Page 189 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 20, 2009 7:25 pm
by Gregers
lawyer wrote:
Bet cenu atšķirība arī tiem ir jūtama ;)
Nu com on, kādas cenas, kam jūtamas :laugh:
Nu vecais ja Tev būs 300k ko nolikt par Ferrari tad gan kkā saskrapēsi 500 priekš CCRa!
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 20, 2009 7:27 pm
by Gregers
Kruta, tiko sāku sadzīvot ar to, ka katrs muļķis piecreiz dienā saka nothing special un te atkal kkas jauns :S
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 20, 2009 9:56 pm
by Malder
Noskatijos House M.D. 4 sezonas pedejo seriju un nu BAIGI man tur viena dziesmina iepatikas(uz Massive Attack koveris).
34 minutes un vuala - izpilditais atrasts un varu padalities ar Jums! :)
http://www.jose-gonzalez.com/inournature.html
P.S. internets ir forsa stelle!!! :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Oct 21, 2009 10:48 am
by lawyer
Gregers wrote:
lawyer wrote:
Bet cenu atšķirība arī tiem ir jūtama ;)
Nu com on, kādas cenas, kam jūtamas :laugh:
Nu vecais ja Tev būs 300k ko nolikt par Ferrari tad gan kkā saskrapēsi 500 priekš CCRa!
Ne jau par pircēja iespējām ir runa, bet gan par to objektīvo tehnikas līmeni, ko var sabāzt tajos auto par to naudu un 300k USD tomēr ir ļoti liela starpība ;)
P.S. Tas CCR maksāja gandrīz 600k USD..
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Oct 21, 2009 6:25 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Wed Oct 21, 2009 6:30 pm
by Gregers
lawyer wrote:
Gregers wrote:
lawyer wrote:
Bet cenu atšķirība arī tiem ir jūtama ;)
Nu com on, kādas cenas, kam jūtamas :laugh:
Nu vecais ja Tev būs 300k ko nolikt par Ferrari tad gan kkā saskrapēsi 500 priekš CCRa!
Ne jau par pircēja iespējām ir runa, bet gan par to objektīvo tehnikas līmeni, ko var sabāzt tajos auto par to naudu un 300k USD tomēr ir ļoti liela starpība ;)
P.S. Tas CCR maksāja gandrīz 600k USD..
Nu tak beidz! Tehniskā puse tur abiem maksā līdz 100k, bet pārējais ir par
statusu un tas, ka verrari ir lēnāks ir tikai itāļu menedžmenta izgājieni lai varētu pēc brīža izlaist vēl par 0,01 HP jaudīgāku variantu ar draudīgu nosaukumu un atkal noslaukt naudu no maksātspējīgiem un gribošiem jefiņiem.
CCRs maksā 560$, un 300l $ nav nekāda starpība tam kurš var atļauties ferrari. Te neiet runa par Logans vs Getz un uz cenu neviens neskatās(nu skatās lai noskaidrotu krutuma pakāpi)
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Oct 22, 2009 11:24 am
by lawyer
Tu gan esi viszinošs, Greger :D
Apbrīnojami! :woohoo:
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Oct 22, 2009 11:54 am
by elmo
Nu man jau liekas, ja var atļauties nolikt 500 000 USD par CCR, tad var jau pielikt vēl tik pat un nopirkt BUGATTI.
Turklāt Gumpert un Radical sakošļā to CCR, kā logans moskviču!:woohoo:
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Oct 22, 2009 1:18 pm
by lawyer
Greger, ja jau Tu tik ļoti labi to zini, pastāsti kas tā par tehniku ~100k USD vērtībā ir iekš tiem abiem - 619 Scaglietti un CCR?:cheer:
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Oct 22, 2009 1:27 pm
by Gregers
elmo wrote:Nu man jau liekas, ja var atļauties nolikt 500 000 USD par CCR, tad var jau pielikt vēl tik pat un nopirkt BUGATTI.
Turklāt Gumpert un Radical sakošļā to CCR, kā logans moskviču!:woohoo:
Salīdzināji pirkstu ar lietu-ātru ielas/statusa mašīnu ar road legal race car!
Un Bugatti ir lēnāks par lielu daļu ferrari un noteikti lēnāks par piemēram Nissan GT-R(domāju piemēram Nurburgringu)
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Oct 22, 2009 1:49 pm
by Gregers
lawyer wrote:Greger, ja jau Tu tik ļoti labi to zini, pastāsti kas tā par tehniku ~100k USD vērtībā ir iekš tiem abiem - 619 Scaglietti un CCR?:cheer:
Uzvedies tā kā tāds bērns :)
Ja nezināji tad tehniskā puse visiem superkāriem ir ap 100k, vel apmēram tik pat vai drusku vairāk ir izstrāde(truba, dizaineri, piekares speci, track test utt), bet pārējais jau ir rūpnīcas uzturēšāna, darbinieku algas, reklāma, PR un lielākā daļa brenda uzturēšāna.
