Page 209 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 02, 2009 11:44 am
by lawyer
Vakar nolūrēju Top Gear S14E03 - ļoti interesants stāsts par Lancia bija :) Skatoties uz Delta HF Integrale, sirds sitas straujāk :)
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Dec 03, 2009 1:18 pm
by turbopiile
slimodams sāku iepazīties ar aktuālo krievu kino, viens draugs apgādāja..
pēdejā, ko līdz šim biju skatījies bija "brats"
dažas filmas noskatoties jāsecina, ka diezgan spēcīgi.. tiesa gan pēdējā, ko noskatījos "gruz 200" bišķiņ pa skarbu priekš slimošanas izklaides izrādījās..
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Dec 03, 2009 9:41 pm
by vidvuds
interesants tipazs sis vacu kikboxers.
sakat sila estj uma ne nado? nu nu, seit ir abi:
http://www.youtube.com/watch?v=yWfetF1jCO4
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Dec 03, 2009 10:01 pm
by Nauris_t16
turbopiile wrote:slimodams sāku iepazīties ar aktuālo krievu kino, viens draugs apgādāja..
pēdejā, ko līdz šim biju skatījies bija "brats"
dažas filmas noskatoties jāsecina, ka diezgan spēcīgi.. tiesa gan pēdējā, ko noskatījos "gruz 200" bišķiņ pa skarbu priekš slimošanas izklaides izrādījās..
Varu ieteikt Paragraf 78 abas daļas - tiešām skatāmas filmas, tā teikt, nedaudz savādāki bojaviki :)
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Dec 03, 2009 10:04 pm
by turbopiile
aha, paldies, pameklēšu..
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Dec 03, 2009 10:10 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Dec 03, 2009 10:12 pm
by Gregers
turbopiile wrote:aha, paldies, pameklēšu..
Nekādā gadījumā arī neaizmirsti par so
http://vip-files.ru/films/2425-okhota-n ... vdrip.html
Ja patiks tad izlasi ar gramatu, ta ir vnk super!
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Dec 04, 2009 12:16 am
by Gregers
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=XfPAjUvvnIc
Meeega
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Dec 04, 2009 8:36 pm
by Gregers
Joooohhooo! Man ir jaunpiens, lielisks kūpinajums un ļoti gardas lauku olas!!
Noteikti iesaku izmantot Funluvinbadass pakalpojumus, par Rimi cenu saņēmu īstu mantu :)
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Dec 04, 2009 8:44 pm
by gustavs
Gregers wrote:Joooohhooo! Man ir jaunpiens, lielisks kūpinajums un ļoti gardas lauku olas!!
Noteikti iesaku izmantot Funluvinbadass pakalpojumus, par Rimi cenu saņēmu īstu mantu :)
Tas priece :)
p.s
atkal kads tev cepumus grauz :angry: :huh:
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Dec 04, 2009 8:55 pm
by gustavs
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Dec 04, 2009 10:52 pm
by Gregers
Lai tak grauž, paslepus gauzot tik parada savu nožēlojamību :laugh:
Video tiešām gaumīgs un ļoti skaisti auto! :cheer:
Viens jautājums- tādiem baigi augstiem apgriezieniem pie 110 km/h jābūt vai ta ir kāda megsaīsā kārba?
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Dec 04, 2009 11:49 pm
by gustavs
Gregers wrote:
Lai tak grauž, paslepus gauzot tik parada savu nožēlojamību :laugh:
Video tiešām gaumīgs un ļoti skaisti auto! :cheer:
Viens jautājums- tādiem baigi augstiem apgriezieniem pie 110 km/h jābūt vai ta ir kāda megsaīsā kārba?
Karba,reduktors!
Ja Tavs Grifs butu ar manualo karbu, tad rpm ari butu augstaki.
p.s
+1 :laugh: , tas jau sak palikt smiekligi :lol:
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Dec 05, 2009 12:21 am
by Gregers
Gustavs wrote:
Gregers wrote:
Lai tak grauž, paslepus gauzot tik parada savu nožēlojamību :laugh:
Video tiešām gaumīgs un ļoti skaisti auto! :cheer:
Viens jautājums- tādiem baigi augstiem apgriezieniem pie 110 km/h jābūt vai ta ir kāda megsaīsā kārba?
Karba,reduktors!
Ja Tavs Grifs butu ar manualo karbu, tad rpm ari butu augstaki.
p.s
+1 :laugh: , tas jau sak palikt smiekligi :lol:
Nu to es saprotu ka automātam garaki ātrumi+ liela litrāža un rezultatā 1900 rpm 100 km/h, bet ja nemaldos arī 9k pie 100 km/h apgriezieni bija ļoti tuvu 2k, mazdai tikai bija 2600 vai pat vairak, bet tur jau arī tikai 116 HP un 186 NM.
Diez vai nav baiga trobele salonā un kā ir pēc kādiem 150-200 km nobrauktiem? Hmm...toties mašīnas motoru jūti kā pats savu sirdi :)
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Dec 05, 2009 2:30 am
by Nauris_t16
Nav tik traki ar tiem apgriezieniem. Viekārši izsakoties, ar "parasto" aero (HOT) kārbu pie 90km/h ir tie paši ~2500rpm, ja nemaldos. Nezinu kā būtu ar 3" izpūtēju, bet ar manu 2,5" trobele nemaz nav tik liela un līdz tai pašai D-pilij aizbraucot diskomfortu nejūtu. Tiesa gan, Tev (Greger) pēc grifa diez vai to gribētos izbaudīt, man ir aizdomas, ka manējo izpūtēju Tu kvalificētu kā nepareizi skaļu :D:D:D