Page 243 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Sat May 08, 2010 7:47 pm
by mrpinkeyes
Šodien pabiju pie Māra Allažos! ļoti patika abas Finlandijas! Kas to būtu domājis, ka tik tiešām aizmugurē vietas kā limuzīnā!!!
Un vēl man ļoti patik 99tā amerikāņu versijā old electric bleue krāsā :)
Tādu gribētu sev ;)
Re:Things I Like :)
Posted: Sat May 08, 2010 8:51 pm
by alnislacis
Mr Pink Eyes wrote:Tādu gribētu sev ;)
Ļoti labi. Tagad ne tikai Tu varēsi bakstīt lietotāju Lawyer par "Gribu tādu saab", bet arī viņš Tevi. :)
Re:Things I Like :)
Posted: Sun May 09, 2010 4:44 pm
by vidvuds
Mana SAAB motors izaudzis no 2,0t uz 2.3t :)
Pirku, kā 9-5Lpt 2.0t, taču vienmēr brīnijos, kādēļ viņš iet labāk par citiem 2.0t un pat 2.3t Saabiem.
Tad arī, protams, izbrīnija Janča komentārs, ka man ir sarkanās sprauslas.
Visbeidzot punktu pielika tas, ka Jancis zvanīja un teica, ka man ECU ir no 2.3 motora. Tā nu ielūkojos vin dekoderī un še ku re ku - man ir 2.3t SAAB :woohoo: :woohoo: :woohoo:
No viena spsues liels prieks, no otras puses, ehh es zābaks, pusotru gadu braucu ar auto un domāju, ka ir 2.0t :D Šis auto mani nebeidz pārsteigt. Ja no sākuam negatīvi ,tad pēdējā laikā tikai pozitīvi :)
Re:Things I Like :)
Posted: Sun May 09, 2010 6:42 pm
by mrpinkeyes
vidvuds wrote:Mana SAAB motors izaudzis no 2,0t uz 2.3t :)
Pirku, kā 9-5Lpt 2.0t, taču vienmēr brīnijos, kādēļ viņš iet labāk par citiem 2.0t un pat 2.3t Saabiem.
Tad arī, protams, izbrīnija Janča komentārs, ka man ir sarkanās sprauslas.
Visbeidzot punktu pielika tas, ka Jancis zvanīja un teica, ka man ECU ir no 2.3 motora. Tā nu ielūkojos vin dekoderī un še ku re ku - man ir 2.3t SAAB :woohoo: :woohoo: :woohoo:
No viena spsues liels prieks, no otras puses, ehh es zābaks, pusotru gadu braucu ar auto un domāju, ka ir 2.0t :D Šis auto mani nebeidz pārsteigt. Ja no sākuam negatīvi ,tad pēdējā laikā tikai pozitīvi :)
Nu re, mūžu dzīvo mūžu mācies. Avatara info jāmaina :) Tik cerams, ka Tavs 2,3t nenāk no Beļģijas.
Re:Things I Like :)
Posted: Sun May 09, 2010 6:53 pm
by Bārda
Interesanti? Ar ko Beļģija ir nogrēkojusies attiecībā pret 2.3Lpt?!
Re:Things I Like :)
Posted: Sun May 09, 2010 7:01 pm
by mrpinkeyes
Bārda wrote:Interesanti? Ar ko Beļģija ir nogrēkojusies attiecībā pret 2.3Lpt?!
Bija kaut kādas vārgulīgākas versijas Beļģu tirgiem. Bet tas laikam pēc 2001.g.
Re:Things I Like :)
Posted: Sun May 09, 2010 7:06 pm
by Jancis
Mr Pink Eyes wrote:
Bārda wrote:Interesanti? Ar ko Beļģija ir nogrēkojusies attiecībā pret 2.3Lpt?!
Bija kaut kādas vārgulīgākas versijas Beļģu tirgiem. Bet tas laikam pēc 2001.g.
Jā, laikam dēļ nodokļa, 2,3t bija detūnēti uz 163hp, ja pareizi atceros. Un arī 99. gadā tāds jau ir bijis.
Re:Things I Like :)
Posted: Mon May 10, 2010 10:20 am
by vidvuds
Mr Pink Eyes wrote:vidvuds wrote:
Nu re, mūžu dzīvo mūžu mācies. Avatara info jāmaina :) Tik cerams, ka Tavs 2,3t nenāk no Beļģijas.
Avatar info nomainīju, kā arī, pateicoties Jancim, nav jauztraucas vai SAAB nācis no Beļģijas vai citurienes.
Re:Things I Like :)
Posted: Mon May 10, 2010 11:28 pm
by KoreFun
Nu kaut ne sausā:)
Re:Things I Like :)
Posted: Thu May 13, 2010 9:15 pm
by gustavs
Re:Things I Like :)
Posted: Mon May 17, 2010 9:49 pm
by gustavs
Gregers is back
B)
Re:Things I Like :)
Posted: Tue May 18, 2010 1:45 pm
by lawyer
Re:Things I Like :)
Posted: Tue May 18, 2010 8:43 pm
by Ainars
Netiešs PALDIES Smith par spoguļa motoriņu, ko šodien izskrūvēju no viņa saplēstā spoguļa :D
aa un veel liels prieks par izieto TA jau trešo gadu pēc kārtas bez atkārtotajām :D
Re:Things I Like :)
Posted: Tue May 18, 2010 9:55 pm
by berzaine
Gustavs wrote:Gregers is back
B)
Sitads bija mans sapnis kad macijos lietiskajos:)
Re:Things I Like :)
Posted: Tue May 18, 2010 10:09 pm
by gustavs