Page 24 of 39
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Mon May 31, 2010 1:13 pm
by KurBads
vidvuds wrote:žēl ka viņ pretī ņem saab tikai no 2000. gada :)
mans domat ka šo varetu aplūkot un ņemt, bet nu laikam vel kādu laiku jpasapņo :)
oho, vēl viens skatās "pareizajā" virzienā :)
piedāvā savu aparātu un varbūt sanāk. nedomāju, ka baigi tur tagad rindā stāv ar `00+ 9-5
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Mon May 31, 2010 1:19 pm
by vidvuds
Viss ka spaslaik ir - man vinš ļoti patīk vizuali. BRaucis ar 900og neesmu, tehniskos datus neparzinu. Vājas/stipras puses nepārzinu :)
900og Aero, ka saka Nauris, ko no tāda lai gaidu ārā? jauda, patēriņš, apkopes?
lietotajs Sviests - ka viņs rūpejas par so auto.
3000Ls cena vai maiņa prret 2000. gada 9-5, tas ir lēti/dārgi - adekvāti? :)
Pašlaik šis man sāk veidoties pēc tāda "kārtējā emocionalā pirkuma".
Visas šīs lietas man ir melna bilde. Kadu labu vietu kur aplasīties par šiem autiņiem vai arī kads zin par šo modeli konkrētas lietas - manas ausis ir pati uzmanība :)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Mon May 31, 2010 1:28 pm
by KurBads
njuu ... c900 - tas ir ērts, jaudīgs (ja turbo), ietilpīgs (tieši šis virsbūves tips - bagažnieks = divguļamā gulta), skaists, tehniski ļoti pārdomāts/pilnīgs, viegli uzturams un remontējams paša spēkiem. Principā tas ir performance+izskats+praktiskums.
jauda - varētu būt 160-175 hp robežās - 21 gada laikā zaudētie (un varbūt arī klāt iegūtie zirgi). `89.g. ir samērā labs gads. Apkopes - eļļa 4 l + filtrs daži lati.
cena - šī cena nav maza, bet te protams jāskatās kāds tas auto ir. par šo cenu vajadzētu sagaidīt zero rūsas + labā tehnsiskā kārtībā motoru+ritošo, labi saglabātu salonu.
maiņa pret 9-5 - te jāskatās, cik Tev noriebies Tavs 9-5 un cik augsti Tu un pārdevējs konkrēto ekesmplāru vērtē.
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Mon May 31, 2010 2:12 pm
by Nauris_t16
vidvuds wrote:Viss ka spaslaik ir - man vinš ļoti patīk vizuali. BRaucis ar 900og neesmu, tehniskos datus neparzinu. Vājas/stipras puses nepārzinu :)
900og Aero, ka saka Nauris, ko no tāda lai gaidu ārā? jauda, patēriņš, apkopes?
lietotajs Sviests - ka viņs rūpejas par so auto.
3000Ls cena vai maiņa prret 2000. gada 9-5, tas ir lēti/dārgi - adekvāti? :)
Pašlaik šis man sāk veidoties pēc tāda "kārtējā emocionalā pirkuma".
Visas šīs lietas man ir melna bilde. Kadu labu vietu kur aplasīties par šiem autiņiem vai arī kads zin par šo modeli konkrētas lietas - manas ausis ir pati uzmanība :)
Šeit esi skatījies? :)
http://www.saabclub.lv/index.php?option ... 6109#66109
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Mon May 31, 2010 2:20 pm
by vidvuds
būs laiks - apčolēšu
apskatījos rakstu, tur nu nav viss kas mani interesē, tur vairak info ir zinātajiem un sapratējiem :)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Mon May 31, 2010 5:46 pm
by vidvuds
Žēl tikai ka sludinajuma autos neatbild ne uz zvaniem ne uz e-pastu :) Labprat būtu apskatījies
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Mon May 31, 2010 5:59 pm
by KurBads
vidvuds wrote: tur nu nav viss kas mani interesē, tur vairak info ir zinātajiem un sapratējiem :)
ko gribi dzirdēt?
bīsties rūsas. tas viss, kas jāzin.
komplektācija ir "pareizā".
