saab 900og kabrio


maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: saab 900og kabrio

Post by maris »

amerikānis ?
Vienīgais kas bojā kopbildi ir numurzīme , kabrioletam tāda nepiederās :hand: Bet tā jau , visu cieņu :clap:
User avatar
Ora
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 73
Joined: Tue Jan 26, 2016 12:34 pm

Re: saab 900og kabrio

Post by Ora »

Nav amerikānis! 1993 gada pašas beigas, Nr. 6703, pirmo reizi reģistrēts 1994 gada martā, Milānā, Aubergine micra krāsā, modeļa apraksts šeit : http://www.saabcentral.com/features/saa ... _coll1.php
Runājot par numura zīmi, neesmu īpaši iesprindzis, paspēšu, ir citas lietas kur ieguldīties.
SAAB og900S Aero Convertible
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: saab 900og kabrio

Post by maris »

protams , jāsāk ar katalizatora izraušanu ( vienkārši jānomaina pirmā izpūtēja daļa ) , tad jāuzliek intercoolers un tad jau var domāt tālāk :whistle: Jā , un TURBO uzrakstiņš :lol:
Patiess prieks ka sarodās šādi auto Latvijā :dance: Lai labi ripo ...
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: saab 900og kabrio

Post by maris »

ja un par amerikāni man lika domāt miglas lukturi ...
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: saab 900og kabrio

Post by lawyer »

Man sāk sliena tecēt :shifty: gribu c900 kabri :pray::mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: saab 900og kabrio

Post by edijs »

Arī šeit varu piedāvāt fleksi.. :mrgreen:

Man joprojām ir padomā "projekts" ar kādu donorēšanai paredzētu 9k, kuram vēl kādu laiciņu ir skate - nofleksēt jumtu un durvīs iemetināt kaut ko stingrībai. Un tad cerēt, ka uz mūsu bedrainajiem ceļiem nesalūzīs vidū, kā tas savulaik notika ar vienu zaparu pēc šādiem pašiem "pilnveidojumiem".
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: saab 900og kabrio

Post by elmo »

edijs wrote:Arī šeit varu piedāvāt fleksi.. :mrgreen:

Man joprojām ir padomā "projekts" ar kādu donorēšanai paredzētu 9k, kuram vēl kādu laiciņu ir skate - nofleksēt jumtu un durvīs iemetināt kaut ko stingrībai. Un tad cerēt, ka uz mūsu bedrainajiem ceļiem nesalūzīs vidū, kā tas savulaik notika ar vienu zaparu pēc šādiem pašiem "pilnveidojumiem".
Zaparam tika metināta truba aiz vadītāja beņķa,lai satur kopā to karkasu. Vienīgi bremzējot tika pārgriezts deguns uz asās priekšējā loga kantes, vēlāk ienāca prātā uz tās kantes uzlikt logu gumiju! :)
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: saab 900og kabrio

Post by maris »

nu gan Jūs te piedir ... tēmu :evil: Te ir par klasisku kabrioletu a jūs ar zapjiem :twisted:
Ja gribās kabri , bet pa lēto , ir taču arī 900 GM kabrioleti kas nemaksā neko :doh: Es gan nekad neesmu ar tādu braucis , runā ka esot riktīgi ļumīgs , bet jumts elektrisks un pa gabalu pat izskatās pēc SAABa :whistle:
Post Reply