• Things I Like :) - Page 204
Page 204 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Nov 16, 2009 10:49 pm
by SAABaeroist
Labs aparts pa labu naudu :)

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fkchh.html

Tur laikam vairak ieguldits neka pats auto maksa :)

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Nov 16, 2009 10:52 pm
by jastr
SAABaeroist wrote:Labs aparts pa labu naudu :)

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fkchh.html

Tur laikam vairak ieguldits neka pats auto maksa :)
par šo jau forumā ir bijusi runa...

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Nov 16, 2009 10:55 pm
by GuntisG
Zinitis wrote:Tas jau pa arstu modei,neiemidzinot pacientu:)
Jā, un pirms tam, bez narkozes noamputēt labo spārnu un ložeronu, lai pie orgāniem tiek klāt :laugh: . Un vēl tāds sīkums, ka "ārstam" arī ir jābūt ar vismaz piecām rokām un katrā pa skrūvgiezim! :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Nov 16, 2009 11:38 pm
by Nils
jastr wrote:
SAABaeroist wrote:Labs aparts pa labu naudu :)

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fkchh.html

Tur laikam vairak ieguldits neka pats auto maksa :)
par šo jau forumā ir bijusi runa...
Pie kam ne reizi vien. :laugh:
Neviens dzīvē tā arī nav apskatījis? :)

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Nov 17, 2009 11:21 am
by mrpinkeyes
Katrīnas Neiburgas gaismas instalācijas uz Preses nama ir ļoti skaistas cik noprotu tam līdzi nāk arī muzikālais pavadījums 18.00 pa radionaba. Vēl no "Staro Rīga" pagaidām esmu redzējis Melngalvja namu (briesmīgi), Rīgas pili (vēl briesmīgāk) un Skanstes virsotnes (nekas īpašs).

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Nov 17, 2009 1:15 pm
by jastr
Mr Pink Eyes wrote:Katrīnas Neiburgas gaismas instalācijas uz Preses nama ir ļoti skaistas cik noprotu tam līdzi nāk arī muzikālais pavadījums 18.00 pa radionaba. Vēl no "Staro Rīga" pagaidām esmu redzējis Melngalvja namu (briesmīgi), Rīgas pili (vēl briesmīgāk) un Skanstes virsotnes (nekas īpašs).
pa lielam, laikam visu esmu bijis aplūrēt, izņemot skanstes virsotnes un brīvdabas muzeju...

salīdzinot ar čuguna liešanu ledū pagājušajā gadā, šogad vispār nav vērts iet neko skatīties, pat ne teslas spoli vērmanītī... izlādes diezgan neiespaidīgas un īsas :) bet kopumā vienalga interesantākā štelle pasākumā..

pulvertorņa acis likās baigi labā ideja, imho, to varētu paturēt. laba atrakcija... preses nams arī ir labs...

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Nov 17, 2009 6:37 pm
by Gregers
Vēl viens citats no iAuto

Manuprāt, "krīze" šodien ir tik "smaga" un "drausmīga" lielā mērā pateicoties interaktīvu komunikācijas līdzekļu plašai pieejamībai pretstatā 90.-to sākumam, kad pat e-pasts pie mums vēl nebija, nerunājot par čatiem, blogiem, forumiem u.c. vietām, kur tautai cepties un vārīties savā sulā. Savukārt šodien - internets, bez limita telefonsakari utt - ar to palīdzību cilvēki noved viens otru tādā depresīvā stāvoklī, kad daži indīgi darbu zaudējušie kaitnieki ar savu ņerkstēšanu samazina darba spējas daudziem citiem strādājošiem. Tāpēc nevajag tādiem ļauties, nevajag lasīt visādus anonīmus delfu un tvnet komentārus, pat "ziņas" šajos kanālos nav vērts skatīt, jo pat tāds biznesa kanāls kā "db.lv" ir jau kļuvis par dzelteno mēdiju, kas līdzīgi kā citi mēdiji (televīziju un radio ieskaitot) lielā mērā cenšas panākt popularitāti publicējot visādas dzeltenas, ažiotāžu izraisošas ziņas. Tas tā - ātrumā un īsumā mans viedoklis.

ja izlaiž to daļu kur viņi maļ duša, nokritušas ziepes un pieliekšanās kas ir visdrīzāk apspiestas homoseksualitates izpausmes tad tīri sakarīgi cilvēki ar brīžiem tīri sakarīgam domam :)
Ehh...pietiek laikam strādāt, jāaizbrauc ar ģimeni uz Siguldu noskatīties kādu filmu Šokolādē.

