Re:Things I Like :)
Posted: Sat Dec 05, 2009 12:04 pm
toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.KoreFun wrote:toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
Vienmēr braucu pilsētā ar piekto pārnesumu, priekš paātrināšanām izmantoju 4. vai 3. pārnesumu parasti un rezultātā nesēņojot ~10.5 litri uz simta ar stock 2.0 HOT:)ziedoniz wrote:Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.KoreFun wrote:toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
Man principā tas pats, ja nesēžu kaut kur uz vietas ilgi ar ieslēgtu motoru. Kā arī citreiz slēdzos uzreiz 2->5 vai 3->5, paātrinoties pilsētā ceturto principā neizmantoju :)KoreFun wrote:Vienmēr braucu pilsētā ar piekto pārnesumu, priekš paātrināšanām izmantoju 4. vai 3. pārnesumu parasti un rezultātā nesēņojot ~10.5 litri uz simta ar stock 2.0 HOT:)ziedoniz wrote:Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.KoreFun wrote:toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
no nulles uz augšu jā, tas pats. Es runāju par vienmērīgu braukšanu ar piekto un tad paātrinājumu, ja vajag, attiecīgi 5->4 vai 5->3 :)ziedoniz wrote:Man principā tas pats, ja nesēžu kaut kur uz vietas ilgi ar ieslēgtu motoru. Kā arī citreiz slēdzos uzreiz 2->5 vai 3->5, paātrinoties pilsētā ceturto principā neizmantoju :)KoreFun wrote:Vienmēr braucu pilsētā ar piekto pārnesumu, priekš paātrināšanām izmantoju 4. vai 3. pārnesumu parasti un rezultātā nesēņojot ~10.5 litri uz simta ar stock 2.0 HOT:)ziedoniz wrote: Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.
(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
Pārrakstīji savu veco auto?turbopiile wrote:9 gadus atpakaļ pēdejo reiz.. šodien atkal Liepājā sanāca darīšanas.. brīvā pēcpusdiena un vakars - jāsecina brīnišķīga pilseta! patiešām iesaku, kas nav vai sen nav bijuši!
turbopiile wrote:9 gadus atpakaļ pēdejo reiz.. šodien atkal Liepājā sanāca darīšanas.. brīvā pēcpusdiena un vakars - jāsecina brīnišķīga pilseta! patiešām iesaku, kas nav vai sen nav bijuši!
Es zinu,ka ar Tevi var parunat par AUTO B) :woohoo: ... par volvo 142,242 utt B)Arnijs wrote:Gustavs... Ar shitaadu esmu gaazis! (Kadett-C) Tur gan bija Opel vecais 2l cugunnieks ar 16V galvu, bet nu - visu cienju tam, kaa vinjsh turaas uz celja....
Kaadus ~12 gadus atpakalj tas bija.
2 lielie WEBERi un fantastiska izpluude.
Uhhh
Vai man būtu jāsak uztraukties par Tevi :dry: