• Things I Like :) - Page 231
Page 231 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 25, 2010 5:30 pm
by Selby
Ai, kā smuki snieg!:)

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 25, 2010 5:37 pm
by Nils
Selby wrote:Ai, kā smuki snieg!:)
Jā, jā, jau apriebusies līdz kaklam tā ziema!
Saab spolē, sāls ēd Saab'u, pašam auksti, sniegs jātīra, malka jānes, kupenas jābrien, kājas slapjas... :P
Tpu! :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 25, 2010 6:14 pm
by elmo
Man patīk 2 gada laikai- Ziema un vasara!
Pavasaris un rudens šausmīgi neaptīk, jo dzīvojot Liepājā tas agrāk nozīmēja šausmīgi nepatīkamu kombināciju Aukstums+Vējš+Lietus. Tad jau labāk smuka ziema, nekā slapdraņķis! :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Feb 25, 2010 6:59 pm
by Nils
elmo wrote:Man patīk 2 gada laikai- Ziema un vasara!
Pavasaris un rudens šausmīgi neaptīk, jo dzīvojot Liepājā tas agrāk nozīmēja šausmīgi nepatīkamu kombināciju Aukstums+Vējš+Lietus. Tad jau labāk smuka ziema, nekā slapdraņķis! :laugh:
Nē, pavasaris ir smuki, paliek siltāk, viss plaukst, zeļ! :)
Un vasara ir topa aukšgalā, manis pēc ziema varētu vispār nebūt.
Un pa slapdraņķi mašina neslīd.
Vakar pa ilgiem laikiem izbaudīju šoseju, kas neslīd, uh, ka padzenājos! :woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 26, 2010 11:08 am
by lawyer
Vai te ir kāds, kam patīk plūdi? :P Šajā pavasarī tie būs neizbēgami :D Droši vien arī manas mājas pagalmā :S

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 26, 2010 12:26 pm
by elmo
Man patīk plūdi, stundām varu skatīties TV, kā Daugavas krasti applūst un visu ar to saistīto jezgu!

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 26, 2010 1:07 pm
by Imka
Jāsāk gatavoties plūdiem :laugh:
http://www.saabhistory.com/2006/11/30/the-saab-boat/

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 26, 2010 1:11 pm
by Imka

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 26, 2010 1:41 pm
by Nils
Tikko ar Gustava un manas mātes palīdzību, kopā ar Ārniju drusku pamaldoties, atradām to veco automašinu autoparku par kuru kādu laiku atpakaļ Gustavs šeit ieminējās [kopa ar dažiem foto] un pats parks atrodas vien dažus km no manām mājām.
Izrādās autoparkā ir pāri pa simtu dažādu retro vāģu [gan padomju laiku, gan ārzemju], diemžēl vairums pašlaik ir zem sniega un viss, ko tur izdarījām, dabūjām priekš Ārnija vecu zapiņu ar melnajiem nummuriem priekš konkursa, bet...

Galvā jau uzbūrās pasākums, kuru varētu uzrīkot kādā siltā pavasara vīkendā. :)
T.i. varbūt, sarunājot ar lielā autoparka īpašnieku varētu sarunāt tādu kā nelielu exkursiju, [ko tur redzēt, no mūsu aprindām vislabāk zin Gustavs, viņam arī, drošvien lielākas iespējas kaut ko sarunāt], tai pašā dienā varam piemest Volvo muzeja apskatīšanu pie skārdinieka, kurš ir Slampē, ja interesē turpat blakus ir Cinevilla [tiem, kas, varbūt vel nav bijuši] un vēl tajā pusē apskates vērts objekts ir "Bargā krāni", tā ir kāda entuziasta pirts, kurā visās malās/priekšmetos dominē vīriešu mantības formas, pats saimnieks arī esot vērts satikt, jo apstāstīšanas maniere esot fantastiski pilna ar humoru un sexu. :P
Un pa vidam vai noslēguma var kaut kur piemesties un pacept kādu gaļu. :)
Pats arī labprāt palīdzētu kaut ko tādu saorganizēt kā vienīgais Saab entuziastu pārstāvis no Tukuma puses. :)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 26, 2010 2:11 pm
by Smith
Varbūt tas būtu labs maršruts iecienītam SAAB velo braucienam... ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Feb 26, 2010 3:24 pm
by gustavs
Nils/carlorossi wrote:Tikko ar Gustava un manas mātes palīdzību, kopā ar Ārniju drusku pamaldoties, atradām to veco automašinu autoparku par kuru kādu laiku atpakaļ Gustavs šeit ieminējās [kopa ar dažiem foto] un pats parks atrodas vien dažus km no manām mājām.
Izrādās autoparkā ir pāri pa simtu dažādu retro vāģu [gan padomju laiku, gan ārzemju], diemžēl vairums pašlaik ir zem sniega un viss, ko tur izdarījām, dabūjām priekš Ārnija vecu zapiņu ar melnajiem nummuriem priekš konkursa, bet...