Tad ko visi sakat par tikšanos rīt kādā siltā vieta un kāršu partiju? Kā jau soliju šampis/alus/vīna kauss no manis.

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Nov 17, 2009 6:43 pm
by Nils
Par rītdienu varētu apsvērt, jautajums, kurā vietā? :)

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Nov 17, 2009 7:35 pm
by lawyer
Noskatījos tikko Top Gear S14E01 - jaukas Rumānijas ainiņas no Ferrari California, Aston Martin DBS Volante, Lamborghini Gallardo Spider un Dacia Sandero(!) skatpunkta :D

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Nov 17, 2009 7:49 pm
by elmo
lawyer wrote:Noskatījos tikko Top Gear S14E01 - jaukas Rumānijas ainiņas no Ferrari California, Aston Martin DBS Volante, Lamborghini Gallardo Spider un Dacia Sandero(!) skatpunkta :D
A kur links ātrai novilkšanai, vai čolēšanai netā tiešsaites režīmā!?

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Nov 17, 2009 11:36 pm
by Gregers
Lūk būs!

http://www.alexsoft.ru/top-gear/1018-top-gear-s14

Varu aºī pa skaipu nosūtīt jau novilktu

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Nov 18, 2009 12:25 am
by Nīgrais
Gregers wrote:Tad ko visi sakat par tikšanos rīt kādā siltā vieta un kāršu partiju? Kā jau soliju šampis/alus/vīna kauss no manis.
Eh, mans vēl pusgultas režīmā :(
Un arī kvass netiek na haļavu piedāvāts... :unsure:
Ja varētu, es jūs visus apspēlētu un visu kvasu izdzertu!
Ja varētu.
:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Nov 18, 2009 6:23 pm
by Gregers
Pekšņi sagribejās kabri :laugh:

http://www.youtube.com/watch?v=xvS5LyirxBQ

Bāaaac, 786 NM jau pie 1800 rpm :ohmy: :blink:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Nov 18, 2009 7:06 pm
by Arnijs
Gregers wrote:Pekšņi sagribejās kabri :laugh:

http://www.youtube.com/watch?v=xvS5LyirxBQ

Bāaaac, 786 NM jau pie 1800 rpm :ohmy: :blink:
Ugi, kad reekjinaat iemaaciisies! ;) 590 lb/ft NAV 786Mn... Shis Tev daavaninjai... http://www.boltscience.com/pages/convert.htm
Pie kam - reekjinot attieciibaa uz litraazu, tas nav nekas paardabisks. Man ir par 7% vairaak :woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Nov 18, 2009 7:35 pm
by Gregers
Arnijs wrote:
Gregers wrote:Pekšņi sagribejās kabri :laugh:

http://www.youtube.com/watch?v=xvS5LyirxBQ

Bāaaac, 786 NM jau pie 1800 rpm :ohmy: :blink:
Ugi, kad reekjinaat iemaaciisies! ;) 590 lb/ft NAV 786Mn... Shis Tev daavaninjai... http://www.boltscience.com/pages/convert.htm
Pie kam - reekjinot attieciibaa uz litraazu, tas nav nekas paardabisks. Man ir par 7% vairaak :woohoo:
Tava dāvaniņa atbildēja, ka 799...nu milzonīga atšķirība :laugh: es redz neesmu mehs kuram eļļa asiņu vieta un par patiesību pieņemu to ko google saka- ja kļūdas minimali tad man nav iemeslu šaubīties!

Varbūt arī pret litrāžu nav, bet tapat Tev ir vispār tikai 300+, bet viņam pie 1800 jau 799 un praktiski bez turbo bedres!!
Paldies par progu!
Varbūt ir kāda globala proga kur visas tas jūdzes, pēdas, mārciņas, galonus utt var sabakstīt?