Page 241 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Apr 25, 2010 7:20 pm
by mrpinkeyes
Nu mēs savācām 77 maisus... Tiešām brīzīem labāk būtu bijis, ja būtu iemests pirms tam, jo bija jāvāc tiešām visādas neestētiskas lietas.
Toties vakarā pirts, grills un nefiltrētais alus :)
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Apr 26, 2010 11:22 am
by lawyer
Nedēļas nogalē nospēlēju divus hokeja mačus uz Arēnas Rīga ledus :)
Tik lielā hallē vēl nekad nebiju spēlējis, skatītājus gan mēs ļoti maz pievilinājām :D bet doma vien, ka tās tribīnes spēles laikā varētu būt pilnas ar aurojošiem cilvjiem, vien uzdzen tādas dīvainas tirpas :)
P.S. Ledus bija sagatavots ļoti labi, bet temperatūras režīmi gan dīvaini tur - pašā hallē bija daudz siltāk nekā ģērbtuvēs :dry:
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Apr 27, 2010 7:58 pm
by mixeris
Yuhuuuu! Gulbis Federeru vinnēja :)
Yuhuuuuu :)
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Apr 28, 2010 12:23 pm
by Yukki
Patīkami pārsteidza OCTAs cenas - manam autoparkam gada laikā bezmaz 50% mazāk!:woohoo: Shēma pirkšanai vecā: 1.kopējais kalkulators, lai saprastu, cik kura AAS apmēram dod, tad 2.katras AAS mājas lapas kalkulatorā paskatamies precīzāk interesējošo cenu, kas, protams ir zemāka par 1.punktā rādīto, tad 3.zvanam AAS un sakam, lai dod labāku cenu pa telefonu. Apsvēru ERGO, IF, BTA, BALTA, Seesam un Gjensidige, bet galā izvēlējos BTA, jo cena laba (~40 Ls/12 mēn) un bonusā deva palīdzību uz ceļa, ko es gan gribu notestēt kā šie bezmaksas evakuē auto vai atbrauc un piešķiļ (ir bijusi pieredze ar mūzikas klausīšanos pagalmā:D). Neesmu par viņiem augstās domās (ir bijusi pieredze piedzīt OCTU), bet pamēģināšu šoreiz, neskatoties uz to, ka šie mēģina nelikumīgi dalīt LV un EU. Ergo par to pašu naudu deva vadītāja nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kas arī manuprāt nav slikts bonuss.
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Apr 28, 2010 12:27 pm
by ZingZeng
Man OCTA sanaca reali par 68% letak.
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Apr 28, 2010 12:38 pm
by Yukki
ZingZeng wrote:Man OCTA sanaca reali par 68% letak.
Informācijai visiem, kas vēlas man kko pārdot: lūk to es saucu par ATLAIDI!!!:P Man 9-5 sanāca no 110 uz 41, t.i.63%;)
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Apr 28, 2010 12:54 pm
by urquattro
Yukki wrote:
ZingZeng wrote:Man OCTA sanaca reali par 68% letak.
Informācijai visiem, kas vēlas man kko pārdot: lūk to es saucu par ATLAIDI!!!:P Man 9-5 sanāca no 110 uz 41, t.i.63%;)
uhu un ikgadēja nodeva no 54 uz 95 :cheer:
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Apr 28, 2010 1:08 pm
by ZingZeng
Janem gan vera, ka sogad cela nodoklis + OCTA, jebkura gadijuma ir kopa letak neka pagajusa gada, tadel nav pamata zeloties.
Re:Things I Like :)
Posted: Sun May 02, 2010 12:14 pm
by mrpinkeyes
Pirmo pavasara foreli noskūpstiju un atlaidu :) Daba fenomenāla!
Re:Things I Like :)
Posted: Mon May 03, 2010 10:20 am
by FunnyFox
Šorīt TV3 rādīja veco (1985.g.) filmu "Alice in Wonderland" ar Ringo Stāru Viltotā Bruņurupuča lomā. Rīt no rīta turpinājums sekos. Aizspogulijā.
Re:Things I Like :)
Posted: Mon May 03, 2010 4:44 pm
by mrpinkeyes
šodien ar puiku nomaucām kādus 10 km pa Gauju. Smuki :cheer:
Re:Things I Like :)
Posted: Mon May 03, 2010 5:25 pm
by Nezinite 9000
ar velo uz jūru - kopā ap 30 km. Auksts, bet forši!
Re:Things I Like :)
Posted: Mon May 03, 2010 5:48 pm
by FunnyFox
Mr Pink Eyes wrote:šodien ar puiku nomaucām kādus 10 km pa Gauju. Smuki :cheer:
Ar kādu transpotrtlīdzekli īrāties? Vai Tev pašam sava laiva? Mans dzīvesdraugs ar darba kolēģiem šodien laiž pa Gauju liellaivā no Campo nomas. Mēs ar meitenēm gaidām jaukāku laiku. :)
Re:Things I Like :)
Posted: Tue May 04, 2010 8:51 am
by mrpinkeyes
ar gumijas laivu. Katram ģeogrāfam ir sava laiva.
Re:Things I Like :)
Posted: Tue May 04, 2010 9:32 am
by FunnyFox
...pa glauno! :)
Pēc analoģijas - katram botāniķim sava herbārija prese. :)
...bet pie topika tēmas: šorīt Alise aizspogulijā, 1985.g.
http://www.youtube.com/watch?v=1qDpBrs-eRM