Galvā jau uzbūrās pasākums, kuru varētu uzrīkot kādā siltā pavasara vīkendā. :)
T.i. varbūt, sarunājot ar lielā autoparka īpašnieku varētu sarunāt tādu kā nelielu exkursiju, [ko tur redzēt, no mūsu aprindām vislabāk zin Gustavs, viņam arī, drošvien lielākas iespējas kaut ko sarunāt], tai pašā dienā varam piemest Volvo muzeja apskatīšanu pie skārdinieka, kurš ir Slampē, ja interesē turpat blakus ir Cinevilla [tiem, kas, varbūt vel nav bijuši] un vēl tajā pusē apskates vērts objekts ir "Bargā krāni", tā ir kāda entuziasta pirts, kurā visās malās/priekšmetos dominē vīriešu mantības formas, pats saimnieks arī esot vērts satikt, jo apstāstīšanas maniere esot fantastiski pilna ar humoru un sexu. :P
Un pa vidam vai noslēguma var kaut kur piemesties un pacept kādu gaļu. :)
Pats arī labprāt palīdzētu kaut ko tādu saorganizēt kā vienīgais Saab entuziastu pārstāvis no Tukuma puses. :)
Es par to ikurāt aizdomājos. Neviens gan mūs aiz mēles neraustīja, bet būs jāsarīko pasākums.
p.s
es par ideju kopumā, ne tikai to boldā izcelto :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Feb 28, 2010 12:11 am
by alnislacis
:laugh: *zģets, to Eirovīziju..
Un smagi piekāst tos dalībniekus..

Nav arī klajas simpātijas pret Busuli, bet dziema par urlām un valodu reāli iekačā.. "Nu saki kas Tev ir, bļ*!"

Youtubis.. Nu baigi kruta.

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 01, 2010 1:08 am
by mixeris
Gustavs wrote:
Nils/carlorossi wrote:Tikko ar Gustava un manas mātes palīdzību, kopā ar Ārniju drusku pamaldoties, atradām to veco automašinu autoparku par kuru kādu laiku atpakaļ Gustavs šeit ieminējās [kopa ar dažiem foto] un pats parks atrodas vien dažus km no manām mājām.
Izrādās autoparkā ir pāri pa simtu dažādu retro vāģu [gan padomju laiku, gan ārzemju], diemžēl vairums pašlaik ir zem sniega un viss, ko tur izdarījām, dabūjām priekš Ārnija vecu zapiņu ar melnajiem nummuriem priekš konkursa, bet...

Galvā jau uzbūrās pasākums, kuru varētu uzrīkot kādā siltā pavasara vīkendā. :)
T.i. varbūt, sarunājot ar lielā autoparka īpašnieku varētu sarunāt tādu kā nelielu exkursiju, [ko tur redzēt, no mūsu aprindām vislabāk zin Gustavs, viņam arī, drošvien lielākas iespējas kaut ko sarunāt], tai pašā dienā varam piemest Volvo muzeja apskatīšanu pie skārdinieka, kurš ir Slampē, ja interesē turpat blakus ir Cinevilla [tiem, kas, varbūt vel nav bijuši] un vēl tajā pusē apskates vērts objekts ir "Bargā krāni", tā ir kāda entuziasta pirts, kurā visās malās/priekšmetos dominē vīriešu mantības formas, pats saimnieks arī esot vērts satikt, jo apstāstīšanas maniere esot fantastiski pilna ar humoru un sexu. :P
Un pa vidam vai noslēguma var kaut kur piemesties un pacept kādu gaļu. :)
Pats arī labprāt palīdzētu kaut ko tādu saorganizēt kā vienīgais Saab entuziastu pārstāvis no Tukuma puses. :)
Es par to ikurāt aizdomājos. Neviens gan mūs aiz mēles neraustīja, bet būs jāsarīko pasākums.
p.s
es par ideju kopumā, ne tikai to boldā izcelto :laugh:
Esmu ar visām rokām par :)
Jautājums cik daudz cilvēkus gribētu tas saimnieks pieņemt.
Varbūt to var iepīt Saab kluba pavasara pasākumā :)

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 01, 2010 7:35 am
by Nils
mixeris wrote:Esmu ar visām rokām par :)
Jautājums cik daudz cilvēkus gribētu tas saimnieks pieņemt.
Varbūt to var iepīt Saab kluba pavasara pasākumā :)
Par kuru saimnieku iet runa? :laugh:
Domāju, ka ar visiem varēs ko sarunāt. ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Mar 01, 2010 9:08 am
by mixeris
Es runāju par tā autoparka saimnieku :)