• Things I Like :) - Page 191
Page 191 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Oct 23, 2009 12:08 am
by vidvuds
Gregers wrote:Šis tas par šo un to :)

...Ir jāatbrīvo sevi no tām negatīvajām enerģijām, kuras kā magnēts pievelk pie sevis līdzīgas enerģijas un dod iespēju negatīvajām piesaistīt jūs. Un šo enerģiju pamatā ir visa veida bailes. Bailes sevī ir jātransformē gaismā, mīlestībā un harmonijā.
Gaisma ir zināšana. Negatīvo pamatā piesaista maz zinoši, neizglītoti cilvēki. Jo vairāk cilvēks ir informēts, jo vairāk viņam ir spēka un brīvas gribas.
Mīlestība ir radoša pamatenerģija, no mīlestības iziet visas citas radošās enerģijas. Un tāpēc ir jāielaiž mīlestību sevī. Vienkāršāk sakot ir jāmīl sevi. Un tikai tad mēs varēsim davināt savu mīlestību citiem un sasniegt to pec kā tiecamies lai kas tas arī būtu.
Visbiežāk sastapama cilvēku kļūda ir sevis nemīlēšana un sevis noliegšana. Pastāv apgrieztās domāšanas stereotips, kā sevis mīlēšana ir egoisms, un ir sākumā jāmil citus un jāpalīdz citiem pat nedomājot par sevi. Un tad mums būs laba slava, cieņa un gods. Tās ir ilūzijas. Padomājiet, vai jūs varat iedot citiem to, kā jums pašiem nav ? Vai jūs varat iedot saviem tūvajiem un mīļajiem mīlestību, jā jūs nemīlāt sevi ? Rūpes par citiem nav tas pats, kas ir mīlestība. Jo rūpēties par saviem tuvajiem mēs varam kā ar mīlestību, tā arī bez mīlestības.
Harmonija ir iekšējais miers un spēja pieņemt pasauli tādu kāda tā ir, bez nosodījuma, bez bailēm, bez dusmam un naida. Un ceļš uz harmoniju iet caur mīlestību pret sevi un savas apziņas attīstību.
Pret jebkuru ideju kura pastav jūsu dzīvē ir jāattiecas ar cieņu.
Kā var cienīt tumsu ? Cienīt – tas nozīmē atzīt arī tumsas tiesības uz eksistenci, atzīt un iemācīties to izmantot sava labā.
Ir jāatceras, kā visur, pat tur kur nu nekādas iespējas nav ieraudzīt kaut ko gaišo un pozitīvo, pat tur ir kas tāds ko gudrs cilveks var izmantot lai attīstītos un bagatinātos(gan materiāli gan intelektuāli)
Viss ir radīts ar kādu mērķi un ir kādā veidā noderīgs ceļā pretīm taviem mērķiem, tikai viens iet apziņas ceļu, bet cits iet ciesšanu ceļu.
Tātad ir jāpieņem pasauli tādu kāda tā ir, ja visapkārt ir tumsa neklaiņo sisdams punus, bet rad gaismu un gan kāds Tev pateiks par to paldies!
Attīstiet savu apziņu, apziņa=brīvība, veiksme un piepildīti mērķi.
Nav veiksmīgu un neveiksmīgu cilvēku ir tikai tādi kuri sevi mīl un nepieļauj domu par neveiksmes iespēju, un tādi kuri sevi nemīl, sevi neciena un neveiksmes, trūkumu un neertības uztver kā nemaināmu likumu.
pienem to ka ne visa pasaule brauks ar amo autiniem :D :D :D

bet vispar vareji ielikt so rakstu pie pupaaam, jo sis raksts neko vairak, ka ber lieku, nedara. sorry par atkalto viedokli

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Oct 23, 2009 12:38 am
by Gregers
Kad pasaule pieņems, ka ar amo brauc nevis tapēc, ka nevar atļauties vācieti, bet tāpēc, ka tā patik tad arī es likšu pasaulei mieru :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Oct 23, 2009 12:42 am
by Gregers

