Page 226 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 11:15 am
by lawyer
Man pie -25 ar savu traktoru nākas cīnīties kādas 5 minūtes:blush: ja ir līdz -10, aiziet uzreiz ar pirmo :)
Februārī braukšu uz Gulbenes novadu - cerams, ka tas nebūs tieši tad, kad tiks stādīti kaut kādi aukstuma rekordi :side:
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 11:22 am
by Nezinite 9000
Man patīk priekšapsilde ar taimeri. Vakar pirmoreiz liku lietā. Nu kaifs - iekāp siltā auto un dīzelis lec pussekundē..
domāju, ka gan jau SAABiem arī tāda fiška ir pieejama..
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 12:08 pm
by KoreFun
Man savukārt patīk trīs lietas:
1. Maximā nopērkamais logu šķidrums joprojām nesasalst ne pie kādām temperatūrām.
2. Griffs no rītiem pieliec kā vasarā + nostāvējis 2 diennaktis nenosēdās āķītis:P
3. Vakar veiksmīgi aizstāvēju savu diplomprojektu un ieguvu augstāko izglītību:woohoo: :cheer:
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 1:09 pm
by KoreFun
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 1:15 pm
by gustavs
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 2:03 pm
by lawyer
Šīs MB kupejas ir MB tā vislabākajā nozīmē - kvalitāte, uzticamība, komfortabla gaita, cieņu iedvesošs izskats un tam laikam ļoti daudz ekstras :)
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 2:11 pm
by Nauris_t16
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 2:22 pm
by gustavs
Cilvēkiem šeit tomēr vēl īsti nav izpratnes par labām lietām.
Tie visi mb tirgojas jau sazin cik ilgu laiku, bet nu jā, etiķete tomēr prasa braukt ar brand new :dry: .
Lai gan pēc maniem novērojumiem viena daļa turīgo cilvēku lēnām sak saprast, ka brīvdienās izbraukt ar ko tādu
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... aonci.html vai iepriekš liktajiem, ir daudz "pačotīgāk"
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 2:31 pm
by elmo
Smukas kompetes!:woohoo:
Galvenais, ka MB nodrošina rezerves daļas jebkura gada ražojuma mersītim.
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 2:33 pm
by KoreFun
Šitais, protams, arī ir baigi labs variants.
Bet tās kupejas, mmm.....
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 2:38 pm
by gustavs
KoreFun wrote:
Šitais, protams, arī ir baigi labs variants.
Bet tās kupejas, mmm.....
w126 vienozīmīgi ir pussymagnet :P . Zinu,ka kādus 3-4 atpakaļ viens tipāžs no pļavniekiem mocīja nabaga auto pa biķeru dragreisiem, protams, nekas lādzīgs viņam nesanāca, bet publiku gan izklaidēja ar burnoutiem, tajā pat laikā, regulāri braukāju uz RAAP remontēt kārbu :lol: duriks :lol:
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 2:44 pm
by KoreFun
Gustavs wrote:
KoreFun wrote:
Šitais, protams, arī ir baigi labs variants.
Bet tās kupejas, mmm.....
w126 vienozīmīgi ir pussymagnet :P . Zinu,ka kādus 3-4 atpakaļ viens tipāžs no pļavniekiem mocīja nabaga auto pa biķeru dragreisiem, protams, nekas lādzīgs viņam nesanāca, bet publiku gan izklaidēja ar burnoutiem, tajā pat laikā, regulāri braukāju uz RAAP remontēt kārbu :lol: duriks :lol:
Man šķiet to tipu es redzēju:laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 10:31 pm
by mrpinkeyes
DINAMO RĪGA!!!!
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 10:45 pm
by Arnijs
Mr Pink Eyes wrote:DINAMO RĪGA!!!!
Jaa! Divi fantastiski machi peec kaartas.
Shuflera briesmiigais plaans :D
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Jan 28, 2010 10:47 pm
by mixeris
Nu jau trīs izglābšanās mači :)