• Things I Like :) - Page 212
Page 212 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Dec 08, 2009 9:46 pm
by saule
Tas bāriņš krastmalā pa manam ir Fontaine Palace. Sasodīti laba vieta, baigi tur patīk! :) Ir plančiks tur iesumināt Jauno Gadu.

Arī visi Fontaine festivāli, cik esmu tajos bijis, ir bijuši ļoti pozitīvi pasākumi.

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 09, 2009 12:52 am
by mixeris
Es vēlos būt tur :)
Tas ir tas foršais benzīntanks, kur decembra otrajā pusē ir redzami nevis auto bet sniega moči :)
Image
http://alk.tiehallinto.fi/alk/english/k ... 51601.html

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 09, 2009 1:15 am
by Nīgrais
Mix, ;)
Image

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 09, 2009 1:31 am
by mixeris
:D Tieši tā Nīgrais :D
Klaviere drīz būs bojāta :D

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 09, 2009 1:35 am
by Nauris_t16

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 09, 2009 9:22 am
by iRAFAR
mixeris wrote:Es vēlos būt tur :)
Tas ir tas foršais benzīntanks, kur decembra otrajā pusē ir redzami nevis auto bet sniega moči :)
Image
http://alk.tiehallinto.fi/alk/english/k ... 51601.html
Nav jau tā, Latvijā ir tikai dubļi...
http://www.lidolauki.lv/lv/kalns/web_kamera/

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 09, 2009 2:24 pm
by gustavs
ziedoniz wrote:http://www.youtube.com/watch?v=Q_BLggf-mqs

visiem copmaņiem :D
ahā, Tu ar slēptais powerists :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 09, 2009 7:34 pm
by Selby
ziedoniz wrote:http://www.youtube.com/watch?v=Q_BLggf-mqs

visiem copmaņiem :D
:laugh: :woohoo: :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Dec 09, 2009 9:16 pm
by FunnyFox
mixeris wrote:Es vēlos būt tur :)
Tas ir tas foršais benzīntanks, kur decembra otrajā pusē ir redzami nevis auto bet sniega moči :)
Image
http://alk.tiehallinto.fi/alk/english/k ... 51601.html
...un Lapzemē vietās, kur autoceļš krustojas ar sniega moču stigu mežiņā, priekšroka ir močiem, bet autovadītāji rāmi ievēro zīmi "dodiet ceļu", bet turpat mazu priedīšu aizsegā putenī guļ ziemeļbriežu bariņš tā uz personā divdesmit...
Pirms diviem gadiem biju tur, un no mazās lidostas tolaik būvēja izbraucamo ceļu sniega močiem pa mazu tuneli zem autceļa, lai satiksme būtu raitāka.
Labi ir sniega un akmeņu zemē... :)

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 10, 2009 1:08 am
by Nauris_t16
Kārtīgs thing I like, līdz brīdim...

http://www.youtube.com/watch?v=JOTeF4MiXRY

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 10, 2009 8:44 am
by KoreFun
Kaut kā viņam īsti labi negāja.. Un kas beigās? Uzsprāga riepa?

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 10, 2009 12:09 pm
by Normunds
Viegls piesitiens pa aizmugures spārnu no sāncenšu puses :)

Šosejā ar to pietiek...

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 10, 2009 1:28 pm
by alnislacis

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 10, 2009 2:48 pm
by Gregers
alnislacis wrote:a thing i like
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Dec 10, 2009 3:59 pm
by edijs
Šitais mani fascinē, uzdzina riktīgu smieklu! :D Tjipa - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... mdnij.html sludinājums. Dienas nuuuu divas atpakaļ es redzēju šo auto par 250 latiem, tādu riktīgi noputējušu. Saimnieks rakstīja - auto braucošs, bet celt nav jēgas, tāpēc atdodot pa 250 Ls uz detaļām. :D Es vēl viņam rakstīju, vai negrib roku balstu noskrūvēt un atsevišķi pārdot. Tagad kāds pārpircējs paņēmis un pa 395 Ls tirgo. :D Ok, tas jau vēl būtu štrunts - bet rēka parāva par "otļičnoje sostojaņije". :D Tikko bija tolmetmobīlis, tagad otļičnijs braucamais. Mjaaa.. baigi pisnesmeņi. Gan jau no tā saimnieka arī lētāk dabūja, gan jau līdz 200 nokaulēja. Un tagad nometīs no cenas kādus 50 latus dāsni. :) Sūdīgi tikai, ka kāds saabos neizglītots cilvēks var uz tāda sludinājuma arī uzķerties. Krieviņš sastāstīs pilnas ausis, ka auto čut ne tikko no Vācijas, cilvēks nopirks neko nenotestējis un būs ļoti nelaimīgs pēc kāda laika..