• Things I Like :) - Page 217
Page 217 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 3:06 pm
by Nīgrais
edijs wrote:
Gregers wrote:HDTV nebūs, jo datorā koncertus neskatos,
Datorā es arī nē, pat uz lielā teļļuka ne. Bet projektors ar bildi pa visu vienu sienu, laba audio sistēma, viskijs un sajūta, ka esi uz vietas koncī. :)
Nu Jūs i` baig` džek`! :laugh:
Tad jau sāciet krat 15000$ priekš šitā:
http://www.hdi3d.com/

http://technabob.com/blog/2009/12/12/hd ... -laser-tv/
:P

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 3:09 pm
by Nīgrais
Gregers wrote:Nīgrais, ko saki par šo?

http://www.youtube.com/watch?v=1nEHl3-1zho
Tā kā noskatījos no rīta, tad uznāca tāds sērīgs noskaņojums, ka nolēmu - fig, dzīve ir laicīga, šodien atkal nedarīšu neko!
:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 3:18 pm
by Gregers
Nīgrais wrote:
Gregers wrote:Nīgrais, ko saki par šo?

http://www.youtube.com/watch?v=1nEHl3-1zho
Tā kā noskatījos no rīta, tad uznāca tāds sērīgs noskaņojums, ka nolēmu - fig, dzīve ir laicīga, šodien atkal nedarīšu neko!
:laugh:
:laugh: :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 3:21 pm
by Gregers
Starpcitu, koncerts ievilkās! Kadam vajag? :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 4:09 pm
by Gregers
Ehh...patiešām skaists albūms! :blush:

http://www.youtube.com/watch?v=xL3PHmOB ... re=related

Un galvenais katra dziesma savadāka un neatkārtojama :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 5:26 pm
by Nīgrais
Gregers wrote:Starpcitu, koncetts ievilkās! Kadam vajag? :)
Es, man! Nopirkšu jaunu cietni, sarunāsim.
;)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 5:34 pm
by Gregers
Nīgrais wrote:
Gregers wrote:Starpcitu, koncetts ievilkās! Kadam vajag? :)
Es, man! Nopirkšu jaunu cietni, sarunāsim.
;)
Saki datorā tik daudz visādu ļoti noteikti vajadzīgu lietu, ka pat Ērgļiem vieta neatliek :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 6:52 pm
by Nīgrais
Gregers wrote:Saki datorā tik daudz visādu ļoti noteikti vajadzīgu lietu, ka pat Ērgļiem vieta neatliek :laugh:
Es takš neiešu pie Tevis ar savu glauno ļaptopu, kas zin, kas Tu par vīrieti esi... :dry:
Tagad jau sāku bažīties, ka ar cietni arī riskēt nevar, nāksies pirkt 8GB pirkstu.
:laugh: :laugh: :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 7:01 pm
by Nīgrais

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 7:35 pm
by Gregers
Nīgrais wrote:
Gregers wrote:Saki datorā tik daudz visādu ļoti noteikti vajadzīgu lietu, ka pat Ērgļiem vieta neatliek :laugh:
Es takš neiešu pie Tevis ar savu glauno ļaptopu, kas zin, kas Tu par vīrieti esi... :dry:
Tagad jau sāku bažīties, ka ar cietni arī riskēt nevar, nāksies pirkt 8GB pirkstu.
:laugh: :laugh: :laugh:
???:S :blink: :huh: :ohmy:

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 9:19 pm
by Nīgrais
Gregers wrote: ???:S :blink: :huh: :ohmy:
Jokoju es, jokoju, draugs!
:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Dec 19, 2009 9:23 pm
by mrpinkeyes
Dzērves....

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Dec 21, 2009 5:28 pm
by elmo
Prieks par Satversmes tiesas lēmumu, kas lēma par labu pensionāriem!:)
Nākamās rindā ir māmiņas, lietā par bērnu pabalstiem!

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Dec 21, 2009 5:56 pm
by skirem
lēmums ta lēmums, bet atvaino daudzi var nesagaidīt 2015.gadu līdz kuram valstij ir jānorēķinās par jau ieturētajām summām!

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Dec 22, 2009 5:05 pm
by KoreFun
Es šorīt uzzināju, ka man ir apsildāmie spoguļi, un pat abi strādā:woohoo: :woohoo: