Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 10:52 pm
Un viens pretinieka modriibas iemidzinaashanas... pret CKA :Dmixeris wrote:Nu jau trīs izglābšanās mači :)
Un viens pretinieka modriibas iemidzinaashanas... pret CKA :Dmixeris wrote:Nu jau trīs izglābšanās mači :)
Nu pirmais un galvenais šķidrums, ko visi pilda gandrīz katru mēnesi un dažreiz pat vairākas reizes mēnesī ir benzīns vai soļarka! :woohoo:chippy wrote:Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!
Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
Man otrs biežāk pildītais šķidrums ir motoreļļa, ja tā padomā, tad logu šķidrums ir pieliets tikai reizi uz trīs eļļas maiņām. Šķiet, ka pietiks vēl līdz ceturtajai.elmo wrote: Nu pirmais un galvenais šķidrums, ko visi pilda gandrīz katru mēnesi un dažreiz pat vairākas reizes mēnesī ir benzīns vai soļarka! :woohoo:
Otrs visbiežāk pildītais šķidrums ir Logu šķidrums!
Pārējie šķidrumi jau salīdzinoši reti jālej! :)
Tīri vizuāli patīk:) Nekad neesmu braukājis, pat tuvu tādiem modeļiem..chippy wrote:Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!
Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
:) Tīri aizrauj E500 platās arkas un vispārīgi agresīvais izskats. Ilgu laiku nemaz nezināju, kas tas ir par modeli, tik nesen uzzināju, ka tas arī ir manis apbrīnotais no Taxi 1 :Dchippy wrote:Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!
Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
Golf MK II smuki, MK III un IV nepatīk, Arī Jetta, vecā, smuka (ja vēl būtu 2d..)alnislacis wrote:Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..
Video 1
Video 2
Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..
_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.
Ir Jetta 2durniece, tāpat kā vecie Audi 80 (līdaciņas) ;)KoreFun wrote:Golf MK II smuki, MK III un IV nepatīk, Arī Jetta, vecā, smuka (ja vēl būtu 2d..)alnislacis wrote:Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..
Video 1
Video 2
Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..
_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.
"ja vēl būtu 2d" domāts tājā klipā, bet tur tālāk viena parādījās:)chippy wrote:Ir Jetta 2durniece, tāpat kā vecie Audi 80 (līdaciņas) ;)KoreFun wrote:Golf MK II smuki, MK III un IV nepatīk, Arī Jetta, vecā, smuka (ja vēl būtu 2d..)alnislacis wrote:Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..
Video 1
Video 2
Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..
_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.