Re:Things I Like :)
Posted: Thu Feb 25, 2010 5:30 pm
Ai, kā smuki snieg!:)
Jā, jā, jau apriebusies līdz kaklam tā ziema!Selby wrote:Ai, kā smuki snieg!:)
Nē, pavasaris ir smuki, paliek siltāk, viss plaukst, zeļ! :)elmo wrote:Man patīk 2 gada laikai- Ziema un vasara!
Pavasaris un rudens šausmīgi neaptīk, jo dzīvojot Liepājā tas agrāk nozīmēja šausmīgi nepatīkamu kombināciju Aukstums+Vējš+Lietus. Tad jau labāk smuka ziema, nekā slapdraņķis! :laugh:
Es par to ikurāt aizdomājos. Neviens gan mūs aiz mēles neraustīja, bet būs jāsarīko pasākums.Nils/carlorossi wrote:Tikko ar Gustava un manas mātes palīdzību, kopā ar Ārniju drusku pamaldoties, atradām to veco automašinu autoparku par kuru kādu laiku atpakaļ Gustavs šeit ieminējās [kopa ar dažiem foto] un pats parks atrodas vien dažus km no manām mājām.
Izrādās autoparkā ir pāri pa simtu dažādu retro vāģu [gan padomju laiku, gan ārzemju], diemžēl vairums pašlaik ir zem sniega un viss, ko tur izdarījām, dabūjām priekš Ārnija vecu zapiņu ar melnajiem nummuriem priekš konkursa, bet...
Galvā jau uzbūrās pasākums, kuru varētu uzrīkot kādā siltā pavasara vīkendā. :)
T.i. varbūt, sarunājot ar lielā autoparka īpašnieku varētu sarunāt tādu kā nelielu exkursiju, [ko tur redzēt, no mūsu aprindām vislabāk zin Gustavs, viņam arī, drošvien lielākas iespējas kaut ko sarunāt], tai pašā dienā varam piemest Volvo muzeja apskatīšanu pie skārdinieka, kurš ir Slampē, ja interesē turpat blakus ir Cinevilla [tiem, kas, varbūt vel nav bijuši] un vēl tajā pusē apskates vērts objekts ir "Bargā krāni", tā ir kāda entuziasta pirts, kurā visās malās/priekšmetos dominē vīriešu mantības formas, pats saimnieks arī esot vērts satikt, jo apstāstīšanas maniere esot fantastiski pilna ar humoru un sexu. :P
Un pa vidam vai noslēguma var kaut kur piemesties un pacept kādu gaļu. :)
Pats arī labprāt palīdzētu kaut ko tādu saorganizēt kā vienīgais Saab entuziastu pārstāvis no Tukuma puses. :)
Esmu ar visām rokām par :)Gustavs wrote:Es par to ikurāt aizdomājos. Neviens gan mūs aiz mēles neraustīja, bet būs jāsarīko pasākums.Nils/carlorossi wrote:Tikko ar Gustava un manas mātes palīdzību, kopā ar Ārniju drusku pamaldoties, atradām to veco automašinu autoparku par kuru kādu laiku atpakaļ Gustavs šeit ieminējās [kopa ar dažiem foto] un pats parks atrodas vien dažus km no manām mājām.
Izrādās autoparkā ir pāri pa simtu dažādu retro vāģu [gan padomju laiku, gan ārzemju], diemžēl vairums pašlaik ir zem sniega un viss, ko tur izdarījām, dabūjām priekš Ārnija vecu zapiņu ar melnajiem nummuriem priekš konkursa, bet...
Galvā jau uzbūrās pasākums, kuru varētu uzrīkot kādā siltā pavasara vīkendā. :)
T.i. varbūt, sarunājot ar lielā autoparka īpašnieku varētu sarunāt tādu kā nelielu exkursiju, [ko tur redzēt, no mūsu aprindām vislabāk zin Gustavs, viņam arī, drošvien lielākas iespējas kaut ko sarunāt], tai pašā dienā varam piemest Volvo muzeja apskatīšanu pie skārdinieka, kurš ir Slampē, ja interesē turpat blakus ir Cinevilla [tiem, kas, varbūt vel nav bijuši] un vēl tajā pusē apskates vērts objekts ir "Bargā krāni", tā ir kāda entuziasta pirts, kurā visās malās/priekšmetos dominē vīriešu mantības formas, pats saimnieks arī esot vērts satikt, jo apstāstīšanas maniere esot fantastiski pilna ar humoru un sexu. :P
Un pa vidam vai noslēguma var kaut kur piemesties un pacept kādu gaļu. :)
Pats arī labprāt palīdzētu kaut ko tādu saorganizēt kā vienīgais Saab entuziastu pārstāvis no Tukuma puses. :)
p.s
es par ideju kopumā, ne tikai to boldā izcelto :laugh:
Par kuru saimnieku iet runa? :laugh:mixeris wrote:Esmu ar visām rokām par :)
Jautājums cik daudz cilvēkus gribētu tas saimnieks pieņemt.
Varbūt to var iepīt Saab kluba pavasara pasākumā :)