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 01, 2010 8:44 am
by vidvuds
šodien skatos auto.... ;)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 01, 2010 10:35 am
by KurBads
uhh ...
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 01, 2010 10:37 am
by Nils
vidvuds wrote:šodien skatos auto.... ;)
Par kuru exemplāru iet runa? :)
Vēlu veiksmi! Un nebaidies paļauties uz emocijām, jo savādāk, manuprāt, tādu mašīnu nopirkt nav iespējams. ;)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 01, 2010 12:22 pm
by Nauris_t16
vidvuds wrote:šodien skatos auto.... ;)
Tad tuvākajā laikā varu gaidīt tevi ciemos uz APC pārregulēšanu? Lai tev nebūtu sajūtas, ka esi pārkāpis uz ko vājāku :D
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 01, 2010 1:06 pm
by alnislacis
Labais Vidvud!

Vēl:
domāju, ka līdzīgu sticky kā "Apkopojums" var uztaisīt par- kur ko dabūt par c900.
Info un detaļas.
Tas tad,ja Vidvuds pievienosies turbo pīļu audzētāju biedrībai.
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 01, 2010 6:31 pm
by vidvuds
Auto apskatīts.
Cik nu es kā nezinātajs varu izstāstīt.
Pie vizuālajam lietām.
no ārpuses smuks un āreji rūsas nav, krāsa ir ok.
Rūsa - atverot durvis abas, apakšā ir rūsa, nu savi 10 - 15%. Bagāžnieks, kapots, motortelpa, rez. rata nodalījums ir ok.
Aero kits stāv smuki virsū.
Nav kondicioniera sūknis,
salons "parastais", ja tā var teikt, saglabājies nu aptuveni 5 no 10. Nav griestu apšuvums vispār.
Lampas gan parastās gan var halogēnus ielikt. ja pareizi sapratu.
mp3.
Braukšana.
Nu patīkas man :P Iemet zemāk un aiziet :) Daudz kumeļu nav aizbēdzis - cik nu es varu spriest.
Kaut kas gaudo mazliet. Nezinu kas, bet nu ta minimāli. Maybe gultnis?
Ātrumus īpaši asi neslēgaju, bet neliekas, ka ar ātrumkārbu kādas problēmas būtu. Neklabēja, nekrakšķēja.
Pagaidām vairak neatminos ko vēl vēlējos uzskaitīt.
Ja atcerēšos - painformēšu.
edit:
ir nestradajoša "manuāla signalizācija", kas izpaužas kā atslēgas caurums uz spārna zem kapota :woohoo: Kaut kad senak Reinis bija ielicis bildi, kas ir 1 pret vienu ar to, ko es redzeju šim 900og. Laikam ieliekot un pagriezot atslēgu auto tiek atslēgts no masa?! hwz :)
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 01, 2010 7:02 pm
by KurBads
laidīsi garām?
Re:Tirgus plača apskatītie eksemplāri:
Posted: Tue Jun 01, 2010 7:06 pm
by Nauris_t16
vidvuds wrote:
Rūsa - atverot durvis abas, apakšā ir rūsa, nu savi 10 - 15%.
Tipiska problēma, reti kuram, tur nav rūsas. Kamēr durvju apakša kā tāda eksistē, nav par ko uztraukties :D
Lampas gan parastās gan var halogēnus ielikt. ja pareizi sapratu.
Viņam ir xenoni, var ielikt parastās halogēnu ;)
edit:
ir nestradajoša "manuāla signalizācija", kas izpaužas kā atslēgas caurums uz spārna zem kapota :woohoo: Kaut kad senak Reinis bija ielicis bildi, kas ir 1 pret vienu ar to, ko es redzeju šim 900og. Laikam ieliekot un pagriezot atslēgu auto tiek atslēgts no masa?! hwz :)
Tas ir pirmais, ko es izravētu ārā, man ir bail no tādām lietām. Tā teikt, drošībai, ja nu nākotnē kaut kas mistisks sāk notikties :)