• Things I Like :) - Page 199
Page 199 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 07, 2009 4:43 pm
by skirem
:laugh: :laugh: :laugh: nav par vēlu 2009 gada modelim, drīzāk nākotnes 2010 ;)

Re:Things I Like :)

Posted: Sat Nov 07, 2009 8:09 pm
by chippy
Gregers wrote:
Gustavs wrote:Nejau visiem krievija ir kkada meraukla. Ar tadiem uzskatiem drosi var pasniegt biznes etiketes privatstundas bmwpower, bus daudz piekriteji :laugh: .
Nothing personal ;) vnk nedaudz smiekligi.

Par BMW Power- redz lielākā daļa darijumu pasaules turās uz tādiem BMW cilvekiem, jo viņi ir ideāli videjā ranga vietnieki- agresīvi, izlecoši, par bembi pat dibenu laizīt gatavi, par jaunu D&G jostu ne tikai laizīt, viņiem to piķi visvairak vajag, jo viņi svēti uzskata, ka bez piķa viņi nav nekas- individualitate viņuprat ir lietas nevis personībā.
Privatstundas gluži nepasniedzu, bet par atsevišķu samaksu esmu palīdzējis un pagaidām visai veiksmīgi
Greger, Tu kādreiz domā līdzi kādu sviestu Tu te mal?:huh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 08, 2009 12:51 am
by Gregers
chippy wrote:
Gregers wrote:
Gustavs wrote:Nejau visiem krievija ir kkada meraukla. Ar tadiem uzskatiem drosi var pasniegt biznes etiketes privatstundas bmwpower, bus daudz piekriteji :laugh: .
Nothing personal ;) vnk nedaudz smiekligi.

Par BMW Power- redz lielākā daļa darijumu pasaules turās uz tādiem BMW cilvekiem, jo viņi ir ideāli videjā ranga vietnieki- agresīvi, izlecoši, par bembi pat dibenu laizīt gatavi, par jaunu D&G jostu ne tikai laizīt, viņiem to piķi visvairak vajag, jo viņi svēti uzskata, ka bez piķa viņi nav nekas- individualitate viņuprat ir lietas nevis personībā.
Privatstundas gluži nepasniedzu, bet par atsevišķu samaksu esmu palīdzējis un pagaidām visai veiksmīgi
Greger, Tu kādreiz domā līdzi kādu sviestu Tu te mal?:huh:
Nu un kas Tev nepatīk? Mēģināsi entājās grāmatās un skolās pasniegtos biznesa un kadru vadības pamatus apstrīdēt? Nu, nu, esmu pati uzmanība! Ja spēsi sakarigi apstrīdēt manis teikto tad vieta Harvarda un Jēlā Tev garantēta :laugh:
Ok, varbūt mazliet skarbi formulēju, bet vnk šitie (nevis resns, bet plati kauli, nevis melns, bet afro, nevis tizls, bet ne tik talantīgs, nevis slinks, bet nepaveicās utt)politkorektie formulējumi jau nogurdinājuši.
Tik davai ne šodien- pēc pirts un atpūtas pārak labs garīgais :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 08, 2009 10:27 am
by SAABaeroist
skirem wrote::laugh: :laugh: :laugh: nav par vēlu 2009 gada modelim, drīzāk nākotnes 2010 ;)
Mož ka ari 2010 gada modelis,redzesim kad paradisies ielas un ka viņu pirks:laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 08, 2009 11:23 am
by elmo
Gregers wrote:
Gustavs wrote:
Gregers wrote: Bet tak gandrīz trīs reizes lētāks, neskatoties uz to, ka tajā Bentlijā tiešām ir puse salona no Passata , bet otra no A6 :laugh:
BET, bentlijs ir labs ieguldiijums privata biznesa etiketei ;) :laugh: !
Cik gars tik plats.
Nav, jo biznesa etiķetē ieguldijums ir tikai Audi A8 pagarināta versija, BMW 7 IL, MB visi lielie AMG,Brabus utt, un visādi maibahi ar Rolsiem. Ja vel esi tikai ceļā uz nopietnu biznesu tad vari nopirkt Lexusu LS.Ar Bentlijiem brauc geji mākslinieki un sievietes(ta tiek uzskatīts krievu pusē). Sviests protams, bet a gribi biznesu taisīt tad jāpielāgojās, jo tas ir tāpat kā fraka un vakarkleita uz pieņemšanu- izlekt var augšminetie un tie tiks piedots, pārējiem jāciena tradīcijas vai jāsēž klusu.


