• Things I Like :) - Page 222
Page 222 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 05, 2010 1:05 pm
by saule
Nē nu ja salīdzina ar tramlīnlēkšanu ar slēpēm, tad ekstrēms nav ne mocis, ne mašinš.

Bet padomā, kāds tur aprēķins apakšā! Tas tramplīns tak ir jāuzbūvē precīzi tāds, kādu to vajag, un ātrumam ar jābūt precīzi tādam kā jābūt.

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 05, 2010 10:31 pm
by vidvuds
sito es nebiju manijis nekur:
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=yE-aFKLcxmE]

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 05, 2010 10:42 pm
by drRD
saule wrote:......ekstrēms nav ne mocis.....
Izkapts & vecenes klātbūtni ar slēpēm ir grūti izjust vienkāršam špīlerim....piedodiet...

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Jan 05, 2010 10:51 pm
by saule
drRD wrote:
saule wrote:......ekstrēms nav ne mocis.....
Izkapts & vecenes klātbūtni ar slēpēm ir grūti izjust vienkāršam špīlerim....piedodiet...
Neiebraucu... :dry:

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Jan 07, 2010 5:38 am
by Gregers
Dārgais lasītaj!
Lūk, mazs pārsteigums jums par postu!
Es ilgi esmu jūs barojis ar tukšiem solijumiem, jo lai kas es arī nebūtu, tomer vīrietis, bet vīriešiem, kā paši zināt, ticēt nedrīkst!
Vīri! Šeit es meloju, neticiet! Es gluži vienkārši vazāju jūs aiz deguna, stastu pekstiņus
Bet galu galā reiz pavisam nejauši, kad sēdēju pie mikroskopa, pēkšņi ieraudziju: kaut kas mazī-ī-tiņš un pazīstams pazibēja un pazuda. Kad maksimāli palielināju attēlu, tikai rad ar grūtībām spēju to atpazīt: Bāc! Tā taču mana sirds-apziņa!!!
Izrādās, man ir sirdsapziņa, bet tā taču ir tik smaga nasta!
Es tūliņ atcerējos savus solijumus un sakaunejos, pēc tam ļoti sakaunejos! Sapratu- vilcinaties vairs nedrīkst!
Un tad par katru sakaunejos un ļoti sakaunejos ar savu tuvinieku palīdzību uzrakstiju pa vienai gramatai.

Šādi aizsakās grāmata kura ir netīšam nonakusi manās rokās un kuru esmu sadomāis izlasīt:laugh:
Bāc, pa ilgiem gadiem pirmā no īsta papīra darinātā, jo sen biju atmetis šo neērto formātu- laikam tiešām pavilka uz ziņkārību :)
Kgan pat izlasot ievadu jau sapratu, ka tomēr telefona ekrānā lasīt ir joprojam ērtak un parocīgak- nav jāpielāgo apgaismojums, nav jānovēršās šķirot lapas un galu galā vienmer kabatā :)
Bet vai ir cilveka spēkos nolikt malā gramatu ar šādiem ievadvārdiem no autora :)

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Jan 07, 2010 11:34 pm
by mixeris
Šajā saitā irjēiet iekšā visiem tiem diženajiem Latvijas metinātājiem, kuri stāsta, ka viņi lūk nevar 900 durvju kantīti sataisīt, ka viņi neko vairāk kā pāris grādu izliekumu nevar sametināt vai izlocīt!

http://www.fishki.lv/modules.php?name=N ... s_id=18309

Ķerra man vislabāk patīk :)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Jan 08, 2010 11:45 am
by skirem
Par metināšanu gan to ir grūti nosaukt ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Jan 08, 2010 12:53 pm
by Bārda
Uh, super! Man kā diplomētam metālgrauzim ļoti patīk!

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Jan 08, 2010 1:18 pm
by Nīgrais
Labais!
Man tik gribētos redzēt to instrumentu, ar ko ir strādāts.
Plazmas grieznis? Smilšu strūkla? Lāzernieks? :unsure:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Jan 08, 2010 1:58 pm
by Gregers
Image

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Jan 08, 2010 2:18 pm
by Iceman
interesanta kompzīcija B)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Jan 08, 2010 2:39 pm
by Gregers
Iceman wrote:interesanta kompzīcija B)
Ļoti interesanta un primitīvi interesanta :)

Jau pāris dienas ganos pa dizaineru forumu un tur jūra visa kā neparasta

http://www.youtube.com/watch?v=8u53J-H0r-M

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Jan 08, 2010 3:13 pm
by Gregers
Image

:)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Jan 09, 2010 9:46 pm
by gustavs

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Jan 09, 2010 9:50 pm
by jastr
Gregers wrote:Image

:)
mocim padaudz izpūtēju :D