Ja vel ko vēlies teikt tad saki(jauta)googlei un viņa tev visu pastāstīs. Salīdzinoši nesen Lambo speci kkādā intervijā par šo izmaksu pasakumu runāja, pirms tam Klarksons ierēca par Porsche, bet vēl pirmstam, kādus piecus, sešus gadus atpakaļ kad paši poršieši stastija par superkāru ražošanu un tur ļoti sīki tika apspriestas izmaksas. Dārgakā daļa kad tiešām auto izmaksā ap miljonu ir izstrāde no nulles, bet to pedējā desmitgadē ir darijuši vien Bugatti/VW un vēl daži privātie uzņēmumi, 90% gadījumu jaunais modelis ir vien modificēts iepriekšējais ar dziļu feisliftu.
Tu nekad neesi aizdomājies kādēļ Radical SR8LM par pusi cenas tomēr ir ātrākā Nurburgringā? Tadēļ, ka cena nav x3 par brendu!
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Oct 22, 2009 2:29 pm
by elmo
Gregers wrote:
elmo wrote:Nu man jau liekas, ja var atļauties nolikt 500 000 USD par CCR, tad var jau pielikt vēl tik pat un nopirkt BUGATTI.
Turklāt Gumpert un Radical sakošļā to CCR, kā logans moskviču!:woohoo:
Salīdzināji pirkstu ar lietu-ātru ielas/statusa mašīnu ar road legal race car!
Un Bugatti ir lēnāks par lielu daļu ferrari un noteikti lēnāks par piemēram Nissan GT-R(domāju piemēram Nurburgringu)
Tavā video visa košļāšana notika taisnā gabalā, nevis NIrnburgringā!Tāpēc arī pieminēju BUGATTI, jo taisnā gabalā viņam šobrīd nav konkurentu.
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Oct 22, 2009 2:40 pm
by Gregers
elmo wrote:
Gregers wrote:
elmo wrote:Nu man jau liekas, ja var atļauties nolikt 500 000 USD par CCR, tad var jau pielikt vēl tik pat un nopirkt BUGATTI.
Turklāt Gumpert un Radical sakošļā to CCR, kā logans moskviču!:woohoo:
Salīdzināji pirkstu ar lietu-ātru ielas/statusa mašīnu ar road legal race car!
Un Bugatti ir lēnāks par lielu daļu ferrari un noteikti lēnāks par piemēram Nissan GT-R(domāju piemēram Nurburgringu)
Tavā video visa košļāšana notika taisnā gabalā, nevis NIrnburgringā!Tāpēc arī pieminēju BUGATTI, jo taisnā gabalā viņam šobrīd nav konkurentu.
Promitīvs dīvans ar automātu, cena līdz 70k
http://www.youtube.com/watch?v=TKrB5TGe ... r_embedded
Bugatti Veiron 1/4 Mile laiks ir 10,4 sec un cena 1,6 miljoni...
p.s.Video ieliku nevis konkrēti mustanga laiku, bet pirmo video ar 10 sek. laiku kuru izmeta google!
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Oct 22, 2009 2:52 pm
by Gregers
Gribēju tikai piebilst, ka manis rakstītais nenozīmē, ka man nepatīk Lambo, Porši un Gumperts.
Patiesībā, pirmo reiz noskatoties raidijumu par Bugatti riktīgi iemīlējos tajā auto- tāds Rolsa un Lambo krustojums.
Ko vel var velēties, var braukt ar komfortu, bet var arī pakosties trasē ar lecīgiem itāļiem.
Bet pirmo reiz uzzinot cenu pasmaidiju, izlasijis, ka VW piemaksā pie katra Veirona cikturtos miljonus riktīgi uzjautrinājos :) topašu(proporcionalā izteiksmē) varētu teikt jebkurš kravas pārvadātājs kurš ar tiko nopirktu 100k scaniju ir veicis pirmos braucienus, arī sanāk, ka piemaksā.
Nu neesmu es tik naivs un mazinformets lai domātu, ka 90% Ferrari utt cenas sastāda tehniskā puse.
edit: CCRs 1/4 mile pieveic 9.120 un ar nedaudz lielāku gala ātrumu- Bugatti 1,1 miljons tīri no ātruma viedokļa ir izmesti vejā
Re:Things I Like :)
Posted: Thu Oct 22, 2009 3:44 pm
by elmo
Greger, bet tavā video nav ceturtdaļjūdzes gonka, tur ir vismaz jūdze, ja ne vairāk, kur CCR ar ferāri kožās! :)
Ceturtdaļjūdzes gonkās tu atradīsi arī tādus video, kur VW polo izpogā Ferārus! :)