Page 220 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 30, 2009 3:51 pm
by gustavs
Bija kādreiz famīlija šāds aparāts
http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/2984 ... _gadadienu, liels, ērts, precīzi stūrējās(motors garenvirzienā), pietiekami dinamisks ar saviem 130hp,instrumentu panelis kosmisks, laba oriģinālā skaņas iekārta un hečbeks :) Tikai labākās atmiņas :). Renim ir šadi tādi labi aparati, domāju, sporta nodaļas Alpine radītie.
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 30, 2009 4:28 pm
by alnislacis
Ar šitādu mācījos braukt. Instruktors bija vismaz astoņdesmit gadu vecs un viņam tas Reno ar "kompjūteri" skaitījās tāds hi-end.. Nepārtraukti stāstīja cik advancēts aparāts esot.
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 30, 2009 6:23 pm
by Nīgrais
Gustavs wrote:Bija kādreiz famīlija šāds aparāts
http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/2984 ... _gadadienu, liels, ērts, precīzi stūrējās(motors garenvirzienā), pietiekami dinamisks ar saviem 130hp,instrumentu panelis kosmisks, laba oriģinālā skaņas iekārta un hečbeks :) Tikai labākās atmiņas :). Renim ir šadi tādi labi aparati, domāju, sporta nodaļas Alpine radītie.
Šitais ir tas čurku murgs, kas spilgti dzeltenā sieviešu balsī nepārtraukti kaut ko murmulēja franciski?
Fu, vēl tagad šķērmi metas atceroties cīņas ar šiem franču itaļu pārpratumiem. Brrrrr....
:angry:
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 30, 2009 6:33 pm
by Diks
Man viens paziņa stipri sen nopirka Reno 25. Dzina no plača mājās, bet kompis nepārtraukti kautko murmulēja :unsure: . Kad auto apstājās, tad čalis nosecināja, ka beidzies benzīns :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 30, 2009 6:44 pm
by gustavs
Katram reģionam acimredzot bija sava programmatūra, mūsējā dzīvoja pusmūža vācu izcelsmes kungs :laugh: .
Nīgrais, domāju, tādus pašus vārdus var dzirdēt par saab tehniskajiem risinājumiem, iebraucot... hmm, teiksim permalat vai lat(rus)bemā :P .
Kā jau mineju, šis,tas labs viņiem ir,bet no sporta katedras. Kā savadāk - nekad :P . Bet 25ais bija labs aparāts.
Un itāļus neiztiec :evil: :P
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 30, 2009 6:47 pm
by Nīgrais
Diks wrote:Man viens paziņa stipri sen nopirka Reno 25. Dzina no plača mājās, bet kompis nepārtraukti kautko murmulēja :unsure: . Kad auto apstājās, tad čalis nosecināja, ka beidzies benzīns :laugh:
Kas pats interesantakais, ka tad, kad šie pārpratumi neglābjami nobeidzas, un tas notiek ātrāk vai vēlāk, bet ne velāk kā 1 gada laikā, tad murmulētājs stāv kluss kā ūdeni mutē ieņēmjis!
:laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 30, 2009 6:57 pm
by Nīgrais
Gustavs wrote:Katram reģionam acimredzot bija sava programmatūra, mūsējā dzīvoja pusmūža vācu izcelsmes kungs :laugh: .
Nīgrais, domāju, tādus pašus vārdus var dzirdēt par saab tehniskajiem risinājumiem, iebraucot... hmm, teiksim permalat vai lat(rus)bemā :P .
Kā jau mineju, šis,tas labs viņiem ir,bet no sporta katedras. Kā savadāk - nekad :P . Bet 25ais bija labs aparāts.
Un itāļus neiztiec :evil: :P
Nu ja tas būs viens 9000 ar savu TCS/ABS, tad ko darīt, tas būs pamatoti. Bet ir iespēja dzirdēt arī tikai uzslavas, atliek tikai pirms SAAB iedzīt kādu no frančiem vai itāļiem. :laugh:
Ar itaļiem Tu biji domājis to grabekli ar Rosseļmaš stilā izlieto ieplūdes kolektoru, kas redzams caur aizmugurējo stiklu un ar kuru braukā kāda cienījama Latvijas miljonāre?
:woohoo: :woohoo: :woohoo:
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 30, 2009 7:11 pm
by gustavs
Nē, tas plaukts mani nesaista :laugh: .
Man patīk vecas un ne tik vecas kā ari jaunas alPas :P
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 30, 2009 7:13 pm
by gustavs
Rally "PSRS-1988" Latvia, Soviet Union
http://www.youtube.com/watch?v=7y7sg5xs ... re=related
Nevaru atrast nevienu prātīgu gaz 24 raļļa vai šosejas video :S a gribās :laugh:
Uzdūros
http://www.youtube.com/watch?v=0SOQkVjj ... re=related diezgan deresīvi stāsta :lol: , bet nu skumji jau ir.
