• Dažādi jautājumi par 9-5 - Page 194
Page 194 of 203

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Tue Dec 14, 2010 11:03 pm
by indicar.lv
Vienreiz mēnesī citreiz biežāk sievas 9-5 2.3T Aero 2001g. vadītāja pusē sāk pūst aukstu gaisu, pēc 1/2 dienas problēma pazūd, nepievērst uzmanību vai ko darīt?
P.S. uz SID rāda 06.

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Wed Dec 15, 2010 12:27 am
by jastr
indicar.lv wrote:Vienreiz mēnesī citreiz biežāk sievas 9-5 2.3T Aero 2001g. vadītāja pusē sāk pūst aukstu gaisu, pēc 1/2 dienas problēma pazūd, nepievērst uzmanību vai ko darīt?
P.S. uz SID rāda 06.
tante google

06 left blend door open/short...

un plašāk: Heater Flap Motor Left. Open Circuit

Heater Flap Motor Left. Short Circuit

Fault symptoms
Perceived temperature in cabin too high or too low compared to the set temperature.

Conditions
The following conditions apply:

• When the current on one of the control module stepping motor outputs exceeds a certain value, the diagnostic trouble code for short circuit will be set.
• If any of the stepping motor outputs sense that the control current is less than 55 mA, a diagnostic trouble code for open circuit is generated.
• Continuous monitoring and when calibrating.

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Wed Dec 15, 2010 9:30 am
by elmo
Leider verstehe ich nicht Englisch!;)
Varbūt te kāds runā arī latviski!:laugh:


Tante google saka:
06 atstāja maisījums durvju atvēršanas / īso ...

ANO plašāk: Sildītājs Flap Motor pa kreisi. Open Circuit

Sildītājs Flap Motor pa kreisi. Short Circuit

Vainas simptomi
Uztver temperatūru salonā ir pārāk augsta vai pārāk zema, salīdzinot ar uzstādīto temperatūru.

Nosacījumi
Piemēro šādus nosacījumus:

• Ja uz vienu no kontroles moduļa soļu motors rezultāti pašreizējā pārsniedz noteiktu vērtību, diagnostikas defektu kodu īssavienojumu tiks noteikti.
• Ja kāds no pakāpju motora rezultātus tādā nozīmē, ka kontroles strāva nepārsniedz 55 mA, diagnostikas defektu kodu pārtraukta ķēde ir radīts.
• Nepārtraukta uzraudzība un kad kalibrēšanas.


Mans būt nesaprast, kas tur domāts ar to "durvju maisījumu"! :laugh:
Jastr, esi tik laipns, paskaidro cilvēkam konkrēti, kura detaļa jāmaina un kur viņa atrodas!;)

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Fri Dec 17, 2010 10:46 pm
by indicar.lv
nezinu, bet braucot nospiedu AUTO+OFF un viss atkal štokos, pūš abās pusēs karsto gaisu... un vakar izdarīju to pašu un ok, laikam sagadīšanās! Bet ja nopietni, kas pa vainu?

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Fri Dec 17, 2010 11:10 pm
by envoy
indicar.lv wrote:nezinu, bet braucot nospiedu AUTO+OFF un viss atkal štokos, pūš abās pusēs karsto gaisu... un vakar izdarīju to pašu un ok, laikam sagadīšanās! Bet ja nopietni, kas pa vainu?
vaina ir, kā jau zemāk aprakstīts, kreisās puses ventilācijas klapē, jebšu mehānismā, kas to darbina. Klape ir vainu pilnībā vai daļēji atvērta. Pēc apraksta spriežot, kaut kāds sakars ar strāvas padevi uz motoriņu, kas to klapi darbina - vai nu par daudz vai par maz.

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sat Dec 18, 2010 1:32 am
by indicar.lv
envoy wrote:
indicar.lv wrote:nezinu, bet braucot nospiedu AUTO+OFF un viss atkal štokos, pūš abās pusēs karsto gaisu... un vakar izdarīju to pašu un ok, laikam sagadīšanās! Bet ja nopietni, kas pa vainu?
vaina ir, kā jau zemāk aprakstīts, kreisās puses ventilācijas klapē, jebšu mehānismā, kas to darbina. Klape ir vainu pilnībā vai daļēji atvērta. Pēc apraksta spriežot, kaut kāds sakars ar strāvas padevi uz motoriņu, kas to klapi darbina - vai nu par daudz vai par maz.
Pa maz ir tā, ka pūš gaisu no ārienes -10C! :)
P.S. Jābrauc pie San Sei uz Vestienas ielu jebšu pāries?!

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Mon Dec 20, 2010 8:57 am
by elmo
Iekš ss.lv atradu šitādu sludekli, kur pārdevējs apgalvo, ka griffinam uzstādīta cita (lielāka turba):
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... edegx.html

Tad nu jautājums ekspertiem tehniskajiem, kādu lielāku turbu var uzlikt Griffinam, jo Griffinam taču turba nāk kopā ar visu izplūdes kolektoru!?

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Mon Dec 20, 2010 12:27 pm
by vidvuds
Darbā nevaru redzet, bet šķiet jābūt interesantam video par 1997. gadu, kad SAAB izlaida pirmo 9-5!


http://www.saabsunited.com/2010/12/vide ... -1997.html

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Mon Dec 20, 2010 4:27 pm
by HforU
vidvuds wrote:Darbā nevaru redzet, bet šķiet jābūt interesantam video par 1997. gadu, kad SAAB izlaida pirmo 9-5!


http://www.saabsunited.com/2010/12/vide ... -1997.html
Enjoyable :)
Un ir arī patiesība par mītu kapēc 9 un kapēc 5 ;)

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Mon Dec 20, 2010 6:03 pm
by Nīgrais
elmo wrote:Iekš ss.lv atradu šitādu sludekli, kur pārdevējs apgalvo, ka griffinam uzstādīta cita (lielāka turba):
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... edegx.html

Tad nu jautājums ekspertiem tehniskajiem, kādu lielāku turbu var uzlikt Griffinam, jo Griffinam taču turba nāk kopā ar visu izplūdes kolektoru!?
Uzlikt jau var. Var ņemt kolektoru no V6 2.5 litrīgā un pieķīmiķot jebkuru turbu, ko tik pēc izmēriem var dabūt iekšā.
Tā jau Grifam tā turba ir kā piektais ritenis un pilnīgi sajāta cilindru attīrīšanās no atgāzēm, un ja vēl džeki sāk likt virsū traktora turbīnas, tad jāsāk šaubīties par entuziastu prāta spējām. :laugh:

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Mon Dec 20, 2010 7:25 pm
by SAABaeroist
Ka domajat pa cik letakais varetu dabut tadus diskus???

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare ... eopcm.html

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Mon Dec 20, 2010 11:07 pm
by elmo
Lētākais, ko esmu redzējis 170 laši!;)

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Tue Dec 21, 2010 3:13 am
by jastr
elmo wrote:Lētākais, ko esmu redzējis 170 laši!;)
imho, ir bijuši lētāki. jājautā Chippy :P

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Tue Dec 21, 2010 9:11 am
by elmo
Es jau saku par to, ko pats esmu redzējis!;)


Nē nu var jau protams pa purčiku ar domkratu un moņķerovku paganīties, būs riteņi ar visu gumiju pilnīgi pa brīvu, tikai jāmāk ātri skriet!:laugh:

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Tue Dec 21, 2010 9:16 am
by KoreFun
Esi kādreiz mēģinājis skriet ar 17-niekiem rokās?:laugh: