• Things I Like :) - Page 206
Page 206 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 21, 2009 7:30 pm
by Gregers
Vel viens foršs citats no iAuto mūldētavas :)

Tiem,kas tankā.

2-4 gadi iepriekš. ''Attīstība'' gāja kalnā, cēlās IKP, būvējām mājas,tirgojām dzīvokļus, pirkām Subaru STI, cēlām algas mediķiem, pirkām plakanos TV, braucām, tetovējām, nirām, vienu vārdu sakot, dzīvojām plaši. Devām ''gāzi grīdā'' , uzsākām treknos gadus. Kas tad valdīja ?? Spilgtākās personas Privātās dzīves vākos uzlūkoja visa Latvija,apbrīnoja , centās noprikt jaunu Getz , Clio vai ko citu katrs otrais

Vai tad, kad bij lielais ātrums uzņemts, kāds ieklausījās tajā pat Šīnā, kurš brīdināja-būs sūdi ?? Kas butu bijis jādzird politiķim, kurš tad ierosinātu uztaisīt progresīvo nodoklīti, neatļaut pārdot ātrāk par 3 gadiem nopirktu NĪ, salikt lietas pa plauktiņiem,ko daram tagad ? Viņu visi noēstu bez sāls.
Tas, ko tagad strebj JL, ir iepriekšējo gadu sekas. Ja, strebj pajocīgi brīžiem,jāatzīst /Sretsked/


Šis nekādi nav saistīts ar manu iepriekšējo postu.

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 21, 2009 8:20 pm
by gustavs
Es ar Tevi labrat par tam lietam padiskutesu pie kada %;) ! Viedokli mums neatskiras, tacu pieejam katrs no nedaudz cita skatupunkta :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 21, 2009 8:37 pm
by Gregers
Gustavs wrote:Es ar Tevi labrat par tam lietam padiskutesu pie kada %;) ! Viedokli mums neatskiras, tacu pieejam katrs no nedaudz cita skatupunkta :)
Kur sobrīd esi? :laugh:
Labprat kādu alu iedzertu

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 22, 2009 3:21 am
by Nīgrais
Gregers wrote:
Gustavs wrote:Es ar Tevi labrat par tam lietam padiskutesu pie kada %;) ! Viedokli mums neatskiras, tacu pieejam katrs no nedaudz cita skatupunkta :)
Kur sobrīd esi? :laugh:
Labprat kādu alu iedzertu
Džeki laikam satikās!
Agrāk par pirmdienas pēcpusdienu mēs viņus šeit vairs nesatiksim.
:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 22, 2009 2:39 pm
by chippy

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 22, 2009 3:08 pm
by Gregers
Nīgrais wrote:
Gregers wrote:
Gustavs wrote:Es ar Tevi labrat par tam lietam padiskutesu pie kada %;) ! Viedokli mums neatskiras, tacu pieejam katrs no nedaudz cita skatupunkta :)
Kur sobrīd esi? :laugh:
Labprat kādu alu iedzertu
Džeki laikam satikās!
Agrāk par pirmdienas pēcpusdienu mēs viņus šeit vairs nesatiksim.
:laugh:
Diemžēl nē, alus dzeršana un pļāpāšana par neiedomajami gudram tēmām izpalika :(
Bet gan vel paspēsim!

:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 22, 2009 3:32 pm
by gustavs
Gregers wrote:
Nīgrais wrote:
Gregers wrote: Kur sobrīd esi? :laugh:
Labprat kādu alu iedzertu
Džeki laikam satikās!
Agrāk par pirmdienas pēcpusdienu mēs viņus šeit vairs nesatiksim.
:laugh:
Diemžēl nē, alus dzeršana un pļāpāšana par neiedomajami gudram tēmām izpalika :(
Bet gan vel paspēsim!

:laugh:
es vel pa norvegiju dzivojos :laugh:, bet driz jau atpakal ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 22, 2009 10:37 pm
by Arnijs
Ne pareizajaa topikaa ieliku :(

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Nov 23, 2009 12:53 pm
by Malder

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Nov 23, 2009 1:35 pm
by Gregers
Riktīgi labs! :)

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Nov 23, 2009 1:42 pm
by Iceman
vienā citā forumā sveiciens man dzimenē kā vienīgajam foruma saabistam ar interesantu bildi:
Image
:woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Nov 23, 2009 11:41 pm
by KurBads
whoops, vai Jūs nevēlētos būt šī džeka vietā?
http://www.saabcentral.com/forums/showt ... p?t=171524
Ļoti, ļoti jauki!
Jel būt LV c900 tirgoti jauni ...

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Nov 23, 2009 11:57 pm
by alnislacis
šis ir nākamais projekts, ko pielūgs visa SC?

8v,FF, AirFlow..

Ruby ed. jau it kā varēja vēl paspēt jaunu LV tirgot.

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Nov 24, 2009 12:16 am
by KurBads
alnislacis wrote:šis ir nākamais projekts, ko pielūgs visa SC?

8v,FF, AirFlow..

Ruby ed. jau it kā varēja vēl paspēt jaunu LV tirgot.
bij tajā laikā kāds, kas varēja jaunu auto, pie tam c900, nopirkt Latvijā? Un vai tiešām E&S sāka jau 1993.g., šaubos ... nebija '94., 95.???

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Nov 24, 2009 12:39 am
by Nauris_t16
Dīlera tiesības, ja nemaldos, bija no 1997.gada? Pirms tam pāris gadus bija tikai apkopes tiesības.

P.S. Vienmēr esmu gribējis flatfront ar airflow, krietni iekārojamāka mašīna nekā jaunākie airflow...