• Things I Like :) - Page 238
Page 238 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 01, 2010 4:25 pm
by edijs
Atvēru e.csdd.lv. Smuki izskatās tas autoparka saraksts. :D Nākamo vajag 90.gada. Un šitā turpinot pēc padsmit gadiem būs kaut kāds vecs 96`ais saabs. :D Image

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 01, 2010 5:20 pm
by gustavs

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 01, 2010 9:25 pm
by lawyer
Esmu ticis pie sava otrā Saaba - tā nu iznāca, ka tas ir tumši zils 9-3 2.8V6 Aero SportCombi '06, nevis 900og, 99 vai 90 :blush: :):P

Drīz ieliksim arī kādu bildi ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 01, 2010 9:39 pm
by KoreFun
Bļaviens, sāku rakstīt apsveikuma tekstu, un tad pielieca, kas par lietu..:laugh: :laugh: :P
Izskatās, ka +1 par to, ka gandrīz uzķēºos:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 01, 2010 10:13 pm
by lawyer
Izskatās glīti :) Image

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 01, 2010 10:14 pm
by lawyer
Un tie stobri...Uhhhh :) Image

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 01, 2010 10:34 pm
by KoreFun
Mans viens no iecienītākiem SAABiem (pēc ārējā izskata). Un facelifts vēl smukāks:cheer:

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 01, 2010 10:50 pm
by berzaine
viens sitads ja nekludos pa cesim vizinaas, tikai nummurs jocigs itkaa esti paraugs SAS bet lv .

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 01, 2010 10:51 pm
by berzaine
Tikai Latvijā nokūstot sniegam no ceļiem, tas nokūst kopā ar asfaltu.

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Apr 01, 2010 11:41 pm
by Arnijs
berzaine wrote:viens sitads ja nekludos pa cesim vizinaas, tikai nummurs jocigs itkaa esti paraugs SAS bet lv .
Lidostas auto ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Apr 02, 2010 12:54 am
by berzaine
Arnijs wrote:
berzaine wrote:viens sitads ja nekludos pa cesim vizinaas, tikai nummurs jocigs itkaa esti paraugs SAS bet lv .
Lidostas auto ;)
skaidrs:) beidzot mana sirds mieriga:laugh: bet numurzime man patiik:woohoo: :laugh: :laugh:Un arii pats masiins

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Apr 02, 2010 7:11 pm
by GuntisG
Man arī šitāds bija, tikai puika nošķīla un pēc tam ieraka dziļi savā mantu kastē! :laugh:
[quote="lawyer"]Izskatās glīti :)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Apr 02, 2010 7:24 pm
by andrisem
VW Bora pēc ārējā skata :(

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Apr 02, 2010 7:45 pm
by chippy
Manā autoparkā tieši tāds pats, bet nu puika nonesis abus spoguļus :(
Tas lidostas SAS nereti pie t/p Alfa pieparkots :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Apr 11, 2010 4:08 pm
by elmo
Šodien nopucēju SAABiņu, iebraucu stāvlaukumā un domāju uztaisīt bildi! Te nez no kurienes uzrodas puika uz velosipēda un bļaudams piebrauc klāt, - tu viņu pārdosi, tu viņu pārdosi, nu saki taču ka pārdosi!? :D Instinktīvi atcirtu : "Nekādā gadījumā!" :)


Tas man bija kā balzāms ausīm, tagad kādu laiku točna zinu, ka nepārdošu, lai gan ir bijušas reizes, kad tā vien gribas pārdot, pirmajam, kas pieteiksies pirkt! :D

Bildes apstrādāšu un vēlāk ielikšu pie Dienas snapšota.