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Oct 23, 2009 1:05 am
by mixeris
Šitāds viens pirms kādām 2 vai 3 nedēļām tika ievest Latvijā no Anglijas. Tiks pārlikta stūre. Zinu ka pašreiz ir izjaukts līdz bleķim. Ir tikai riteņi palikuši un stūre lai var stumdīt un dzīt uz metināšanau un krāsošanu :)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Oct 23, 2009 1:52 am
by Gregers
Bet nu ir vērts, viena patiešām laba mašīna ar izteiktu raksturu. Kādas sajūtas braucot wow!
Ehh...izies Latvija no ņaudēšānas stadijas, nolikšu šādu blakām Griffinam :)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Oct 23, 2009 2:35 pm
by Nils
Novēroju, ka mans Saab pēc kārbas maiņas kļuvis manāmi ekonomiskāks, šodien vēl nomainīju diskus/riepas no 225/55/R16 priekšā, 205/55/R16 aizmugurē, pret standarta baloniem 195/65/R15. :laugh:
Protams braukšanas prieks samazinās, bet esmu drošs, ka patēriņam un ziemai šis būs tāds kārtīgs +1. :)
Tai pat laikā esmu gatavs šķirties no pašreizējiem R16, domāju, ka vairums ir redzējuši, bet, ja kas, bildē no sāna, pie koka: http://www.autobildes.lv/auto/SAAB/SAAB ... carlorossi
Diski nav teicamā stāvoklī, ir skrambas, bet lieli nobrāzumi nav kostatēti. Viens disks arī prasās uz valcēšanu, bet visā visumā ir ok.
Došu līdzi arī riepas, nekādas izcilās, bet vēl braucamas.
Par cenu vienosimies. Pastāv maiņas varianti uz R17 vai kādiem orģinālajiem saab R16. Bez riepām, ar riepām, izskatīšu visādus variantus.
Iemesli - subjektīvi, konkrētāk dizains, gribas pārmaiņas, vispār tēmēju uz Aero diskiem, bet, varbūt kāds piedāvā ko citu, kas varētu atbilst manām vēlmēm. :)
Tai pat laikā meklēju tos pašus Aero diskus par saprātīgu cenu.
Ļoti vēlams super aero, bet ar sakostiem zobiem izskatīšu arī parasto aero disku variantu. :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Oct 23, 2009 2:53 pm
by elmo
Es ar pabrīnījos, ka 15 collu ziemas baloni ir ekonomiskāki par 17 colu vasarniekiem.:)

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Oct 23, 2009 3:56 pm
by zudushais
elmo wrote:Es ar pabrīnījos, ka 15 collu ziemas baloni ir ekonomiskāki par 17 colu vasarniekiem.:)
Es par to nebrīnos. Ja lielākā daļa braukšanas ir pa pilsētu vēl jo mazāk brīnos. Lielos ratus ir grūtāk iekustināt.

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Oct 23, 2009 4:14 pm
by lawyer
Greger, man būs viens silts ieteikums Tev - pirms atbildēt uz kādu postu, uzmanīgi to izlasi un padomā, vai tiešām saproti, kas tajā rakstīts un tikai tad bārsti pretī kaut kādus apgalvojumus;) Tā Tu aiztaupīsi laiku citiem, kuri lasa Tavas atbildes uz citu it kā izteiktajiem apgalvojumiem, kuri patiesībā nemaz nav bijuši ;)

Pacentīsimies šo pasauli padarīt labāku ;)


E.

Re:Things I Like :)

Posted: Fri Oct 23, 2009 7:35 pm
by gustavs
Ahhhhh,kas par laimi, pirmo reizi muza braucu ar 550hp diizeli. Pirmo reizi parkojos ar 18m piekabi B) . Fak... fantastiska sajuta, cita pasaule, bernibas sapnis, kops filmas over the top laikiem http://www.imdb.com/title/tt0093692/!
Magnum http://www.youtube.com/watch?v=98nJu_t5B1g
B)

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Oct 25, 2009 6:58 pm
by edijs
Jāsaka, ka man 9k automāts tomēr ir iepaticies. :) Ir ērti un forši. Un tai pat laikā iet nesūdīgi. Un pie krusta uzsākot nav jādomā, kā maigāk to izdarīt, ka tik neizspolējās pa traku, nav jādomā, kurā brīdī optimāli būs pārmest robus un tā, lai nav krakšķu. Vienkārši turi stingri stūri un min grīdā. Skrējos ar jauno TypeR Civicu - līdz kaut kur 150-160kmh tikām, abi identiski. Un man jau, protams, baigais smaids arī par tādu rezultātu. Jo tā honda maksā tik, cik maksā.. bet es šito saabu pa 300 latiem paņēmu. :D

