Re:Things I Like :)
Posted: Sat Dec 12, 2009 2:36 am
Pavisam nesanāk :S
Laikam forums nnesaprotas ar kko ko bildei pievieno fotošops
Laikam forums nnesaprotas ar kko ko bildei pievieno fotošops

Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiemziedoniz wrote:Lai nu kam, bet nu Aināram nav rīss :PGregers wrote::laugh: :laugh: :laugh: kā naglai uz galvas :laugh:mixeris wrote:(Ricer: from the latin word Ricarius meaning to suck at everything you attempt)
A person who makes unecessary modifications to their most often import car (hence the term "rice") to make it (mostly make it look) faster.
vai nesanak, ka mes tagad Aināru apd....? :dry: :(
Edit: Laikam tomer ne, jo viņa gadījumā tā ir kā reklāma viņa prasmēm :)
Man gan tomēr šķiet, ka rīss vairāk attiecas uz bezgaumīgu tuningu un F & F style braukšanas stilu. :) Un jā, nemotoriem arī, lai gan attiecīgi maza tilpuma motori jau ir šujmašīnas, kas ir pietiekami ņipras :PGregers wrote:
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem
Kā pierāda iekš mazda RX8 uztādītais vankeļa rotora dzinējiņš ar nieka 1,3 litru darba tilpumu, tad ar to pilnībā pietiek, lai izpogātu daudzus lielmotorus! :Dziedoniz wrote:Man gan tomēr šķiet, ka rīss vairāk attiecas uz bezgaumīgu tuningu un F & F style braukšanas stilu. :) Un jā, nemotoriem arī, lai gan attiecīgi maza tilpuma motori jau ir šujmašīnas, kas ir pietiekami ņipras :PGregers wrote:
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem
Izņēmumi tikai apstiprina likumsakarību :)elmo wrote:Kā pierāda iekš mazda RX8 uztādītais vankeļa rotora dzinējiņš ar nieka 1,3 litru darba tilpumu, tad ar to pilnībā pietiek, lai izpogātu daudzus lielmotorus! :Dziedoniz wrote:Man gan tomēr šķiet, ka rīss vairāk attiecas uz bezgaumīgu tuningu un F & F style braukšanas stilu. :) Un jā, nemotoriem arī, lai gan attiecīgi maza tilpuma motori jau ir šujmašīnas, kas ir pietiekami ņipras :PGregers wrote:
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem
Tātad motora tilpumam mūsdienās nav nekādas nozīmes!