Greger, nosauc kaut vienu geju, kas brauc ar Bentliju!? Un paskaidro, kāpēc jaunajiem biezajiem Rīgā Bentlijs kontinentālis kļuva par kulta auto!?Jeb arī tu gribi teikt, ka visi mūsu jaunie biznesmeņi kas braukāja kādu laiku atpakaļ ar kontinentāļiem bija geji!?
Reiz no viena biezo vecāku bērniņa nācās dzirdēt šādu tekstu: "agrāk kad mēs Esenšelā tusējā, dzērām tikai Tulamoru, bet kad Rimčikā viņu akcijas laikā sāka tirgot par Ls 9 pudēlē, mēs vairs to lēto geju viskiju nedzeram!"
Respektīvi, kopš Rīgā tika atvērts Bentliju salons, un jebkurš rīgā tagad tādu var nopirkt, tas uzreiz kļūst lēti un gejiski!?

PRĀTIŅ NĀC MĀJĀS!!!!:dry:

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 08, 2009 12:08 pm
by gustavs
Man jau no "Juridodko konsultaciju" topika kkas nelimejas kopa, tapec no manas puses ik pa laikam ir pret Gregera uzskatiem verstas replikas.
Sviests kkads :laugh:.
P.s
Neizmantot atlaizu sistemu, citejot Zaz ta ir tipiska posturlu (c) valsts domasana.
Tpat ka kreivija nav pacotna braukt ar s350 ir jabrauc tikai ar s600, brabus vai amg. Idini :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 08, 2009 1:21 pm
by Gregers
elmo wrote:
Gregers wrote:
Gustavs wrote: BET, bentlijs ir labs ieguldiijums privata biznesa etiketei ;) :laugh: !
Cik gars tik plats.
Nav, jo biznesa etiķetē ieguldijums ir tikai Audi A8 pagarināta versija, BMW 7 IL, MB visi lielie AMG,Brabus utt, un visādi maibahi ar Rolsiem. Ja vel esi tikai ceļā uz nopietnu biznesu tad vari nopirkt Lexusu LS.Ar Bentlijiem brauc geji mākslinieki un sievietes(ta tiek uzskatīts krievu pusē). Sviests protams, bet a gribi biznesu taisīt tad jāpielāgojās, jo tas ir tāpat kā fraka un vakarkleita uz pieņemšanu- izlekt var augšminetie un tie tiks piedots, pārējiem jāciena tradīcijas vai jāsēž klusu.


Greger, nosauc kaut vienu geju, kas brauc ar Bentliju!? Un paskaidro, kāpēc jaunajiem biezajiem Rīgā Bentlijs kontinentālis kļuva par kulta auto!?Jeb arī tu gribi teikt, ka visi mūsu jaunie biznesmeņi kas braukāja kādu laiku atpakaļ ar kontinentāļiem bija geji!?
Reiz no viena biezo vecāku bērniņa nācās dzirdēt šādu tekstu: "agrāk kad mēs Esenšelā tusējā, dzērām tikai Tulamoru, bet kad Rimčikā viņu akcijas laikā sāka tirgot par Ls 9 pudēlē, mēs vairs to lēto geju viskiju nedzeram!"
Respektīvi, kopš Rīgā tika atvērts Bentliju salons, un jebkurš rīgā tagad tādu var nopirkt, tas uzreiz kļūst lēti un gejiski!?

