99 jautājumi


User avatar
aleksis
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 74
Joined: Tue Feb 21, 2012 10:58 am
Location: Riga

Re: 99 jautājumi

Post by aleksis »

Nu varbūt tomēr kāds padalīsies ar pieredzi šajā jautājumā?! Nekad neesmu taisijis diskus nekur, negribās ieberzties.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: 99 jautājumi

Post by lawyer »

Es vienkārši atdodu ARTEH un viņi visu nokārto - gan valcēšanu, gan pulverkrāsošanu :roll:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re: 99 jautājumi

Post by defektivais »

aleksis wrote:Nu varbūt tomēr kāds padalīsies ar pieredzi šajā jautājumā?! Nekad neesmu taisijis diskus nekur, negribās ieberzties.
savus devu krāsot šeit - http://www.a-moto.lv/ Ar rezultātu biju apmierināts, tiesa gan tas bija kādus 3 gadus atpakaļ.
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re: 99 jautājumi

Post by ZingZeng »

Savus 99 diskus devu krāsot kantorim, kurš vairs neeksistē un tas bija vēl 2000.g. Ja neko nejaucu, tad tas bija bēdīgi slavenais Liepajas Metalurgs, atdevu Rīgā pie Salu tilta un turpat arī saņēmu. Liepājā diski tikai attīrīti ar lodīšu strūklu (nevis smilšu) un tad nokrasoti ar pulverkrāsu. Rezultāts bija pat vairāk kā apmierinošs.
User avatar
aleksis
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 74
Joined: Tue Feb 21, 2012 10:58 am
Location: Riga

Re: 99 jautājumi

Post by aleksis »

Paldies par ieteikumiem/stāstiem :) . Painteresēšos arteh uz kurieni viņi dod un vai var iedot arī manējos.
User avatar
Kredoks
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 212
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:36 am

Re: 99 jautājumi

Post by Kredoks »

Izbeigusies degvielas sūkņa bīve, vienreiz jau pievilku, bet tagad atkal jau "bensiin la fontein".
lūdzu padalīties ar viedokli kā labāk darīties, mainīt visu sūkni pie reizes, vai tikai blīvi, vai arī pat blīvi izgriezt pašam un SVAIGU info kur ko var dabūt.

jau iepriekš pateicos :think:
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re: 99 jautājumi

Post by ZingZeng »

Tev laikam bija B tipa motors. Es savējam savulaik pats griezu blīvi. Ja sūknis (mehāniskais) strādā, tad ļauj tam strādāt, neaiztiec. Kā nekā to noņemt var jebkurā brīdī, atskrūvējot tikai 2 skrūves, pie tam tas ir ērtā vietā.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: 99 jautājumi

Post by lawyer »

Man gan šķiet, ka ziedoniz ex-99 bija H motors :think: Tāds pats kā manam c900 - es sūkņa blīvju problēmu atrisināju buržuiski - iegādāju jaunu OE sūkni ARTEH, kas gan bija salīdzinošo lēts - 37 EUR laikam :roll:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Kredoks
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 212
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:36 am

Re: 99 jautājumi

Post by Kredoks »

Paldies par padomiem! Jāsaņemas drosme un jāizsver, kas ir lielāks - slinkums vai žaba! :D
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: 99 jautājumi

Post by Nauris_t16 »

Tur blīve nav kā tāda, tur nāk gumijas gredzens, kas maksā kādus 0,5e.
Uzzvani man, Kredok, izstāstīšu, kā neko nesalauzt, ir knifiņi, ko cilvēki neiedomājas.
User avatar
Kredoks
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 212
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:36 am

Re: 99 jautājumi

Post by Kredoks »

Noķīlēja priekšējais supports. Izjaucu, iztīrīju. Bremzes strādā - roķene ne. Kur ir mana kļūda? :oops:
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: 99 jautājumi

Post by Arnijs »

Kredoks wrote:Noķīlēja priekšējais supports. Izjaucu, iztīrīju. Bremzes strādā - roķene ne. Kur ir mana kļūda? :oops:
Kļūda ir tajā, ka īsti veči manuāļus lasa PĒC remonta :D
P.S. Saliekot ir jāievēro ieregulēšanas procedūra. Roķenes cilindrītis galvenajā cilindrītī ir ar vītni un jāieregulē tā, lai klucis knapi līstu iekšā, kad suporta cilindrs ir iespiests iekšā līdz galam. Vajadzīga vai nu specatslēga, vai arī sprostu stangas ar 90 grādu galiem. Atvancētākie iztiek ar regulējamām stangām.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: 99 jautājumi

Post by Nauris_t16 »

Tie suporti teorētiski ir pašregulējoši, šķiet, ka manuālis ieteica veikt darbības ar novilktu roceni un bremžu pedāļa spaidīšanu.

Rocenes daļu arī pārjauci? Un kas tieši noklemmēja? Man jāzin, ja ir gļuks, lai nesanāk vēlreiz. Lai gan es viņus taisīju arī pirms 5? gadiem.
User avatar
Kredoks
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 212
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:36 am

Re: 99 jautājumi

Post by Kredoks »

visu parjaucu. Abi cilndrisi bija aprusejusi. Teoretiski tev vajadzeja vairak a la solidola un butu ok. Ka tu saki pieregulet? novikt rokeni un spaidit bremzu pedali?
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: 99 jautājumi

Post by Arnijs »

Nauris_t16 wrote:Tie suporti teorētiski ir pašregulējoši, šķiet, ka manuālis ieteica veikt darbības ar novilktu roceni un bremžu pedāļa spaidīšanu.

Rocenes daļu arī pārjauci? Un kas tieši noklemmēja? Man jāzin, ja ir gļuks, lai nesanāk vēlreiz. Lai gan es viņus taisīju arī pirms 5? gadiem.
Teorētiski jā - bet , ja vajag uzreiz, tad tā pašregulācija darbojas pašvaki un roķene atjaunojas tikai pie ilgākas pabraukšanas. Sekmīgāk būs "piedzīt" kolodkas.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Post Reply