var braukt un ne tikai pasākumos ,kurus organizē SK ,tad labāk meklē auto pēc 1976.gada vai arī pēdējo gadu 1983-1984. Karburators.Pēc pieredzes varu teikt, uzticams auto, ja var pielaist tad arī brauc.Reizi 2 gados , vai arī tad kad patēriņš sāk kaitināt jāmeklē zinošs karburatorščiks. Ritošā, motors,kārba tādi paši kā to gadu 900jiem karbuļiem. Priekšējie amortizatori savādāk stiprinās kā 900jiem, vieglāk un ātrāk maināmi. Lieliski uzvedās uz grunts ceļa un ziemā. Klīrens ir tik augsts , ka braucot pa mežu ceļiem nav īpaši jādomā par karteri, un to arī sargā "panna" . Ziemā salonā ir silti. Pārējie autovadītāji domā ka moskvičs un nerespektē. Jaunāko sābu vadītāji (pārsvarā) nezin ka tas ir sāb ,tāpēc nesveicina un arī nerespektē, jo, ja par 900 og kaut ko varbūt zin, tad par 99 "nekuja"
Ar pareizi noregulētu karburatoru auto labi ceļ un patēriņs ir ap 7-8l uz simtu.Pilsētā drusku vairāk.
Pats ar 99to ikdienā nobraukāju 2 gadus (no 2004 līdz 2006jam) tagad mazliet retāk, bet kad iesēžos....uhh, ir jau kā vecā dzīvoklītī, bet tā ir mana sajūta un mana dzīves kripatiņa, tāda feina mazliet jancīga un veclaicīga, nemoderna, it kā nejaudīga, bet ārkārtīgi neaizmirstama un īpaša, pat tad kad nenotiek viss ideāli... kādreiz motors noraustās, 1 ātrums ar pirmo piegājienu negrib slēgties.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:SAAB 99 krutums

Post by mixeris »

lablaiks wrote:bet kad iesēžos....uhh, ir jau kā vecā dzīvoklītī, bet tā ir mana sajūta un mana dzīves kripatiņa, tāda feina mazliet jancīga un veclaicīga, nemoderna, it kā nejaudīga, bet ārkārtīgi neaizmirstama un īpaša, pat tad kad nenotiek viss ideāli... kādreiz motors noraustās, 1 ātrums ar pirmo piegājienu negrib slēgties.
Nespied uz jūtām :)
User avatar
Kredoks
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 212
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:36 am

Re:SAAB 99 krutums

Post by Kredoks »

mixeris wrote:
lablaiks wrote:bet kad iesēžos....uhh, ir jau kā vecā dzīvoklītī, bet tā ir mana sajūta un mana dzīves kripatiņa, tāda feina mazliet jancīga un veclaicīga, nemoderna, it kā nejaudīga, bet ārkārtīgi neaizmirstama un īpaša, pat tad kad nenotiek viss ideāli... kādreiz motors noraustās, 1 ātrums ar pirmo piegājienu negrib slēgties.
Nespied uz jūtām :)
Bet jāatzīst ka LLXXam san\ak uzspiest :)
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:SAAB 99 krutums

Post by Nauris_t16 »

Labs zīmējums. Man patīk :silly: Un sorry par "palagu"

Image
900aero clubsport #8
User avatar
Flesh
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 630
Joined: Sun Jan 11, 2009 2:46 pm

Re:SAAB 99 krutums

Post by Flesh »

Neesmu liels spechuks par Saab 99, bet nejausi uzgaju neta bildes, varbut kadam interse :)
Spied te
turbo
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 118
Joined: Thu Jan 31, 2008 11:09 am

Re:SAAB 99 krutums

Post by turbo »

SS var atrast saab 99 pie retro autiņiem priekš kādu ,kas grib restaurētB)
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:SAAB 99 krutums

Post by alnislacis »

Image
Es gan nezinu kādēļ tagad redzama topolas bilde, bet īstenībā ja click on attēls, tad tur ir lidojoš 99 homo saabiens
Post Reply