PRĀTIŅ NĀC MĀJĀS!!!!:dry:
Domāju vecais Tu saspies pats savas domās :laugh: nu un kura manis teiktā daļa ir pretrunā ar Tevis tiko teikto?
Ķer vien mobilo un sauc savējo mājās :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 08, 2009 1:25 pm
by Gregers
Gustavs wrote:Man jau no "Juridodko konsultaciju" topika kkas nelimejas kopa, tapec no manas puses ik pa laikam ir pret Gregera uzskatiem verstas replikas.
Sviests kkads :laugh:.
P.s
Neizmantot atlaizu sistemu, citejot Zaz ta ir tipiska posturlu (c) valsts domasana.
Tpat ka kreivija nav pacotna braukt ar s350 ir jabrauc tikai ar s600, brabus vai amg. Idini :laugh:
Kur tieši ir sviests? Tāda nu ir mūsu pasaule diemžēl!
Es arī nepārtraukti saku, ka pasaule ir sajukusi prātā un dzīvo pēc kkādiem absurdiem likumiem, bet ja vēlies dzīvot labak tad ar šo pasauli ir jārēķinās un nedrīkst pārkāpt viņu likumus- ja S600 tad S600, ja tuļiks nerulle tad pērc valkeru vai pārdod nieri un nopērc Glenmorangie tad toč būsi savejais :)
Nav jau jādzīvo pēc absurdajiem likumiem, tos ir vien jāievero kad strāda ar vajadzīgajiem cilvekiem

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 08, 2009 1:40 pm
by Nezinite 9000
bet labāk dzīvot tā, lai "vajadzīgi" ir tikai tie cilvēki, kuri pašam patīk un kuru dēļ nav jākēmojas :)

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 08, 2009 1:48 pm
by gustavs
Gregers wrote:
Gustavs wrote:Man jau no "Juridodko konsultaciju" topika kkas nelimejas kopa, tapec no manas puses ik pa laikam ir pret Gregera uzskatiem verstas replikas.
Sviests kkads :laugh:.
P.s
Neizmantot atlaizu sistemu, citejot Zaz ta ir tipiska posturlu (c) valsts domasana.
Tpat ka kreivija nav pacotna braukt ar s350 ir jabrauc tikai ar s600, brabus vai amg. Idini :laugh:
Kur tieši ir sviests? Tāda nu ir mūsu pasaule diemžēl!
Es arī nepārtraukti saku, ka pasaule ir sajukusi prātā un dzīvo pēc kkādiem absurdiem likumiem, bet ja vēlies dzīvot labak tad ar šo pasauli ir jārēķinās un nedrīkst pārkāpt viņu likumus- ja S600 tad S600, ja tuļiks nerulle tad pērc valkeru vai pārdod nieri un nopērc Glenmorangie tad toč būsi savejais :)
Nav jau jādzīvo pēc absurdajiem likumiem, tos ir vien jāievero kad strāda ar vajadzīgajiem cilvekiem
Pamegini kadreiz otradak. Esi pats, tas nostrada vel vairak.

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 08, 2009 2:36 pm
by Gregers
Nu redz tik tal esmu jau ticis, bet iesakuma kad viņu acīs Tu neesi nekas Tev ir japielāgojas lai tiktu tajā vidē.
Šobrīd visi mani klienti zin, ka tas visu varošais čalis IR dīvains, jo neskatoties uz algu(agrak jau bija jūtama) braukā ar vecu auto un dzīvo parastā dzīvokli. Daži pat piedāvāja pēc labiem darijumiem man uzdāvināt dienesta auto, bet atteicos un ta ieguvu vel vairak cieņas. Bet sākumā bez brendīga pulksteņa un kruta apģērba ir parak sarežģīti lai tas atmaksātos

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Nov 08, 2009 7:50 pm
by SAABaeroist
Nestridamies un vertejam jaunu SAABu ;) B)


http://content0-foto.inbox.lv/albums113 ... 0-1692.jpg

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Nov 09, 2009 12:25 am
by Gregers
Tiko pabeidzu

http://www.tavavieta.lv/komentari/kukas ... iera_kuka/

mmmm...:) ļoti iesaku!

ehh, tagad tkai jaunpienu jāsagaida- pēc pāris nedēļām atnesīsies viens teliņš laukos kaimiņmājā.

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Nov 09, 2009 2:09 am
by Gregers
Inčīgi, katrs apmeklētājs diennakts lakā dod pilsetai vienu iedzīvotaju. Papildinam Rīgu!

http://riga.myminicity.com/

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Nov 09, 2009 11:49 am
by elmo