Page 39 of 239
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Wed Jun 08, 2011 2:57 pm
by jastr
vakar vakarā chippy auto redzēts noparkots rajonā... toč laukos bijis, logi izskatījās, kā ar dubļiem ieziesti... un tā melnā plēve...:dry:
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Wed Jun 08, 2011 5:06 pm
by Arnijs
Zaz... Pie Bišumuižas...Ar melni un tele/foto aparātu rokās fotografēja mani, lai vakarā ieliktu topikā "Es tevi redzu" :D
A moš nemaz nebija Zaz?:dry: :laugh:
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Thu Jun 09, 2011 9:01 am
by walcc
vakar pēc 18iem uz Ganību dambja pie Rankas ielas manīts Edijs iekš Anša.
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Thu Jun 09, 2011 3:52 pm
by chippy
jastr wrote:vakar vakarā chippy auto redzēts noparkots rajonā... toč laukos bijis, logi izskatījās, kā ar dubļiem ieziesti... un tā melnā plēve...:dry:
Liec mieru "tai" plēvei! :P
Logi tādi, jo laukos ziedu logus ar
ŠO un tas draņķis pielipa pie loga tā, ka nevar vairs nost dabūt. Izskatās kā ar taukiem ieziesti un tam bonusā lauku ceļi.. :blush:
P.s. Tavs Grrrrrrr manīts Tavā pagalmā no pēcpuses. Izskatījās pārkrāsots vai pulēts. Varbūt vnk saule žilbināja, bet rūsu pa gabalu nemanīju:laugh:
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Thu Jun 09, 2011 4:52 pm
by elmo
Nav ko smērēt uz logiem visu, kas pagadās!Tik pat labi vari ziest arī majonēzi, jo efekts būs līdzīgs!:laugh:
Es savējiem stikliem uzklāju nanopārklājumu aprīļa sākumu un šis vēl turās tīri labi un pilda savas funkcijas.
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Thu Jun 09, 2011 5:00 pm
by chippy
elmo wrote:Nav ko smērēt uz logiem visu, kas pagadās!Tik pat labi vari ziest arī majonēzi, jo efekts būs līdzīgs!:laugh:
Es savējiem stikliem uzklāju nanopārklājumu aprīļa sākumu un šis vēl turās tīri labi un pilda savas funkcijas.
Kur var nopirkt to nanopārklājumu "Aprīļa sākums"? Kādā iepakojumā viņš safasēts?:P
Ar majonēzi efekts nebūtu tik drausmīgs. Tagad jāmēģina tas draņķis šķaidīt ar vaitspirtu.
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Thu Jun 09, 2011 5:07 pm
by elmo
Nu vot sākās, lingvists pamodās!:laugh:
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Thu Jun 09, 2011 11:46 pm
by mixeris
Šodien Tele2 stāvlaukumā redzēts Hameleons :)
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Fri Jun 10, 2011 12:04 am
by defektivais
jastr ar sievu(ceru, ka nekļūdos :) ) nostalkerēts Kalnciema kvartālā.
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Fri Jun 10, 2011 12:13 am
by envoy
Ap 22:15 900og kabris ar nolaistu jumtu uz Bruņinieku.
Brīdi vēlāk uz Vesetas 900og kā reizi parkojās ielas malā. vnz iegaumēju, bet man ir īsa atmiņa, kamēr tiku līdz mājām, aizmirsu. :D Šķiet varētu būt BG vai BM..? :huh: Katrā ziņā bija divu burtu un divu ciparu kombinācija.
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Fri Jun 10, 2011 12:33 am
by Killers
aaha, šito zaļo kabri es arī šovakar redzēju
un pāris dienas atpakaļ tas man brauca pretī pa Čaka ielu ar blondīni pie stūres
bet diemžēl esmu novērojusi, ka šīs blondīnes (jeb saabistu sievas vai draudzenes), iesēdušās saabos, nekad nereaģē uz mūsu, pārējo saabistu, uzmanības apliecinājumiem..
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Fri Jun 10, 2011 12:42 am
by Nils
Ā, pavisam piemirsu, kurš mūs ar Ansi vakar pusdienā uz Venstpils šosejas Kūdras posmā sveicināja ar sarkanu c900? :)
Pie kam redzu šo auto ne pirmo reizi, vnz nesazīmēju, baigi saule spīdēja un ceļš nelīdzens, Ansis briesmīg šūpojās.
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Fri Jun 10, 2011 8:40 am
by defektivais
Killers wrote:aaha, šito zaļo kabri es arī šovakar redzēju
un pāris dienas atpakaļ tas man brauca pretī pa Čaka ielu ar blondīni pie stūres
bet diemžēl esmu novērojusi, ka šīs blondīnes (jeb saabistu sievas vai draudzenes), iesēdušās saabos, nekad nereaģē uz mūsu, pārējo saabistu, uzmanības apliecinājumiem..
Man sāk likties, ka tas ir tas pats, kas mobile.de pirms kāda laika tirgojās ar atrašānās vietu Liepāja. Jo pirms pāris dienām es arī viņu redzēju vienā Avotu ielas sētā.
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Fri Jun 10, 2011 8:42 am
by Kabrio
es vakar vakarā redzēju Gugi pie Vienības gatves maximas :woohoo:
edit: un arī kāds ar SK uzlīmēm pie karjerām pie netālu no Jaunmārupes.. GT-xxxx ar 2 pufikiem ap 22.00 :)
Re:Es tevi redzu !!! Nr2
Posted: Fri Jun 10, 2011 11:21 am
by lawyer
envoy wrote:Ap 22:15 900og kabris ar nolaistu jumtu uz Bruņinieku.
Brīdi vēlāk uz Vesetas 900og kā reizi parkojās ielas malā. vnz iegaumēju, bet man ir īsa atmiņa, kamēr tiku līdz mājām, aizmirsu. :D Šķiet varētu būt BG vai BM..? :huh: Katrā ziņā bija divu burtu un divu ciparu kombinācija.
BM-66, Māris acīmredzot bija tieši atgriezies mājās :)