• Things I Like :) - Page 219
Page 219 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Dec 29, 2009 11:17 am
by elmo
Pirms pirkt led spuldzes, vai ekonomiskās, silti iesaku papētīt gaismēkļu gabarītus, citādi var sanākt kā man! Investē bargu naudu modernajās spuldzēs, bet izrādās, ka spuldzes milzīgo izmēru dēļ, tās nav iespējams ieskrūvēt vai ievietot esošjās lustrās, tās neizvarojot!

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Dec 29, 2009 12:44 pm
by saule
Ja zemes virsū ir Paradīze, tad manējā izskatās apmēram šādi

P.S. spiest fullscreen

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Dec 29, 2009 12:55 pm
by Gregers
Ļoti, ļoti skaista paradīze :)

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Dec 29, 2009 1:03 pm
by elmo
:( žēl ka šogad nesanāks pūderēt pa kalnu lejā! :(

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Dec 29, 2009 1:16 pm
by saule
Es ceru, ka martā izdosies kaut ko tamlīdzīgu atkārtot.

Pagājušo ziemu tā pavilkos, ka nevar vairs nosēdēt. Gribu, lai tur vai kas! :)

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Dec 29, 2009 2:23 pm
by vidvuds
Vai visi jau atstajusi savus naidogos komentarus pret GM ??

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Dec 29, 2009 9:59 pm
by zudushais
saule wrote:Es ceru, ka martā izdosies kaut ko tamlīdzīgu atkārtot.

Pagājušo ziemu tā pavilkos, ka nevar vairs nosēdēt. Gribu, lai tur vai kas! :)
Es ceru uz ko tādu Gruzijā!!!

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Dec 29, 2009 11:50 pm
by Nezinite 9000
Gudauri??

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 30, 2009 12:50 am
by Nīgrais
Jā, starp citu, Gudauri vēl ir Gruzijā, vai jau kokoitas sādžā?
Kas zin?
:dry:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 30, 2009 3:39 am
by Gregers
Par degvielas ekonomiju turpinot :)
http://www.autoblog.com/2009/10/22/myth ... pling-mpg/

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 30, 2009 9:17 am
by iRAFAR
saule wrote:Es ceru, ka martā izdosies kaut ko tamlīdzīgu atkārtot.

Pagājušo ziemu tā pavilkos, ka nevar vairs nosēdēt. Gribu, lai tur vai kas! :)
Pilnīgi piekrītu... Es jau kopš septembra skatos uz pirmajām sniegpārsliņām Alpu un Tatru kalnu webkamerās... Sieviņa neuztver to tik ļoti slimi kā es, bet arī grib uz kalniem... Nu, redzēs...

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 30, 2009 9:33 am
by Nezinite 9000
Nīgrais wrote:Jā, starp citu, Gudauri vēl ir Gruzijā, vai jau kokoitas sādžā?
Kas zin?
:dry:
Vakar bija tusiņš ar gruzīnu studentiem - viņi teica, ka droši - Gudauri ir vieta, kur braukt!

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 30, 2009 9:35 am
by elmo
iRAFAR wrote:
saule wrote:Es ceru, ka martā izdosies kaut ko tamlīdzīgu atkārtot.

Pagājušo ziemu tā pavilkos, ka nevar vairs nosēdēt. Gribu, lai tur vai kas! :)
Pilnīgi piekrītu... Es jau kopš septembra skatos uz pirmajām sniegpārsliņām Alpu un Tatru kalnu webkamerās... Sieviņa neuztver to tik ļoti slimi kā es, bet arī grib uz kalniem... Nu, redzēs...
To, kurš izbaudījis īstus kalnus un īstu pūderi, pārņem īsta kalnu slimība, kas katru gadu sauc uz kalniem, tā pat kā gājputnus instinkti dzen uz siltajām zemēm!:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 30, 2009 9:40 am
by elmo
Nezinite 9000 wrote:
Nīgrais wrote:Jā, starp citu, Gudauri vēl ir Gruzijā, vai jau kokoitas sādžā?
Kas zin?
:dry:
Vakar bija tusiņš ar gruzīnu studentiem - viņi teica, ka droši - Gudauri ir vieta, kur braukt!

Nav būts gruzijā un ne arī Gudauri, bet tauta stāsta, ka tur vienmēr esot saulaini un samērā silti. Vēl tauta runā, ka esot jāpierod pie gruzīnu izpratnes par tūrisma servisu, jo nu neesot ne kā alpos, ne arī gluži kā slovākijā. Bet nu jāaizbrauc un jāpaskatās, kā tad tur īsti ir! :)

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 30, 2009 10:59 am
by ZingZeng
Gruzija ir laba vieta kur braukt, cilveki loti viesmiligi B) pret baltiesiem izturas loti pozitivi.
Ir pabuts Tibilisi, Gori un Zedazeni.