Page 200 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Nov 10, 2009 11:48 am
by edijs
Yeah, esmu beidzot iekš Google Wave! :) Tikai vot kā uz neapdzīvotas salas.. jo tuvākajiem čomiem ta vēl nav accountu.. :(
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Nov 10, 2009 3:23 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Nov 10, 2009 11:40 pm
by KoreFun
Vecais labais Performance Team:) Žēl ka Rīgā nebija tā dzeltenā kabrio leta:)
http://www.youtube.com/watch?v=dpA8V2J35us
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Nov 11, 2009 2:29 am
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Nov 11, 2009 2:30 am
by Gregers
Liekas nebija tie paši vadīāji kri bija Rīgā, jo šeit izpildijums nav tik precīzs
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Nov 11, 2009 2:58 am
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Nov 11, 2009 8:45 am
by Nauris_t16
Gregers wrote:
Liekas nebija tie paši vadīāji kri bija Rīgā, jo šeit izpildijums nav tik precīzs
Sastāvs tā īsti viņiem nav mainījies jau 20 gadus.
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Nov 11, 2009 8:52 am
by Bārda
Un šitādus pētījumus Tu vēro trijos naktī:laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Nov 11, 2009 11:21 pm
by Gregers
Ļoti, ļoti skaisti!
http://www.youtube.com/watch?v=0Nj-Xvns ... re=related
Par SAABiem taču arī varētu pastāstīt miljons līdzīgu stāstu, savādi, ka vēl nav uzņemts līdzīgs video
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Nov 11, 2009 11:29 pm
by skirem
Tiešām skaists video...................
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Nov 12, 2009 12:04 am
by vidvuds
Kadreiz esmu teicis, ka pirms pirksu saab , izksatiju variantu par e klases 3.0 dizeliem? kadel ta?
jo MB bija pirmie kas ieviesa dizelus un automatus prieks masinam. Varu protams sameloties jo precizi neatminos, tacu MB ir vislielaka pieredze ar dizeliem un automatiem, jo pec kara viniem visi taxi bija uz dizelisiem ka ari vini pirmie laikam ieviesa automatu.
Ar to ludzu neparprast mani un nedomat ka es prefer MB over SAAB :) Bet kadu dienu mana autoparka bus MB G klase. Un lai saka kas grib ka man mazs IQ vai maza "mantiba" ko es kopenseju ar vacu "bobiku", bet tas man bus pasam sev kaifs, braukt ar auto, kam ir vesture - un loti gara vesture, piepildita ar piedzivojumiem un parbaudijumiem! un ne jau par jaunakajiem g klases MB iet runa, bet ar kadu ap 90 gadu auto, kurus vel buveja lai tie kalpotu pateretajam nevis lai pateretajs pilditu organizacijas kasi
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Nov 12, 2009 12:28 am
by Viensjaanis
vidvuds wrote:Kadreiz esmu teicis, ka pirms pirksu saab , izksatiju variantu par e klases 3.0 dizeliem? kadel ta?
jo MB bija pirmie kas ieviesa dizelus un automatus prieks masinam. Varu protams sameloties jo precizi neatminos, tacu MB ir vislielaka pieredze ar dizeliem un automatiem, jo pec kara viniem visi taxi bija uz dizelisiem ka ari vini pirmie laikam ieviesa automatu.
Ar to ludzu neparprast mani un nedomat ka es prefer MB over SAAB :) Bet kadu dienu mana autoparka bus MB G klase. Un lai saka kas grib ka man mazs IQ vai maza "mantiba" ko es kopenseju ar vacu "bobiku", bet tas man bus pasam sev kaifs, braukt ar auto, kam ir vesture - un loti gara vesture, piepildita ar piedzivojumiem un parbaudijumiem! un ne jau par jaunakajiem g klases MB iet runa, bet ar kadu ap 90 gadu auto, kurus vel buveja lai tie kalpotu pateretajam nevis lai pateretajs pilditu organizacijas kasi
Nav jau Mersis slikts,tas tiesa.Bet nu tas panelis :X :evil:
Man atkal patik to gadu E klase,to pat varetu nosaukt par izdevusos autinju.Laba stavokli un nopakotu butu verts nemt:)Par G klasi gan viedoklis atskiras,bet tas lai paliek pie manis:D
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Nov 12, 2009 2:09 am
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Nov 12, 2009 10:58 am
by vidvuds
tikasi neprprotat nepareiza kontekstaa, es taa smeejos:
http://trinixy.ru/35494-neschastnyjj_sl ... 28_mb.html
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Nov 12, 2009 11:29 am
by Diks