Page 203 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Nov 15, 2009 8:47 pm
by Gregers
uculs wrote:žēl, ka manā bērnībā tādu dziesmu nebija :)
Kadas bija Tavējā?
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Nov 15, 2009 8:57 pm
by gustavs
vismaz man apm 65% no muzikas listes sastada 80o gadu muzika. taka esmu pamatigi aizkeries berniba :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Nov 15, 2009 9:23 pm
by edijs
Man aptuveni tas pats. Vecie roka monstri. Un pa kādam blūzmenim. Vot tā ir mūzika! Bet par gaumi nestrīdās. Protams, ik pa laikam tiek pāris reizes uz riņķi izgriezts arī kas svaigāks. Bet atgriezties sanāk atkal un atkal pie tiem pašiem vecajiem gabaliem.
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Nov 15, 2009 9:26 pm
by Gregers
Nevelaties atpūsties pludmalē pie jūras?..
http://www.fishki.net/comment.php?id=35196
:laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Nov 15, 2009 9:35 pm
by gustavs
Ja, tur varetu labi pagozeties un veikt jogas nodarbibas ar dzilo ieelpu :lol:
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Nov 15, 2009 9:47 pm
by Arnijs
Tikai.... Kaads tam sakars ar "Thinks I like" :dry:
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Nov 15, 2009 10:38 pm
by Bārda
En, man bija 14 gadi! Zinu, ka jau esmu sens, bet tas laiks bija super!
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Nov 15, 2009 10:53 pm
by Gregers
Arnijs wrote:
Tikai.... Kaads tam sakars ar "Thinks I like" :dry:
Nu ne tur ieposteju, sorry... :)
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Nov 15, 2009 10:56 pm
by Nīgrais
Kā ta ka atceras! Rau šie, pa piem. -
http://www.youtube.com/watch?v=H8ijaHYm9eU
Tas jums nav kautkāds ļampampam!
Klasika!
:laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Nov 16, 2009 4:03 pm
by Gregers
Kādu laiku atpakaļ pieregistrējos, jo coms atsūtija uzaicinājumu.
Sodien atcerejos un ielīdu apstīties cik sakrajies, izņēmu 5 LVL.
Sovakar dzeru sampi uz Smsbuzz rēķina :laugh:
http://www.smsbuzz.lv/dashboard
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Nov 16, 2009 5:45 pm
by Nauris_t16
Vienkārši skaisti. Ehhh, sagribējās stroukeru :)
http://www.youtube.com/watch?v=oRkRFfG-hbM
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Nov 16, 2009 6:59 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Nov 16, 2009 8:09 pm
by elmo
Viktors noteikti šitā māk ķēdi nomainīt! :D:woohoo:
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Nov 16, 2009 9:19 pm
by zinitis
Tas jau pa arstu modei,neiemidzinot pacientu:)
Re:Things I Like :)
Posted: Mon Nov 16, 2009 10:30 pm
by Bārda
Zinitis wrote:Tas jau pa arstu modei,neiemidzinot pacientu:)
:woohoo: