Re:Chiptuning
Posted: Sat Jan 10, 2009 2:13 am
Darbojas viņi tīri matemātiski, uz paātrinājumu līdz 100km/h. Tikai saabiem ir tā problēma, ka pāris parametri var palikt nezināmie vai arī tikai aptuveni, jo nav, piemēram, atrodami i-netā
ar automatu un chiposanu jabut looooti uzmanigiem,skirem wrote:Automātiem tiek ierobežoti Nm, ja nemaldos uz 9-5 griesti bija ~400 Nm, bet HP jau var celt.
Gudri cilvēki saka, ka automāts tur līdz 400 NM!vidvuds wrote:ar automatu un chiposanu jabut looooti uzmanigiem,skirem wrote:Automātiem tiek ierobežoti Nm, ja nemaldos uz 9-5 griesti bija ~400 Nm, bet HP jau var celt.
softu jau izmaina bet dzelzi vai var lidzi turet? Taja pasa Recro kur labo transmisijas, man paradija chipota volvo 2.5 karbu, kurai izluzis ieka pirksts del nenormala griezinieka. Talak jau varat iedomaties kadi putraimi ieksa izveidojas.
vel maniju x5 karbu kurai visp, pats ramis ( apvalks) parplisis!
iemesls - parak lela jauda siem dzelziem + neadekvata braukana ( no tehnikas skatpunkta, nevis jaudas)
Teorija vēsta, ka mainoties dzinēja apgriezieniem un slodzei, jāmainās arī aizdedzes leņķim, ieplūdes un izplūdes fāzu lenķiem un ciet/vaļā attiecībai.Gregers wrote:Varbūt kads var cilvēcīgi izskaidrot kas mainās ja exshaust un intake camshaft lenķi ( ugol krieviski ???) paliek + vai - piemēram 5-10 un ka būtu jāliek lai v4 dzinējs raitāk strādātu?
es runaju tikai par to ko redzeju... nevis izlasiju vai putnins pacivinajastefs wrote:Automaatu nevar sameeriit jo nevar ielikt piem. 4tajaa vai 3sajaa robaa un atvilkt no nulles liidz galam. Un tas ka automaatam ir lielaaka biistamiiba cipojot nekaa manuaalajai ir MIITS!
Aha. Runa iet par VW Golf 3 1.8 un doma ir tagad viņu lauzšanai pa laukiem, tātad visdrīzāk būs pie augstiem apgriezieniem :)Nīgrais wrote:Teorija vēsta, ka mainoties dzinēja apgriezieniem un slodzei, jāmainās arī aizdedzes leņķim, ieplūdes un izplūdes fāzu lenķiem un ciet/vaļā attiecībai.Gregers wrote:Varbūt kads var cilvēcīgi izskaidrot kas mainās ja exshaust un intake camshaft lenķi ( ugol krieviski ???) paliek + vai - piemēram 5-10 un ka būtu jāliek lai v4 dzinējs raitāk strādātu?
Tad nu pretjautājums: Kādos apgriezienos un pie kādām slodzēm vēlies dabūt "raitāku strādāšanu"?
:P
Bīstamība ir neatbilstošā lietošanā, cilvis uzčipo un nu tig gāž, nu tik liekas auto ir kļuvis par sacīkšu vāģi vot i kārba jūk, bet ja iegūtos NM izmantotu apdzīšanai utt tad viss būtu ok, to resursa samazināšanaos pat nejustu.vidvuds wrote:es runaju tikai par to ko redzeju... nevis izlasiju vai putnins pacivinajastefs wrote:Automaatu nevar sameeriit jo nevar ielikt piem. 4tajaa vai 3sajaa robaa un atvilkt no nulles liidz galam. Un tas ka automaatam ir lielaaka biistamiiba cipojot nekaa manuaalajai ir MIITS!
nu bet manuaalo rezhiimu tachu var atvikt cik grib katraa robaa? tad kur sleepjas taa probleema, lai nevareetu nomeeriitstefs wrote:Automaatu nevar sameeriit jo nevar ielikt piem. 4tajaa vai 3sajaa robaa un atvilkt no nulles liidz galam. Un tas ka automaatam ir lielaaka biistamiiba cipojot nekaa manuaalajai ir MIITS!
pirmajaa jau jaudu nemeera, cik zinu... un otro tu nevari dabuut no nulles, tapat ka tresho.. ja ieliek pārsēgu uz 3, tad viš aiziet no pirmaa liidz trešajam un ceturtajaa neiesledzasStamersons wrote:nu bet manuaalo rezhiimu tachu var atvikt cik grib katraa robaa? tad kur sleepjas taa probleema, lai nevareetu nomeeriitstefs wrote:Automaatu nevar sameeriit jo nevar ielikt piem. 4tajaa vai 3sajaa robaa un atvilkt no nulles liidz galam. Un tas ka automaatam ir lielaaka biistamiiba cipojot nekaa manuaalajai ir MIITS!
cik lasiju tad "Winter" rezima vins sak ar 3so. :PAinars wrote:pirmajaa jau jaudu nemeera, cik zinu... un otro tu nevari dabuut no nulles, tapat ka tresho.. ja ieliek pārsēgu uz 3, tad viš aiziet no pirmaa liidz trešajam un ceturtajaa neiesledzasStamersons wrote:nu bet manuaalo rezhiimu tachu var atvikt cik grib katraa robaa? tad kur sleepjas taa probleema, lai nevareetu nomeeriitstefs wrote:Automaatu nevar sameeriit jo nevar ielikt piem. 4tajaa vai 3sajaa robaa un atvilkt no nulles liidz galam. Un tas ka automaatam ir lielaaka biistamiiba cipojot nekaa manuaalajai ir MIITS!
ar otro :PMalder wrote:cik lasiju tad "Winter" rezima vins sak ar 3so. :PAinars wrote:pirmajaa jau jaudu nemeera, cik zinu... un otro tu nevari dabuut no nulles, tapat ka tresho.. ja ieliek pārsēgu uz 3, tad viš aiziet no pirmaa liidz trešajam un ceturtajaa neiesledzasStamersons wrote: nu bet manuaalo rezhiimu tachu var atvikt cik grib katraa robaa? tad kur sleepjas taa probleema, lai nevareetu nomeeriit
Nu tad tik jaiepērk tematiska grāmata un jāsāk vīlēt.:)Gregers wrote: Aha. Runa iet par VW Golf 3 1.8 un doma ir tagad viņu lauzšanai pa laukiem, tātad visdrīzāk būs pie augstiem apgriezieniem :)
Palīgos ir opis kurš māk skrūvēt, bet neko nesaprot :) ir ideja uztaisīt auto ar kuru mācīt sīkajiem braukt un valdīt, bet kamēr aug vēl pāris gadus, ķīlēsim un testēsim :laugh: