Page 208 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Nov 28, 2009 7:14 pm
by Gregers
Ainars wrote:Saša Ņiživijs... sarrarauj!!!! :D
Greger, es skatos tev karma manaami nokritusi... :huh:
Jā, laikam ne visus glaudu pa spalvai :laugh:
P.S. Fuj veči, paslepus mīnusojat un pat neatdzīstaties :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Nov 28, 2009 8:08 pm
by gustavs
Gregers wrote:
Ainars wrote:Saša Ņiživijs... sarrarauj!!!! :D
Greger, es skatos tev karma manaami nokritusi... :huh:
Jā, laikam ne visus glaudu pa spalvai :laugh:
P.S. Fuj veči, paslepus mīnusojat un pat neatdzīstaties :laugh:
Es ari skatos un brinos :angry: ! Atzistas,kurs :woohoo: ???
Iedosu kartejo reizi cepumu, foruma Turetajam :laugh: !
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Nov 28, 2009 9:01 pm
by Gregers
Gregers wrote:
Ainars wrote:Saša Ņiživijs... sarrarauj!!!! :D
Greger, es skatos tev karma manaami nokritusi... :huh:
Jā, laikam ne visus glaudu pa spalvai :laugh:
P.S. Fuj veči, paslepus mīnusojat un pat neatdzīstaties :laugh:
Oppā, šis teksts man maksāja vel vienu punktu :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Nov 28, 2009 9:29 pm
by Arnijs
Gregers wrote:
Oppā, šis teksts man maksāja vel vienu punktu :laugh:
Man liekas, ka Tev tikko bij kkur ap 10!:dry: Bik kompenseeshu, jo manupraat jau nav bijis iisti par ko njemt nost... Ja kaadam nepatiik shaads vai taads viedoklis un atskjiriiga domaashana - tas tachu nav iisti pamats miinusoties
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Nov 28, 2009 9:37 pm
by elmo
Pielikšu arī es vienu + Gregeram, par to, ka sācis par japāņu spaiņiem fanot, un sapratis, ka mašīnas taisa arī citur, ne tikai ASV! :)
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Nov 28, 2009 9:50 pm
by Gregers
Paldies par atbalstu veči :)
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Nov 29, 2009 10:15 pm
by vidvuds
Raidijums TAVS AUTO, Janis Jarans noinforme ka ir SAAB fans. ikdien aparvietojas ar 98. gada 9-5 un raidijuma teste jauno 9-3 SportCombi :)
http://www.ltv7.lv/lat/raidijumi/4035/4036/
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Nov 29, 2009 11:57 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Nov 29, 2009 11:58 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Nov 30, 2009 11:01 am
by lawyer
Par to sporta Lexus runājot - japāņi prot taisīt sporta auto ;)
Bet, kādēļ tam priekšējās jumta statnes ir kā minivenam?:side: :S :blink: :blush:
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Dec 01, 2009 1:25 pm
by iRAFAR
Gadījās kāds patīkams atklājums vispārējā pelēcībā...
Biroja ēkas pirmajā stāvā nesen uzradās foto tehnika.
Šodien ejot pusdienās pārsteigums :)
Kā jūs domājat, ko fotografē telpās, kur visas sienas ir no caurspīdīga stikla? Apakšveļas reklāmas :woohoo:
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Dec 01, 2009 1:43 pm
by Gregers
:) darba diena pagalam :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 02, 2009 12:07 am
by Nezinite 9000
http://skanas.lv/valts-puce-the-shin-kgb-song
biju uz koncertu. patika! Gribu uz Gruziju!! :)
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 02, 2009 12:26 am
by Gregers
Uz Dombrovska koncertu? :blink:
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Dec 02, 2009 8:33 am
by Nezinite 9000