Page 28 of 39
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Thu Jul 08, 2010 8:41 am
by JauDzin
chippy wrote:
JauDzin wrote:Greger - es tiešām ļoti šaubos, ka kāds trasei (a la 333 vai tmldz.) izmanto SAAB universālu.. būsim reāli.. Bet vispār - visiem liels paldies par aktīvo diskusiju :)
Ainars wrote:[img]
:laugh: :laugh: :laugh:
Ainars wrote wrote:
...vakar biju uz BMW track day... ja nemaldos ari useris ZAZ tur bija. pirmo reizi pa trasi ar savu vagonu.... lielākais ko dabuju - ~170km/h, bet nu izbeidzās bremzu kluči un moš vēl šis tas..
zaz wrote:
Kopuma vajag 3 lietas lai varētu pilvērtīgi vilkt pa piķi;
1. joprojām - amīši.
2. bloķis.
3. bremzes, kas spēj turēt tadu krunku.
tā, kā.. no offense.. ;)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Thu Jul 08, 2010 9:01 am
by Ainars
viiri, es ar savu hiršu trasee biju pirmo reizi un uz gluda asfalta ... juus ar saviem standartiem un nestandartiem trasee esat gan ziemaa gan vasaraa.. (nemekleeshu tagad Briivkalnu bildes) :woohoo:
varbut kads vel iemetiis kaads bij mans auto peec avaarijas? lai gan es pats to vareetu izdariit :silly:
pērciet hiršus.. nav sisti un jāti :D
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Thu Jul 08, 2010 9:06 am
by JauDzin
Ainars wrote:viiri, es ar savu hiršu trasee biju pirmo reizi un uz gluda asfalta ... juus ar saviem standartiem un nestandartiem trasee esat gan ziemaa gan vasaraa.. (nemekleeshu tagad Briivkalnu bildes) :woohoo:
varbut kads vel iemetiis kaads bij mans auto peec avaarijas? lai gan es pats to vareetu izdariit :silly:
pērciet hiršus.. nav sisti un jāti :D
bet viss jau aizsākās ar manu jautājumu, vai kāds/-a nav izbraucis ar konkrētiem tirgū pieejamajiem SAAB`iem.. un tad visi pabīdija mākoņus, uzcēla gaisa pilis un beigās mēs nonācām pie secinājuma, ka labāk Hirch, neskatoties ne uz ko.. :D jo viņi nav sisti un neviens viņus nejāj, vai jāj, bet gudri, lai citi to nevar redzēt! :D
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Thu Jul 08, 2010 9:14 am
by elmo
Nu ja būtu lasījis citus topikus, tad nonāktu pie sen zināmās patiesības, ka neatkarīgi no tā ko tu pērc ( AERO, Hirš, vai nemotoru), obligāta ir diagnostika Vikingos vai vismaz pie Arnija, lai nesanāk iegrābties pa smagam. Ja šos punktus ievēro, tad risks iegrābties ir daudz mazāks, bet nav izslēgts.
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Thu Jul 08, 2010 9:43 am
by JauDzin
elmo wrote:Nu ja būtu lasījis citus topikus, tad nonāktu pie sen zināmās patiesības, ka neatkarīgi no tā ko tu pērc ( AERO, Hirš, vai nemotoru), obligāta ir diagnostika Vikingos vai vismaz pie Arnija, lai nesanāk iegrābties pa smagam. Ja šos punktus ievēro, tad risks iegrābties ir daudz mazāks, bet nav izslēgts.
manuprāt, tā jau ir kā tāda aksioma, t.i. patiesība, kurai nevajag pierādījumus! ;)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Thu Jul 08, 2010 10:44 am
by lawyer
Pēc rakstītā gan vairāk izskatās, ka vislabākajā stāvoklī ir Gregera grifs... jo Gregeram nav autovadītāja apliecības - viņš nedrīkst ar to izbraukt no sava pagalma, kā rezultātā grifs tiek saglabāts lieliskā stāvoklī un odometrs iztiek bez nobraukto km uzskaites :D
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Thu Jul 08, 2010 10:56 am
by elmo
Viņam no stāvēšanas noteikti ruslans jau cilindros dzīvo! :)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Thu Jul 08, 2010 11:40 am
by saule
Kāds kaut ko beidzot ir nopircis, jeb tikai skatās? :)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Fri Jul 30, 2010 2:38 pm
by elmo
Kā man patīk šitais smukulītis!
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... cmjcc.html
Nu riktīga kompete! :woohoo:
Dzīvē redzējis neesmu un tehnisko stāvokli neesmu pārbaudījis, bet nu šausmīgi smuks!
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Fri Jul 30, 2010 3:31 pm
by Smith
Man arī šitie 9-3 ļoti iet pie sirds. B)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Fri Jul 30, 2010 3:59 pm
by KoreFun
Kompete :side: Siekalas pa ceļgaliem..
Tikai ja tas ir AERO, kā rakstīts tekstā, tad kāpēc uz pakaļas nav AERO bļemba..
Smuki un līdz šim neredzēti diski:woohoo:
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Sat Jul 31, 2010 12:40 am
by zinitis
KoreFun wrote:Kompete :side: Siekalas pa ceļgaliem..
Tikai ja tas ir AERO, kā rakstīts tekstā, tad kāpēc uz pakaļas nav AERO bļemba..
Smuki un līdz šim neredzēti diski:woohoo:
Aero modeliem parasti ir redzami izputeju gali buferii.....
Edit:
Aero nevaretu but bez miglas lukturiem prieksaa...
Un ir kkas nesaprotams lukturu mazgataju vietaa...
Taa lieta nav tiira,:laugh:
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Sat Jul 31, 2010 12:46 am
by mrpinkeyes
Zinitis wrote:
KoreFun wrote:Kompete :side: Siekalas pa ceļgaliem..
Tikai ja tas ir AERO, kā rakstīts tekstā, tad kāpēc uz pakaļas nav AERO bļemba..
Smuki un līdz šim neredzēti diski:woohoo:
Aero modeliem parasti ir redzami izputeju gali buferii.....
Edit:
Aero nevaretu but bez miglas lukturiem prieksaa...
Un ir kkas nesaprotams lukturu mazgataju vietaa...
Taa lieta nav tiira,:laugh:
Man liekas, ka tajos gados essesiešiem aero bija uz V6, tā kā... lai gan 2.0T noteikti labāk nekā tie mega pega...
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Sat Jul 31, 2010 1:19 pm
by elmo
Zinitis wrote:
KoreFun wrote:Kompete :side: Siekalas pa ceļgaliem..
Tikai ja tas ir AERO, kā rakstīts tekstā, tad kāpēc uz pakaļas nav AERO bļemba..
Smuki un līdz šim neredzēti diski:woohoo:
Aero modeliem parasti ir redzami izputeju gali buferii.....
Edit:
Aero nevaretu but bez miglas lukturiem prieksaa...
Un ir kkas nesaprotams lukturu mazgataju vietaa...
Taa lieta nav tiira,:laugh:
Vispār ja tā ieskatās, tad tev taisnība- tas ir Lietuvietis! :)
Šķilts un tad salasīts kopā no tā, kas bija pa rokai!
Bet neskatoties uz to, izskatās vienalga labi! :laugh:
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Wed Aug 25, 2010 10:32 am
by vidvuds