Page 45 of 57
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Tue Apr 28, 2015 11:11 am
by KoreFun
Pheh.. Vestgeits, m***a, ir iemesls nestabilam turbo spiedienam.. Ar piesietu vestgeitu iet nedaudz labāk, un daudz stabilāk

Laikam nāksies izmantot desmitgadiem uzkrātu pieredzi visā pasaulē un eksperementēt ar augsti kvalificētu un dārgu izgudrojumu - "helper spring"

Kam ir interesanti - guglēt "T25 helper spring"
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Tue Apr 28, 2015 11:15 am
by KoreFun
Starp citu, špoilers ir veiksmīgi uzstādīts un šobrīd atkal ir nost

, jo krāsojās.
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Tue Apr 28, 2015 1:54 pm
by Vilcins
Jautajums,cik ta atspere jaliek stinga,var jau nospriegot ta ka sis vala neversies.
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Tue Apr 28, 2015 4:35 pm
by KoreFun
Eksperementālā veidā..
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Sat May 16, 2015 11:15 am
by KoreFun
Ir labāk, bet ir pa vāju tā atsperīte.
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Sat May 16, 2015 6:42 pm
by elmo
Kad atradīsi piemērotu atsperi, būs jābrauc paskrieties!
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Sun May 17, 2015 11:22 am
by Vilcins
Man jau liekas ka to atsperi vajag tik stingru lai,tikai noturetu vastgeita parpludes varstu ciet,lai sis tur netirinas,neveras vala tad kad nevajag.
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Tue Jun 09, 2015 3:06 pm
by KoreFun
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Thu Jun 18, 2015 10:55 am
by Nauris_t16
http://www.genuinesaab.com/psi/gearbox.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Agrāk maptun.com bija customer sadaļa pilna ar klientu mašīnām, kur vairākiem 9-3og bija calibras 6pak kārba un bija minēts, ka tā ir 99% bolt-on. Tas gan bija vēl vecajā maptun mājaslapā, tātad pāris gadus atpakaļ.
100% esmu pārliecināts, ka daudz ko par šo tēmu var atrast garaget.org, bet man tagad nav laiks rakt.
Rezumē - no genuinesaab informācijas izskatās, ka ir vērts pamēģināt piemērīt 1.9TiD 6-pak kārbu.
*edit
http://www.saablink.net/forum/performan ... /42630.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
izskatās, ka vajag vienu pusasi uztaisīt. Bet nu tas viss ir štunts, uz 900og nekas tāds vienkārši nav iespējams, precīzāk, izskatās tikpat sarežģīti, kā uzlikt T5.5 uz b202
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Mon Jun 29, 2015 6:31 pm
by KoreFun
Un atkal par aizmugurējām bremzēm..
Pēc nieka pāris gadiem cinīšanās ar roķeni - tā patīkami strādā

Lieki teikt, ka sistēmā VISS ir jauns.. Pie kam trose, loki ir mainītas divreiz, remkomplekts barabaniem ir jau sen uzlikts, bremžu diski arī pasen (~2 gadi

) Tagad pēc gultņu maiņas un jaunu loku ielikšanas (pirms sezonas) un nelielas 2-u nedēļu roķenes kalibrēšanas beidzot pieslīpējās un strādā

Heh, gan jau, ka līdz ziemas neizvilks un atkal kkas kkur iesprūdīs, izrēgulēsies un t.t.

Par ko es.. Ak jā, Tikko roķene sāka strādāt sākās šitie prieki:
Pāris gadi atpakaļ suprorti tika izjaukti līdz pēdējai blīvgumijai, iztīrīti, salikti visur remkomplekti. Starp citu TA tikko izieta, bremzes strādā vienmērīgi. Cilndrīši arī visi staigā, neviens neķīlē. Pat ar rokām var iespiest.


P.S. Meklēju 9-5 Aero ('98-00) bremžu suportus...
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Tue Jun 30, 2015 8:39 pm
by Vilcins
Bremzu suportu pakaviem patik ka gada reizi uztaisa apkopiti,izskrape visu rusu,iztira ta lai smuki brivi pakavos staiga kluci,nevis nonemot suportu jasit ar amuru kluci lauka vai vel ar kadiem citiem paliginstrumentiem.
Tad vajadzetu bremzem stradar vienmerigi,un nepudet sadi nost bremzu diskus,ka teikt nemt pa pilnu plakni
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Wed Jul 01, 2015 11:21 am
by KoreFun
Dēļ roķenes suporti tiek ņemti nost ik pa pusgadu. Vadīklas ir tīrākas nekā kaķim bumbas..
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Wed Jul 15, 2015 9:55 am
by KoreFun
Tā, suporti ir iegādāti
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Thu Jul 16, 2015 11:06 am
by Brand
izskatās, ka darbs būs jāiegulda diezgan..
pats atjaunosi vai dosi kādam to darīt?
Re: The 9-3 SE. Project: 9-3 Sound Edition.
Posted: Thu Jul 16, 2015 12:41 pm
by Nauris_t16
Vai tad aizmugures bremzes arī atšķiras?