Vakar bija piebraucis Nils. Izgāza ar manu tomātu un izkāpjot teica: "Bļin, gribu automātu!" :D Gan jau tā tik tāda spontāna replika, bet nu enivej - jāpiekrīt, ka iet viņš nesūdīgi, paātrinās vienmērīgi un tai pat laikā strauji. Patīk man viņš, tik tiešām patīk. (Ja neskaita patēriņu. :D ) BET. Pēc tam es iekāpu Nila Saab`ā un izmēģināju viņa garo kārbu. Necik daudz gan nepastiepu, bet pietika, lai atcerētos, kā ir ar to kārbu. Oj, un tik smuki slēdzās, nekas neļurkājās! :) Un sapratu, ka ok, ir jau ok arī tas tomāts, bet nē, es gribu garo manuālo atpakaļ. :)

Aaa, vēl kas. Nils vakar piebrauca ar svaigi nomazgātu auto. Man taisni vai siekala līdz zemei, cik šams labi izskatās. Skrēju pēc tam mazgāt un vaskot savu sudrabkrāsas tomātu arī. Jā, cita lieta, visu vakaru braukājos pa Rīgu ar smaidu sejā. :) Tikai to mentu padaudz vakar bija. Tiesa, ātrumu nemērija, pārsvarā visas ekipāžas plaušu tilpumu mērīja.

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Oct 25, 2009 10:25 pm
by Gregers
Forša sērija!

http://www.youtube.com/watch?v=cOMiQllm ... re=related


Un ar tik pazīstamu problēmu autiņš :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Oct 25, 2009 10:48 pm
by Nils
edijs wrote:Jāsaka, ka man 9k automāts tomēr ir iepaticies. :) Ir ērti un forši. Un tai pat laikā iet nesūdīgi. Un pie krusta uzsākot nav jādomā, kā maigāk to izdarīt, ka tik neizspolējās pa traku, nav jādomā, kurā brīdī optimāli būs pārmest robus un tā, lai nav krakšķu. Vienkārši turi stingri stūri un min grīdā. Skrējos ar jauno TypeR Civicu - līdz kaut kur 150-160kmh tikām, abi identiski. Un man jau, protams, baigais smaids arī par tādu rezultātu. Jo tā honda maksā tik, cik maksā.. bet es šito saabu pa 300 latiem paņēmu. :D

Vakar bija piebraucis Nils. Izgāza ar manu tomātu un izkāpjot teica: "Bļin, gribu automātu!" :D Gan jau tā tik tāda spontāna replika, bet nu enivej - jāpiekrīt, ka iet viņš nesūdīgi, paātrinās vienmērīgi un tai pat laikā strauji. Patīk man viņš, tik tiešām patīk. (Ja neskaita patēriņu. :D ) BET. Pēc tam es iekāpu Nila Saab`ā un izmēģināju viņa garo kārbu. Necik daudz gan nepastiepu, bet pietika, lai atcerētos, kā ir ar to kārbu. Oj, un tik smuki slēdzās, nekas neļurkājās! :) Un sapratu, ka ok, ir jau ok arī tas tomāts, bet nē, es gribu garo manuālo atpakaļ. :)

Aaa, vēl kas. Nils vakar piebrauca ar svaigi nomazgātu auto. Man taisni vai siekala līdz zemei, cik šams labi izskatās. Skrēju pēc tam mazgāt un vaskot savu sudrabkrāsas tomātu arī. Jā, cita lieta, visu vakaru braukājos pa Rīgu ar smaidu sejā. :) Tikai to mentu padaudz vakar bija. Tiesa, ātrumu nemērija, pārsvarā visas ekipāžas plaušu tilpumu mērīja.
Jums vajadzēja redzēt Edija seju, kad iesēdos viņa jauniepirktajā tomāta, nopētīju salonu, teicamo, pilno koka apdari, un teicu: "Eu, šis gan būs varen' labs donors!" :laugh: :laugh: :laugh:

Re:Things I Like :)

Posted: Sun Oct 25, 2009 10:55 pm
by edijs
Aha. :D Bet vispār jau jā, es paneli un vienu palodzi noteikti pārlikšu sev. Manējiem, lai arī mazi bojājumi, bet tomēr pašam krīt acīs. Un vēl viskaut ko pārskrūvēšu, teiksim pagriezienus, kas nez kāpēc ir gaišāki, kā manējie.

Re:Things I Like :)

Posted: Mon Oct 26, 2009 2:26 pm
by Gregers
Vakar skatos vienu interesantu raidijumu un ko es redzu kārtējā sērijā

http://www.youtube.com/watch?v=M83OHR7O ... re=related

Man likās tīri interesanti!

p.s.Bet lampiņu un zīmīti ta arī nenomainija :laugh: