• Things I Like :) - Page 205
Page 205 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Nov 18, 2009 7:43 pm
by Arnijs
Atkal vienu vieniibu nozagi :D kalkulators saka, ka aiz komata ir 9... Taatad buutiibaa 800Nm. Negribu piekasiities cipariem, bet 14 vieniibas no 800 teelaini liidzinaas Latvijas budzeta deficiitam :woohoo: Vnk - ja runa iet par jebkaadaam meervieniibaam- censhos buut max preciizs. Domaashana taada... pat tad , ja nebuutu mehs.
Par citaam progaam nezinu, bet itin daudz var sareekjinaat arii ar datora kalkulatoru, ja uzspiezj izveeli " scientic"
Un manam auto, ne VISPAAR, bet ~ pie tiem pashiem 1800-2000rpm ir 360Nm. Vieniigais truukums, kas ljauj to pilnveertiigi sajust, ir priekshpiedzinja.

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Nov 18, 2009 8:10 pm
by KoreFun
Vai arī kā minimums LSD :P

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Nov 18, 2009 8:24 pm
by Gregers
Arnijs wrote:Atkal vienu vieniibu nozagi :D kalkulators saka, ka aiz komata ir 9... Taatad buutiibaa 800Nm. Negribu piekasiities cipariem, bet 14 vieniibas no 800 teelaini liidzinaas Latvijas budzeta deficiitam :woohoo: Vnk - ja runa iet par jebkaadaam meervieniibaam- censhos buut max preciizs. Domaashana taada... pat tad , ja nebuutu mehs.
Par citaam progaam nezinu, bet itin daudz var sareekjinaat arii ar datora kalkulatoru, ja uzspiezj izveeli " scientic"
Un manam auto, ne VISPAAR, bet ~ pie tiem pashiem 1800-2000rpm ir 360Nm. Vieniigais truukums, kas ljauj to pilnveertiigi sajust, ir priekshpiedzinja.
Da labi, beidz ņemties, un Latvijai nekāda deficīta nav vnk nav plānoto ieņemumu, jo nepareizi plānoja :)
Domā, ka Tavam sudrabam joprojam tikai 360? Pec sajūtam Tev ir stipri vairak nekā Griffinam, bet Tu saki, ka tikai 40 NM pārsvars

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Nov 18, 2009 8:26 pm
by Gregers
Ehh...kkāda nostalģija :)
Jauka dziesmiņa, varbūt trūkst dic dic, bet toties tik patiesa, vienkārša un silta :)

http://www.youtube.com/watch?v=Y1TfQjSHjWY

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Nov 18, 2009 9:15 pm
by Nīgrais
Gregers wrote: Varbūt ir kāda globala proga kur visas tas jūdzes, pēdas, mārciņas, galonus utt var sabakstīt?
Es lietoju šo: http://www.digitaldutch.com/unitconverter/energy.htm
;)

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Nov 18, 2009 9:31 pm
by Gregers
Nīgrais wrote:
Gregers wrote: Varbūt ir kāda globala proga kur visas tas jūdzes, pēdas, mārciņas, galonus utt var sabakstīt?
Es lietoju šo: http://www.digitaldutch.com/unitconverter/energy.htm
;)
Tencinu!

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Nov 19, 2009 12:20 am
by skirem

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Nov 19, 2009 12:46 am
by Diks

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Nov 19, 2009 12:51 pm
by iRAFAR
Kāpēc neviens neieminējās par Firefox addonu? Ir tāds Converter...

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Nov 19, 2009 8:19 pm
by GuntisG
Šodien dabūju apskates uzlīmi līdz 24.11.2010. Prieks par to, ka tāpat kā iepriekšējos gadus, kamēr šis vāgens ir mans, vienmēr ar pirmo reizi. Tikai tie 1-nieki par "nenozīmīgu eļļas noplūdi" un par "nenozīmīgu koroziju" gan laikam ir mūžigi 9000 pavadoņi.

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Nov 19, 2009 9:32 pm
by Smith
Es arī šodien izgāju tehnisko. Neskatoties uz apskādēto kreiso spārnu un bez moldingiem uz sāniem...:P Atkal paldies Arnijam par gabarīta lampiņām un pagrieziena rādītāja plastmasiņu.:) Cepums no manis!

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 21, 2009 4:30 pm
by gustavs

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 21, 2009 5:53 pm
by Gregers
Foršī šiem tur gajis skatos

http://www.youtube.com/watch?v=aZJqxEp_X3M&feature=sub

Incanti vai kāds SAAB arī kādreiz tos lamboporšebmw padzenas :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 21, 2009 6:03 pm
by gustavs
skatoties uz tiem cilvekiem skermi metas

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 21, 2009 7:29 pm
by Gregers
Gustavs wrote:skatoties uz tiem cilvekiem skermi metas
Nu, bet kādi lai viņi būtu! Arī Tu tads būtu ja butu viņu vietā, bet Tu visdrīzak nebūsi, jo lai nokļūtu tur ir jābūt motivacijai kuras normalam cilvekam nekad nebūs un nevar būt! Garīgi vesels cilvēks netieksies pēc miljoniem un Lambo, bet baudīs dzīvi visās viņas izpausmēs, miljonus, statusu un vijebonu par dzīves jēgu noliks tikai tie kuriem kompleksi neļaujs apzināties sevi vidusslānī esam.
Tas kā viņi izskatas gan nemazina manās acīs paša pasākuma kvalitati un interesantumu :)