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 30, 2009 7:35 pm
by zudushais
Nīgrais wrote:Jā, starp citu, Gudauri vēl ir Gruzijā, vai jau kokoitas sādžā?
Kas zin?
:dry:
Gudauri vēl ir Gruzijā :laugh: Turp arī pošos februāra vidū :)
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 30, 2009 7:57 pm
by Nīgrais
zudushais wrote:
Gudauri vēl ir Gruzijā :laugh: Turp arī pošos februāra vidū :)
Nu vot! A es divus gadus atpakaļ, uzzinājis ka ir avioreisi uz Tbilisi, mēģināju sameklēt kompanjonu... :unsure:
Tur tomērt ir kaut kas tāds, kas eiropā nav atrodams, tur ir tāds netverams fīlings. Štruntīgi tik, ka ar čaču un mājas vīniem tur pašvaki, ne kā Bakuriāni - eh, trīslitrene čačas katru vakaru, minerālūdens no trubas pie pašas "viesnīcas" un no rīta galva skaidra par skaidrāku!
:laugh:
Un vēl bija vietējais Gruzīns Timurs ar savu "Šašličnaja"... Burvīgs vīrs. Un šašliks, tas īstais, bez kādas marinēšanas. Uz manu jautajumu - kur tik labs, kāda marināde, viņš uz mani paskatījās un teica - kāda marināde, svaiga gaļa, nav jau veca! Es saviem draugiem vecu gaļu nedodu! Uz manu jautājumu, vai jērs, viņš uz mani atkal paskatījās kā uz muļķi un teica - kāds jērs? Cūka! Jērs tik reizi gadā lietojams! Sviņina drug, sviņina, dļa druzej latišej toļko svežaja, sam včera zakolol!
Eh, tas gan bija 25 gadus atpakaļ, kad Aeroflot lidmašīnā miera vējos varēja starp kājām turēt trīslitreni ar čaču no kuras reizēm iemalkot.
Nu ja, tad jau vēl nebija demokrātijas...
:laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Jan 01, 2010 4:56 pm
by Nils
Šodien saņēmu patīkamu pārsteigumu:
http://cgi.ebay.co.uk/SAAB-keyring-top- ... _501wt_955
Jau sen neaktīvi meklēju piekariņu, vecais [vienīgais līdz šim LV atrastais] bija galīgi nolupis un prasts, Zviedrijā nebija laika meklēt un tankos īpaši nemanīju, pie kam nezinu kā, bet šim otrā pusē ir iestrādāta daļa no manas avatara bildes.
Sīkums, bet ļoti iepriecināja. :)
Pie kam šis bija no cilvēka, kas līdz šim ne īpaši atbalstīja manas Saab gaitas. :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Jan 01, 2010 6:14 pm
by Imka
Te gan nav video, bet bilžu daudz...visa šosejas vēsture
http://www.racinghistory.lv/foto_arhivs.html
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Jan 01, 2010 11:38 pm
by Gregers
Uhh...9 stundas ar berniem un mīļoto pa Akvalandi tas ir kkas no spīdzinātaju arsenāla :) ja kamer tur staiga augšā lejā, šļūc un karsejies tev liekas, ka viss ir ok, tad brīdī kad tu atbrauc mājās un piesēd lai iedarbinatu kompi...viss...saproti, ka vairs nav 15 gadi :laugh:
Interesanti kā rīt pārvietošos pa māju, droši, ka kopā ar suni uz visām četram pirmas minūtes :laugh:
Starpcitu tur tagad davanu kartes kuras ļauj pa 10 LVL visu dienu sevi mēginat piebeigt! :)
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Jan 02, 2010 2:58 pm
by KoreFun
Gregers wrote:Uhh...9 stundas ar berniem un mīļoto pa Akvalandi tas ir kkas no spīdzinātaju arsenāla :) ja kamer tur staiga augšā lejā, šļūc un karsejies tev liekas, ka viss ir ok, tad brīdī kad tu atbrauc mājās un piesēd lai iedarbinatu kompi...viss...saproti, ka vairs nav 15 gadi :laugh:
Interesanti kā rīt pārvietošos pa māju, droši, ka kopā ar suni uz visām četram pirmas minūtes :laugh:
Starpcitu tur tagad davanu kartes kuras ļauj pa 10 LVL visu dienu sevi mēginat piebeigt! :)
Biju tur uz 2 stundām (pa 0.50Ls) nezinu kapēc, bet pilnīgi pietika:laugh: Oranžā caurule - kritiskā stāvoklī, visu muguru apskrāpēju:unsure: Gaiss varētu būt siltāks, diezgan auksti.
Iepatikās baseins uz ielas, baigi forši:)